Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie jakoś to zrozumieć na tej stronie - mało przejrzyście. :( Czyli bajek nie wyrzucę.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o informację.

Przedłużałem umowę na TV 5 miesięcy temu i wziąłem 15/5 za Familijny Max HD + Pakiet FILM HD + Pakiet Sport HD, bo miałem brać internet za pół ceny od nich ale plany mi się pozmieniały i nie skorzystałem z oferty na internet, zostałem z nową umową na telewizję

Upłynęło teraz te 5 miesięcy i czas płacić 49,99. 

Chciałbym wrócić do mniejszego abonamentu *39,99 albo jeszcze mniejszego , bo nie potrzebny mi taki w obecnej sytuacji. 

Pytanie: Czy abonament mogę zmniejszyć przed końcem aktualnej umowy przedłużając ją 5 miesięcy przed końcem na mniejszy abonament czy to dział tylko w przypadku przedłużania pozostając na tej samej wysokości opłat lub chęci zwiększenia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak wygląda sprawa z CP GO przy przedłużeniu umowy ?? Jeśli ktoś zawierał umowę z darmowym to przedłużą mu tez z darmowym, a ten co nie ma lub ma płatne to przy przedłużeniu ma szanse dostać darmowe ?? Zależy to od "czasu" w którym się przedłuża ?? Np. do końca stycznia CP GO dla nowych umów było za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja podczas mojego ostatniego przedłużania umowy dobrałem sobie opcję "On the go" (Cyfrowy Polsat GO) to usługę tę otrzymałem za dodatkowego "piątaka" miesięcznie, przy czym pani konsultant powiedziała mi wtedy, że przy kolejnym przedłużaniu umowy powinienem dostać tę usługę już gratis na cały okres kolejnej umowy. :roll:

Czy tak będzie, zobaczymy. Jeśli dadzą mi tę usługę gratis to sobie ją zachowam, a jeśli będą chcieli nadal ode mnie "piątaka" miesięcznie za to to wówczas z tej usługi zrezygnuję, gdyż nie jestem do końca z niej zadowolony. Do końca bieżącej umowy mam jednak jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na co moge liczyc przedluzajac telewizje (max hd) z internetem (LTE 30GB), za ktore place obecnie 80zl lacznie? Internet moglby zostac tak jak jest bo wystarcza a jest potrzebny, dobrze by bylo miec te kilka dodatkowych kanalow ale nie chcialbym placic wiecej niz place obecnie. Wypowiedzenie wyslane i jest juz u nich w systemie.

Edytowane przez kaykay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa przedłużenia z przejściem na wyższy pakiet, taki w którym nie ma już miesięcznej dzierżawy za Evobox? Jeśli teraz mam już Evobox to ten sam dekoder zostaje tylko opłata znika?

 

Do tego jeśli ktoś zdecyduje się zwiększyć pakiet na Premium Max to za ile da się wynegocjować dodatek "Rozrywka HD?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aster Jeśli w tej chwili masz dekoder Evobox za który Cyfrowy Polsat nalicza Ci opłatę za dzierżawę to nawet gdy przedłużysz umowę na pakiet Premium Max ta opłata za dekoder Ci nie zniknie. Nadal ją będziesz miał. Pakiet Rozrywka kosztuje 25 zł i co do ceny za ten pakiet nie licz na jakieś bonifikaty czy rabaty. Dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem byłoby wypowiedzenie obecnej umowy i podpisanie nowej na pakiet Premium Max wtedy unikniesz czynszu za dekoder Evobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...