Skocz do zawartości

Polsat Comedy Central Extra


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Tak jak wcześniej powiedziałem, nazwa Polsat Comedy Central Extra trochę głupio będzie wyglądać przy samym Comedy Central, czyli Polsat Comedy Central. Lepiej byłoby, aby oba kanały dostały „Polsat” do nazwy, żeby przynajmniej zachować jakąś spójność i porządek, a nie robić taki bałagan.

 

Cytat

 

Polsat Comedy Central Extra zaoferuje wyjątkowy zestaw najlepszych międzynarodowych hitów komediowych oraz, dzięki współpracy z Telewizją Polsat, najpopularniejszych polskich produkcji komediowych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz preferencje polskiej publiczności, która ceni rodzime komedie i poczucie humoru, oferta koncentrować się będzie na polskich serialach komediowych oraz formatach pochodzących z bogatych bibliotek obu partnerów.

 

Widzowie szukają w mediach rozrywki, a współpraca Telewizji Polsat z ViacomCBS jest dla widzów gwarancją najlepszej, najciekawszej i najwyższej jakości oferty w tej dziedzinie. Z tak ważnym dla nas i doświadczonym partnerem jak ViacomCBS, stworzymy widzom doskonałe miejsce dla uśmiechu i dobrej zabawy.

 

 

A w ofercie?

Świat według Kiepskich

I kto tu rządzi

Spadkobiercy

Niania

Przyjaciele

• denne kabarety

 

Ja rozumiem, że PR jest ważny i trzeba takie sztywne formułki przekazywać mediom, bo nawet sami prezesi tych firm pewnie się z tego śmieją. Ale bez przesady… Takie bzdury wciskać? Brawo!

 

Oferta rzeczywiście, prima sort. Jedynie Świat według Kiepskich mógłbym włączyć. O ile to będą stare odcinki, bo te mogę w kółko oglądać i nigdy się nie znudzą. Spadkobiercy też nieźli, ale też z wyjątkiem tych nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał z średniej półki awansuje na samo dno jak nie głębiej. Polsat za wszystko co się weźmie to schrzani. Gdy tylko przeczytałem informację że Polsat wyciągnął szpony po CCF od razu wiedziałem co znajdzie się w ramówce. Ja się tylko dziwię gdzie Solorz znajduje chętnych którzy to oglądają w koło, zapętlone. Czy telewidzów nie obchodzi co jest na ekranie? Jeśli tak to niech Polsat zrobi jeszcze z 10 kanałów bo przecież ma czym wypełnić ramówkę. Dziękuję ale ja wysiadam, niech aby trzymają się z dala od głównej anteny CC. Wystarczy że popsuli jeden z moich ulubionych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywacie, jakby było co zepsuć ;). CC Family w kółko pokazuje te same seriale od paru lat, łącznie z Rodziną Zastępczą i innymi Graczykami od Polsatu.

Teraz po prostu wymienią jeden zapętlony tytuł na drugi, zapewne taniej pokazać Kiepskich niż starać się o jakieś prawa do zagranicznej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bugmenot napisał:

Przeżywacie, jakby było co zepsuć ;). CC Family w kółko pokazuje te same seriale od paru lat, łącznie z Rodziną Zastępczą i innymi Graczykami od Polsatu.

Teraz po prostu wymienią jeden zapętlony tytuł na drugi, zapewne taniej pokazać Kiepskich niż starać się o jakieś prawa do zagranicznej produkcji.

To akurat puszczali w nocy, a teraz raczej zapowiada się, że będzie dawane w dzień. Sorry ale ja na przykład wolę oglądać powtórki tego co leci obecnie, niż to co leci na każdym kanale spod szyldu Polsat powtarzane niezliczoną ilość razy. Z czasem pewnie tych powtórek będzie tylko przybywać jak będą miały oglądalność. Kanał dla mnie przestaje istnieć, a do tej pory oglądałem częściej niż główny CC. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, SatExpert napisał:

Czy Polsat musi wszędzie wpychać swoje powtórki powtórek? ?

Tak.

 

36 minut temu, Globus903 napisał:

Żadna strata, tam ciągle leciało to samo, teraz przynajmniej Wujek Solorz zapewnił nam "wyjątkową" rozrywke w postaci "Świata Według Kiepskich" 

Kiepscy są już na tyle kultowi, że bawią do dziś, a pewne rzeczy zgadzają się również z dzisiejszą rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Emil.1603 napisał:

Tak.

 

Kiepscy są już na tyle kultowi, że bawią do dziś, a pewne rzeczy zgadzają się również z dzisiejszą rzeczywistością.

Lubię Kiepskich szczególnie do 250 odcinka, ale wszystko ma swoje granice. Możemy już ich oglądać na Polsat 2 czy ATM Rozrywka po co kolejny powielacz? Potem się dziwią że ludzie z CP rezygnują ..

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rotalplus napisał:

Caly Viacom to jedna pomyłka. Paramount Channel i odgrzewane kotlety, MTV i śmieci rozrywkowe, kanaly muzyczne coraz mniej muzyczne. 

Zgadza się. Kanały profilu muzycznego już prawie nic nie mają z muzyką wspólnego. Ramówka w nich to talk show i reality show. Zaś co się tyczy Comedy Central Family, to był to taki klon Comedy Central i nic poza tym. Teraz w tym z dopiskiem Polsat to będą same śmieciowe seriale jakie emitowane są na wszystkich pozostałych kanałach Polsatu. Ot, powtórki powtórek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:

Paramount Channel to jeden z lepszych kanałów filmowych na naszym rynku.

 

Tylko ucina napisy końcowe filmów, raz udało mi się zobaczyč pół sekundy pierwsze napisy. I unikam tego programu, sam wolę decydować czy oglądam napisy na koniec filmu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka będzie wyglądać tak: 

- Kabaret na żywo od pon do pt: 10:30 (powtórka:4:00)

Niania: od pon do pt: 20:00, 20:30 (powtórka: soboty i niedziele od 13:30)

Świat Według Kiepskich: od pon do pt: 8:00 (trzy odcinki), 12:30 (dwa odcinki) i 17:30 (trzy odcinki) i w weekendy od 16:00

I Kto tu rządzi: od pon do pt: 19:00, 19:30 (powtórka: soboty i niedziele od 12:00)
Spadkobiercy: weekendy o 18:30 (trzy odcinki)

 

Pół ramówki to Kiepskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...