Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4. dekoder glowny moze byc jaki chcesz, dodatkowy tylko firmy CP(tak moze byc esi)

Jeszcze jedna sprawa odnośnie MR czy dobrze rozumiem. 

Mogę zostawić ESI jako główny dekoder i do tego dobrać 2 dodatkowe od CP, wtedy nie wymieniałbym na Evoboxa i mógłbym wziąć umowę 12/3 z 2xMR za 15zł (przy FAM MAX)

Czy jednak konieczna będzie wymiana na Evoboxa jako główny, a esi na dodatkowy i wtedy już tylko 12/1 umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal jest dostępna oferta z pakietem MINI za 4.99 konsultant z DUK twierdzi ze nie ma takiej oferty 

 

Pakiet Mini HD jest nadal oferowany przez Cyfrowy Polsat. Jeżeli chodzi o ofertę z Mini HD w cenie 4,99 zł to także jest dostępna ale jedynie dla umów przedłużeniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.
w niedziele chcialem zlozyc w punkcie CP wypowiedzenie ale wg obslugi:
- wypowiedzenie mozna zlozyc na 1 miesiac przed
- podobno od 1 marca zmienily sie znów oferty i nie ma juz ofert 12/3 oraz 15/3 ze sa tylko oferty zrabatowane.
- musze przyjsc z gotowym pismem bo oni nic takiego nie przygotowuja. Ogólnie forum sledze od miesiecy i nic takiego nie zauwazylem wiec wiem ze obsluga nawijala mi makaron na uszy.
mam obecnie 6 miesiecy do konca umowy. ( familijny hd) zawsze mialem 29/8 ale teraz chce wziasc 12/3.
Jak wyglada oferta na mini hd przy przedluzeniu ( druga umowa).
Pozdrawiam

Edytowane przez mariuszsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- wypowiedzenie mozna zlozyc na 1 miesiac przed Nieprawda, możesz złożyć nawet następnego dnia po podpisaniu umowy. Ważne jest jak sformujesz treść wypowiedzenia. Pracownik nie może Ci odmówić przyjęcia wypowiedzenia. Pomijam fakt, że miesiąc przed byłoby już za późno.

 

- podobno od 1 marca zmienily sie znów oferty i nie ma juz ofert 12/3 oraz 15/3 ze sa tylko oferty zrabatowane. - Zmieniły się oferty dla nowych klientów chcących skorzystać ze smartDOM. Dla obecnych nie ma póki co zmian, prócz tycz opisanych tutaj w lutym. Oferty 12/3 i 15/3 są dostępne w DUK. 15/3 również jest dostępna w APS-ach.

 

- musze przyjsc z gotowym pismem bo oni nic takiego nie przygotowuja. - Prawda. Pracownik APS-u ma wtedy też obowiązek potwierdzenia pisemnie (wydruk z systemu informatycznego CP) przyjęcia takiego wypowiedzenia.

 

Schemat ofert dla wszystkich pakietów jest taki sam.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że pozmieniały się zasady, nie ma już umów 12/5 i 15/5. W zwiazku z tym mam pytania. Ostatnią umowę miałem 12/5. Na tą chwilę mam opłacone za 2 okresy. Po ilu teraz opłaconych mogę składać wypowiedzenie i na co mogę liczyć (pewnie 15/3) ? Jaki wariant dostanę jak zdecyduję się na wymianę na Evobox-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

w niedziele chcialem zlozyc w punkcie CP wypowiedzenie ale wg obslugi:

- wypowiedzenie mozna zlozyc na 1 miesiac przed

 

Ci ludzie w APSach to przypadki niereformowalne :/

Witam. Widzę, że pozmieniały się zasady, nie ma już umów 12/5 i 15/5. W zwiazku z tym mam pytania. Ostatnią umowę miałem 12/5. Na tą chwilę mam opłacone za 2 okresy. Po ilu teraz opłaconych mogę składać wypowiedzenie i na co mogę liczyć (pewnie 15/3) ? Jaki wariant dostanę jak zdecyduję się na wymianę na Evobox-a?

15/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi 6 miesięcy do końca umowy. Jestem już po jej wypowiedzeniu. Obecnie posiadam pakiet PREMIUM MAX z dekoderem Evobox w umowie 12/5 za kwotę 99,99 zł. Byłbym zainteresowany przedłużeniem tej umowy w ramach SmartDom. Obecnie posiadam telefon w sieci Plus z abonamentem 69,99 zł. Chciałbym przekształcić umowę na telewizje z rabatem 50%. Na jakie warunki umowy mogę liczyć? Chodzi mi konkretnie o długość umowy i ilość darmowych miesięcy. Proszę o pomoc.

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl wcześniej o ile jest to możliwe do obniżenia umowy w Plusie do minimalnie wymaganego pułapu 49,90zł.

W Plusie masz obecnie raty za sprzęt więc wysoki abonament traci sens.

Nie mam żadnych rat za sprzęt. Umową z siecią Plus jestem związany dopiero od 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele chcialem zlozyc w punkcie CP wypowiedzenie ale wg obslugi:

- wypowiedzenie mozna zlozyc na 1 miesiac przed

- podobno od 1 marca zmienily sie znów oferty i nie ma juz ofert 12/3 oraz 15/3 ze sa tylko oferty zrabatowane.

- musze przyjsc z gotowym pismem bo oni nic takiego nie przygotowuja.

Kilka dni temu złożyłem wypowiedzenia dwóch umów 12/5, obowiązujących od 28.09.2016. Dziś telefon z DUK, po krótkiej rozmowie stwierdzenie, że jestem nieco za szybki i 15/3 będzie dostępne po upłynięciu kolejnego okresu rozliczeniowego - czego zresztą się spodziewałem, więc umówiliśmy się na telefon w przyszłym miesiącu. Jakieś 3 godziny później - kolejny telefon z DUK, w sprawie drugiej wypowiedzianej umowy. Tu bez problemu dogadaliśmy warunki, 28 marca ma wejść w życie przedłużenie. Pożaliłem się ;) że mi się umowy rozjadą, bo drugą będę mógł przedłużyć dopiero za miesiąc. Sprawdził, stwierdził, że nie widzi problemu, ale umowa już "należy" do koleżanki, więc przekaże jej temat. Faktycznie, w ciągu kwadransa telefon od poprzedniej konsultantki i mam obie umowy już przedłużone. Czyli - da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

          Panowie, moja sytuacja wyglada nastepująco.

Umowę wypowiedziałem ponad miesiąc temu i z dniem 03.03.2017 cyfrowy polsat przestał mi świadczyć usługę.

Teraz pytanie:

Czy mogę w jakis sposób wznowić(przedlużyć) ta umowę? czy jedynym wyjsciem jest odesłanie im dekodera i podpisanie nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, znaczy kiedy?

Faktycznie jest taka umowa, przepraszam mój błąd.

Od 1 lutego miało jej nie być.

Po prostu ja jej od dawna nie sprzedawalem bo ta umowa daje jedynie "minusowe punkty" w systemie wynagrodzenia i jakośći ;)

Moj blad. 

Witam

 

W chwili obecnej Rodzinny HD umowa do X.2017r propozycja z dziś 12/3 w cenie 19,99zl cz cos lepszego można uzyskać

Zalezy mi na kanałach sportowych Polsatu

Nie.

Mozesz dolozyc sobie np. eleveny na czas nieokreslony za 15zl miesiecznie(popros konsultanta o wlaczenie elevenow za darmo przez 1 miesiac, ale musisz pamietac zeby wylaczyc). 

Albo 59,99 fmax + film + sport + cinemaxy. I to samo co powyzej jesli chodzi o eleveny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona dziś. Stara umowa obowiązywać miała do września. Wypowiedzenia nie wysłałem. Chciałem dobrać tylko multiroom. Poprzednia umowa 12/5 nowa 15/3 na ten sam pakiet co miałem czyli fm hd + hbo. Dodatkowo eleven na 1 miesiąc gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie mini za 4,99 i 9,99 zmiana dotyczy tylko dekoderów własnościowych - na tych sprzętach ta oferta jest nie możliwa, na sprzęcie udostępnionym jak najbardziej (od 1 lutego oczywiście)

Edytowane przez jogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę w jakis sposób wznowić(przedlużyć) ta umowę? czy jedynym wyjsciem jest odesłanie im dekodera i podpisanie nowej umowy?

Myślę ze może by się dało. Trzeba zadzwonić i zapytać. Natomiast nie wiem co cie interesuje ale fajna oferta jest po zdaniu sprzętu: familijny za 30zl (lub max za 40zl) w umowie 24/6.

Po prostu ja jej od dawna nie sprzedawalem

A sprzedawałeś może ostatnio "ostatnia szanse" ?? Bo chciałbym potwierdzenia czy w tej ofercie HD6000 w multiroom'e jest za 30 czy 50zl ?? Bo cały czas wydaje mi się ze za 30zl https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonentów-cp/?p=1241012i przydałoby się potwierdzenie z tego co pokazuje system ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...