Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pakiet ON THE GO można dostać gratis przy umowie 15/5 z FMax + Film HD + Cinemax HD + Sport HD za 59,99 zł?

Nowi abonenci z tego co widzę dostają ten pakiet w gratisie. Do tej pory miałem powyższy pakiet z OTG za 64,99zł.

 

Wiem, że wcześniej OTG można było dostać w prezencie przy umowach z pakietem Premium Max za 99,99 zł na 12/5 lub 15/5 oraz z pakietem Premium za 79,99 zł i umową na 24 lub 29 miesięcy. Powiedzcie czy coś się zmieniło w tej kwestii?

Edytowane przez 89damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, wczoraj złożyłem wypowiedzenie, pól roku do końca umowy, dziś telefon i pyta się co chce, wiadomo 12/5 Premium max , no problem (dodał bajerę ze do końca stycznia tylko taka oferta ale kto by w to wierzył), Podpisane a spodziewałem się , że potrwa to dłużej i troszkę targów z ich strony,  Jedyne co to ponoć musiałem wymienić dekoder w multioomie z 700 na 5500S nie wiem czy bajerował czy nie ale dla mnie to bez różnicy więc poszła zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty się zmieniają od 1 lutego o czym tu piszemy od jakiegoś czasu.

Tak myślałem, nie czytałem tego bo w sumie myślałem że zadzwonią za miesiąc czy dwa z racji że jeszcze pół roku więc nie chciało mi się tego teraz przeglądać. Tak więc wyszło na dobre dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie umowy (12/5) w której miałem wszystkie kanały oprócz HBO i Eleven. Sprzęt to moduł CAM (główny) oraz 2 multiroomy. Do tego umowa zawiera jeszcze kartę SIM której chciałbym się pozbyć.

Otrzymałem potwierdzenie wpłynięcia wypowiedzenia i ostateczną datę rozwiązania umowy 2017-03-02 oraz ofertę na przedłużenie umowy na 29 miesięcy !! zawierającą 174 kanały (w tym HBO, VOD oraz HBO GO). W czasie 9 miesięcy promocji będę płacił za to 79,90/m-c po tym czasie 99,90/m-c z możliwością obniżenia do 89,99 poprzez rezygnację z pakietu VOD. Pismo mówi również o dekoderach multiroom, za które trzeba płacić 5 zł/m-c/każdy.

Interesuje mnie ogólnie przedłużenie umowy, ale na warunkach które mam, tzn. bez zmiany sprzętu, krótszy okres umowy, ewentualnie HBO (chciałbym się pozbyć karty sim, ponieważ i tak jej nie używam, natomiast przez nią nie mogłem rozmawiać o przedłużniu umowy z telefonicznym BOK).

Proszę o pomoc co jestem w stanie uzyskać i jak to zrobić. Dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 marca kończy mi się umowa (familijny max hd + pakiety:film, sport, hbo, cinemax i multirom całość za 89,99 m-c) więc tradycyjnie dzwonię do DUK aby nie bawić się w żadne wypowiedzenia a pan do mnie że nie mają dla mnie aktualnie żadnej oferty???!!!i każe dzwonić pod koniec lutego. O co kaman, to już nie można na dwa miesiące przed wygaśnięciem umowy negocjować przedłużenia? (chciałem - 15/5 premium za 79,99 - taką dostałem pocztą swego czasu ulotkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona - z kontraktu Familijny Max HD + Sport HD + Multiroom (64,90 zł/mies.) zrobiło się Premium za 79,99 zł/mies. + 5 zł Multiroom.

Dekodery oba do wymiany - Sagemcom ESI-88 na Evoboxa PVR i HD 5000 na HD 5500s (niestety, ale jest błąd systemowy, który nie pozwala na utrzymanie HD 5000 w ofercie Multiroom, zresztą o tym tu czytałem, nie byłem więc tym zdziwiony).

Umowa 15/3 (bo wymiana dekodera) - średnio 67,99 zł/mies. (3 zł/miesięcznie więcej a zyskałem pakiety Film HD, Cinemax HD + HBO HD z HBO GO).

W tej opcji nie ma darmowego CP GO (w 29/6 jest), ale na tym mi nie zależało.

Zadzwoniłem sam. Polecam wszystkim, którzy mogą przedłużyć umowę, by zrobili to jeszcze dzisiaj :)

 

Koszty aktywacji i anteny to 207 zł, czyli standardowo (49 Evobox, 29 MR, 129 antena + konwerter Unicable).

Edytowane przez Szymon9904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wysłałeś wypowiedzenia umowy to uczyń to czym prędzej! Bez tego to nie ma co w ogóle z nimi rozmawiać. W takiej sytuacji DUK faktycznie może nie mieć dla ciebie oferty.

 

OK, dzięki - do tej pory trzykrotnie przedłużałem umowę poprzez DUK bez konieczności składania wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...