Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba to potwierdzić, bo jak wiadomo możliwość podpisywania jakichkolwiek umów na sprzętach własnościowych w tzw. pre-paidzie była dotychczas zablokowana. @jogi masz wiedzę o odblokowaniu tego?

Dzisiaj pytałem o umowę z Mini HD na jednym z własnościowych dekoderów. Nie ma żadnej mozliwości podpisania na nim umowy. Ale gościu był bardzo chętny, żeby mi wcisnąć Rodzinny na użyczonym sprzęcie, albo ichni internet lub abo w Plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini HD za 9.99./14.99 zł a Rodzinny HD za 4.99.?Familijny Max HD o 20zł taniej od ceny standardowej czyli 49.99 zł?

tak

 

Do tych pakietów da się dobrać Eleven, HBO ew. pakiety Sport czy Film czy tylko gołe pakiety podstawowe?

do Max HD można dobrać wszystkie usługi dodatkowe te co są w normalnym Max HD za 49,99 czyli np rozrywkę za 25zł, eleven za 15zł, hbo za 30zł.., a tak pozatym to jest sam podstawowy Max HD

 

Dzisiaj pytałem o umowę z Mini HD na jednym z własnościowych dekoderów. Nie ma żadnej mozliwości podpisania na nim umowy. Ale gościu był bardzo chętny, żeby mi wcisnąć Rodzinny na użyczonym sprzęcie, albo ichni internet lub abo w Plusie.

napisz na pw

 

Trzeba to potwierdzić, bo jak wiadomo możliwość podpisywania jakichkolwiek umów na sprzętach własnościowych w tzw. pre-paidzie była dotychczas zablokowana. @jogi masz wiedzę o odblokowaniu tego?

można normalnie przedłużyć umowę na sprzęcie własnościowym który był kiedyś wzięty przy normalnej umowie abonamentowej jako po prostu sprzęt własnościowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mama próbowała uzyskać cenę za Mini HD za 4,99zł po wysłaniu wypowiedzenia, ale gościu na infolinii powiedział, że nie ma już tej opcji i wyszło miesiąc darmowy na pakiet Rodzinny HD i umowa na rok za 9.99 zł i następnie przechodzi na czas nieokreślony też w tej cenie. Czy faktycznie nie ma już tego wariantu za 5 zł za Mini HD?

Edytowane przez berserker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały zaczną ci "świecić" z początkiem kolejnego twojego okresu rozliczeniowego, czyli w twoim przypadku od 20-tego marca, jeśli zmiany pakietu dokonasz np. dziś albo jutro.

Jeśli zmianę taką zgłosisz po 20 marca to wtedy zacznie ona obowiązywać od 20 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Panowie mam pytanie w związku z tym że za 1,5 miesiąca kończy mi się Polsat.
1. Czy składać wypowiedzenie żeby uzyskać dobrą ofertę?
2. Czy brać ten nowy dekoder PVR?
Dzwonił do mnie konsultant w sumie nawet miły i zaproponował mi:
1.Umowa na 24/9 pakiet max premium + 3x multi + Eleven na cały okres umowy i zwykły dekoder (bez wymiany) cena 54,95. Po 9 miesiácach muszę wypowiedzieć VOD.
2. 24/6 pakiet jak wyżej z nowym dekoderem i chyba też ok 65 zł.
Do tej pory płaciłem ok.49.95 za pakiet familijny max HD z 3 multi.
Aha, mam smart dom czyli połowa ceny.

Proszę o rady.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1.

Podstawą negocjacji z konsultantem w sprawie przedłużenia umowy jest uprzednie wysłanie lub złożenie w APS-ie (punkcie sprzedaży) Cyfrowego Polsatu wypowiedzenia umowy. Bez tego oferty przedłużeniowe są zazwyczaj marne.

 

Ad.2.

Jeśli masz na myśli dekoder Evobox PVR to ja ze swej strony jak najbardziej ci go polecam. Zwłaszcza, jeśli obecnie korzystasz z któregoś z modeli serii HDxx00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc idę dzisiaj i wypowiem umowę z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Zobaczymy, jakie oferty przedstawią.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Poczytałam to forum i widzę,że przez ładnych parę lat byłam robiona w tzw. bambuko (żeby nie powiedzieć inaczej). Ja w CP jestem od początku jego istnienia,pierwszy dekoder Sagem, na którym można było grać (Portal). Nie pamiętam jak to było na początku ale teraz kilka umów to u mnie 29/6. Pakiet Familijny Max HD, Sport ,Cinemax i HBO, płacę 109,90 bo mam jeszcze VOD. Umowa kończy mi się za 6 miesięcy. Czytając to forum zdecydowałam się wysłać rezygnację z dniem zakończenia umowy. Zobaczymy co mi zaproponują,mam nadzieję że pomożecie bo zamierzam ich trochę przeczołgać. :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do centrum utrzymania klienta i o niebo lepszy człowiek niż na infolinii. Wytłumaczył wszystko. Niestety tłuste lata się skończyły. Oferta dla mnie taka:
15/1 z wymianą na evobox
Pakiet Premium Max HD
VOD na 1 miesiąc gratis.
Cena 114.99 zł, a w multi 57,50 zł.
Aktywacja Evobox 49 zł jednorazowo.
To wszystko, co można uzyskać. Tak skwitował.

 

Macie jakieś inne pomysły?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W jakich okolicznościach można korzystać z promocji Happy Hours na telewizję i internet? Jak okres podstawowy minie, czy kilka miesięcy przed końcem umowy?

 

Czy na obniżenie pakietu TV taki  wzór wypowiedzenia będzie dobry?

  

 

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej/internetu/telefonii* pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś są nowe oferty przy umowie 24msc/3free:

Rodzinny HD 4,99

Familijny HD 19,99

Familijny Max HD 29,99

 

przy umowie 12/1 jest 5zł drożej

Jeżeli potwierdzi się fakt, że te oferty dostępne są tylko  na udostępnionym sprzęcie to mamy do czynienia z nierównym traktowaniem abonentów i ponowny temat dla UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...