Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w związku z likwidacją 12/5 i 15/5 i pojawieniem się 12/3 i 15/3 zmieniło się coś w kwestii możliwości zawierania nowej umowy przed końcem obowiązującej? Standardem było do tej pory mniej niż 6 miesięcy. Choć co niektórzy tutaj pisali, że przy 12/5 brali nową umowę po opłaceniu jednego okresu czyli wychodziło, że anulowane było 6 miesięcy starej umowy. Jak to będzie teraz wyglądało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że 24/6 jest obecnie nie gorsze niż 15/3. Żeby nie napisać korzystniejsze. A to oznacza, że oferta dla "nowych" jest w tej chwili lepsza niż dla "starych". Pozostaje zabawa w wypowiedzenia i walka o 12/3, a i to biorąc pod uwagę, że cykliczne 12/3 jest mało prawdopodobne, nie jest żadną perspektywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ojciec posiada z pakiet familijny i dekoder HD5000 za 39.99, a pozostały okres rozliczeniowy wynosi jeden miesiąc. W przypadku nie przedłużenia umowy cena się zwiększa, jak w nc+? W przypadku wypowiedzenia umowy jest możliwe otrzymanie w tej cenie Elevenów?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli mogę wywalczyć 12/3 lub 15/3 + Eleveny za 15 zł płatne od początku umowy. Wcale nie taniej niż w "drogiej" nc+ :wink:

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale namieszali :/

 

 

U mnie wlasnie rozpoczal sie okres platny i dzisiaj zaplacilem pierwszy raz po okresie darmowym (mam opacje 12/5). Przeczytalem poprzednie strony i chce wymienic dekoder na evobox i jak rozumiem pozostaje mi tylko opcja 15/1? W przyszlym tygodniu mam juz skladac wypowiedzenie czy lepiej czekac? Mam Familijny Max HD+ Film + Sport + Cinemaxy za 69,99 i, po przeczytaniu opinii na forum, troche mi to wyglada za drogo. Moge cos z tym zrobic - np obnizyc cene do 59,99 lub powalczyc o MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP nie podnoszą cen do standardowych. Jedyne co możesz dostać to gratisowe miesiące. O darmowych Eleven zapomnij.

@czerstwy - czyli, jeśli dobrze zrozumiałem, po zakończeniu umowy i braku reakcji na telefony od konsultantów dotychczasowa umowa przejdzie na czas nieokreślony z utrzymaniem dotychczasowych warunków cenowych? Czy może będzie tak, że cena wzrośnie do 74,99zł jak wynika z podsumowania poniższych usług? Teraz dla Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + OTG + Evobox PVR płacąc w sumie 64,99zł mam tak:

 

Podstawowe zobowiązanie:

Podstawowe zobowiązanie:   Familijny Max HD 39,99 zł aktywna

Podstawowe zobowiązanie: Dekoder podstawowy 5,00 zł aktywna

Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności:

Dodatkowe zobowiązanie: Cinemax HD 10,00 zł aktywna

Dodatkowe zobowiązanie: Film HD 5,00 zł aktywna

Dodatkowe zobowiązanie: CP GO OTG 0,00 zł aktywna

Dodatkowe zobowiązanie: PAKIET VOD 10,00 zł nieaktywna

Dodatkowe zobowiązanie: Sport HD 5,00 zł aktywna

Zobowiązania na czas nieokreślony:

Eleven Sports HD nieaktywna

HBO HD HBO GO nieaktywna

Rozrywka HD nieaktywna

Dzieci ONLINE nieaktywna

Katalog ONLINE 0,00 zł aktywna

Filmy i Seriale ONLINE nieaktywna

 

Czy "dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności" po przejściu umowy na czas nieokreślony będę mógł aktywować / dezaktywować kiedy chcę?

Teraz mogę tak robić tylko z "zobowiązaniami na czas nieokreślony" - czyli np. Eleven za 15zł, HBO+HBO GO za 30zł itd.

 

PS. Pytam w kontekście opłacalności przedłużenia umowy na czas określony na warunkach oferowanych przez CP od lutego 2017.

Edytowane przez kouba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zobowiązanie w CP na Familijny Max HD + Sport HD do 27 marca 2018. Niestety, przy przedłużaniu umowy nie dopilnowałem, aby mieć włączoną opcję On the go. Co robić, aby tę opcję uaktywnić? Infolinia twierdzi, że można tylko aneksować umowę na okres 29 miesięcy. Czy jest jakaś inna ewentualność, aby aneksować umowę z tą opcją On the go, ale na krótszy okres, niż 29 mies? Pozdrawiam.

 

edycja:

Już udało mi się załatwić to co chciałem, po którymś tam telefonie i braku zgody na przedłużenie umowy o 29 miesięcy konsultant zaproponował przedłużenie umowy o 15 miesięcy, a ja w tej chwili mam do końca obecnej umowy 14 miesiące i na to się zgodziłem. pzdr

Edytowane przez WilkuTVSAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w sprawie ofert DUK

 

Propozycja:

Premium 89.99zł

Multiroom 5zł

Umowa 15/3

 

jeszcze mam (nie aneksowałem) 

Premium 79.99zł

Multiroom 5zł

Umowa do września

 

 

czyli podwyżka 10zł do Premium + mniej darmowych msc :(

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powalczyć możesz, ale skoro do tej pory miałeś płatny to marne szanse. Ja, jak brałem Evoboxa, chciałem by PVR7000 przeszedł na multiroom (była wtedy taka możliwość), na nim wisiał abonament 5zł. I choć poprzedni multiroom miałem gratis to system nie przepuszczał za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się wywalić Filmbox, sport i bajki? Tego nie potrzebuję.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...