Skocz do zawartości

Polsat Comedy Central Extra


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ramówka będzie wyglądać tak: 
- Kabaret na żywo od pon do pt: 10:30 (powtórka:4:00)
Niania: od pon do pt: 20:00, 20:30 (powtórka: soboty i niedziele od 13:30)
Świat Według Kiepskich: od pon do pt: 8:00 (trzy odcinki), 12:30 (dwa odcinki) i 17:30 (trzy odcinki) i w weekendy od 16:00
I Kto tu rządzi: od pon do pt: 19:00, 19:30 (powtórka: soboty i niedziele od 12:00)
Spadkobiercy: weekendy o 18:30 (trzy odcinki)
 
Pół ramówki to Kiepskie...
Można źródło? Jezu Chryste dramat
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ramówka dzienna nie jest tragiczna, ale wywalili Brickleberry oraz Rick i Morty, a South Park leci jakoś o 1:00-4:00. Jednym słowem dramat. Mam nadzieję że powróci to na główną antenę, o ile Polsz.mat jej też nie kupi.. Nie dość że wcześniej było tylko w weekendy to teraz praktycznie w ogóle nie ma

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wsadzą swoje programy w ramówce głównego CC to będzie tragedia. Straciłbym dwa ulubione kanały, teraz tracę jeden z nich a przynajmniej połowę kanału. Teraz dokładniej obejrzałem nową ramówkę CCF i zauważyłem że wywalili "Moją Rodzinkę" i "Co ludzie powiedzą"  na rzecz Kiepskich. Nie ważne czy Solorz kupił CCF czy nie, jednak bardzo sprawnie go popsuł. Zrobił kolejny kanał do pokazywania swojej tandety. @SatZnawca Będzie tak jak piszesz, prędzej czy później. Co z tego że profil stacji jest inny, Polsatowi to nie przeszkadza. Brak słów.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SatZnawca napisał:

To pewnie za miesiąc w ramówce... Nasz Nowy Dom, Gliniarze, Malanowski i inne światowe. 

No i jeszcze Chłopaki do wzięcia. Tłuczenie tych samych kotletów do upadłego, co na pozostałych kanałach Polsatu. Ba, i jeszcze reklamy i git  :-)

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal ściska serce gdy się to ogląda. Początek końca CCF. Niech jeszcze przejmą główną antenę to będzie trzeba już dwa kanały omijać szerokim łukiem.
CCF dobrze rokował, wprowadzili Brytyjskie komedie, kreskówki dla dorosłych ba nawet przez jakiś czas emitowali filmy komediowe o 20.00. Można było przeczytać plotki o przekształceniu kanału w Comedy Central Extra a tu taki zonk. Brak mi słów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji "polsatyzacji" Comedy Central Family, przypomina się dawny twór zwanego wówczas Polsatu 2 Cyfrowego pod tytułem "Komedia". Mamy w dziale wspomnieniowym coś o tym kanale? 

P.S Fajnie jakby Polsat+Viacom pokusiły się o nowe "Dezinformacje" ;-)

 

A co do samego PCCE... CC Family zyskało nieco widowni ostatnio i podejrzewam, że to dzięki częstej emisji "Co ludzie powiedzą?" Ten klasyk można oglądać wielokrotnie i nigdy się nie nudzi. Licencja na serial chyba się kończy, więc CC próbuje różnymi chwytami przytrzymać widzów którzy chętnie włączali odległy, wręcz niszowy kanał by oglądać Hiacyntę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu osób kanały CC mogły by przestać istnieć, ja jednak bardzo je cenię sobie i między innymi z ich powodu mam wyższy pakiet. Bardzo dobrym pomysłem było właśnie dodanie Brytyjskich seriali do CCF, szczególnie wspomnianej wyżej Hiacynty czy Mojej Rodzinki. Skoro licencja im się kończy to mogli zainwestować w coś innego, gama seriali komediowych jest spora. Mogli by emitować starsze seriale Amerykańskie np. ALF, my Polacy lubimy powtórki i może by tym zyskali lub chociaż utrzymali poziom oglądalności.  A tak poszli na łatwiznę, wypełnią luki w ramówce gniotami Polsatu.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierne to są teraz. Te zmiany nie biorą się z niczego. Comedy Central Family ma dwa razy mniejszą oglądalność od zwykłego CC, a grupie ogólnej wyprzedzają go takie tuzy jak Epic Drama, Polsat Romans czy Romance TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...