Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj machnąłem odpowiednie pisemko na kontakt@cyfrowypolstat.pl. Bo dokładnie jak to napisał @markar jest to nierówne traktowanie klientów bez wyraźnej przyczyny, a to jest niezgodne z prawem. Poza tym w końcu to od nich kupiłem ten sprzęt, ma ich logo i na innym sprzęcie, też własnościowym, który mam, umowy są dostępne. Potraktuję to jak reklamację, jak w ciągu 30 dni nie będę miał satysfakcji, to pociągnie się temat dalej, dokładnie przez wymienioną powyżej instytucję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa skończyła się w grudniu. Dopiero wczoraj(!) udało im się odpalić Darmowy HD, który gwarantuje mi umowa. Dziś zadzwoniłem do utrzymania zwabiony wpisami o Rodzinnym HD za piątaka. Oferta taka rzeczywiście jest, niestety nie dla mnie - u nich figuruję jako klient po kontrakcie...  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w związku z nowymi ofertami na DUK (@yogi) możliwe jest dostanie z DUK MAX HD + SPORT HD w cenie np. 39,99, czy coś w tym stylu?

 

Czy nasi eksperci z forum znają już odpowiedź na to pytanie ? ;) Podejrzewam, że będą chcieć za SPORT HD dodatkową dyszkę, ale skoro Polsat zaskakuje takimi nowościami, to może i w tym wypadku będzie inaczej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nasi eksperci z forum znają już odpowiedź na to pytanie ? ;) Podejrzewam, że będą chcieć za SPORT HD dodatkową dyszkę, ale skoro Polsat zaskakuje takimi nowościami, to może i w tym wypadku będzie inaczej ??

samego sport nie dostaniesz. Dają sport ,film i cinemax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nasi eksperci z forum znają już odpowiedź na to pytanie ? ;) Podejrzewam, że będą chcieć za SPORT HD dodatkową dyszkę, ale skoro Polsat zaskakuje takimi nowościami, to może i w tym wypadku będzie inaczej ??

 

W takich sytuacjach Sport HD kosztuje cennikowo zazwyczaj (20zł). ;) Czyli będzie dyszka, ale taniej za całość.

 

PS. Sam Sport HD do Max HD można ogólnie wziąć, tylko kosztuje to tyle samo co Sport HD + Film HD + Cinemax HD.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach Sport HD kosztuje cennikowo zazwyczaj (20zł). ;) Czyli będzie dyszka, ale taniej za całość.

 

PS. Sam Sport HD do Max HD można ogólnie wziąć, tylko kosztuje to tyle samo co Sport HD + Film HD + Cinemax HD.

To w takim razie ile w tej chwili kosztuje:

1) MAX HD + SPORT HD + FILM HD + CINEMAX HD przy umowie 24/3

2) MAX HD + SPORT HD przy umowie 24/3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, o te oferty chodzi. Przesilenie wiosenne. ;) Poczekamy na @jogi, ale stawiam, że Familijny Max jest w konfiguracji elastycznej z Familijnym HD, czyli dodatkowych pakietów nie będzie można włączyć, tylko zmieniać F Max HD na Familijny HD i odwrotnie w trakcie trwania umowy. Jeśli Będzie opcja włączenia pakietów dodatkowych to na pewno tylko w cennikowej cenie 20zł za pakiet Sport HD lub Film HD.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tel z Cp i gościu mówi ze dzwoni bo chciał potwierdzić ze pismo rezygnacje doszło i ze umowa zostanie w czerwcu wylaczona i ze przyślą pismo potwierdzające wypowiedzenie :)))) zero ofert :)))

:)))) a z jakiego działu dzwonił pan? :)))) Bo jest kilka działów i jeden zajmuje się jedynie oznajmieniem że umowa się zakończy tego i tego i że będzie kara w wysokości(o ile ma być) i wszelkie kwestie formalne. A inny dział dzwoni z ofertami i przy okazji ma obowiązek o tym samym poinformac. ;)))). Zadzwoń sam na DUK to wtedy będziesz wiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam telewizję CP, za którą płacę 69,90 zł miesięcznie (Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + Multiroom). W styczniu tego roku umowa przeszła na czas nieokreślony. Dzisiaj chcę wziąć internet w CP i skorzystać z rabatu SmartDOM. Czy jest taka możliwość na umowie na czas nieokreślony? 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

6 miesięcy do końca umowy, wypowiedzenie złożone, ale pytanie moje jest takie, czy jak jako główny dekoder mam moduł CAM, teraz chce Evoboxa, to czy jest opcja żeby ten moduł został do multiroomu? W multi mam HD 2000 i HD5500s, więc chętnie jeden bym oddał, a zostawił moduł :) Chce też wziąć pakiet Premium MAX (teraz mam Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax) w opcji 15/1.

Przypomnijcie mi proszę, czy za 2x mutli przy pakiecie Premium MAX jest 5zł więcej czy 10zł do abonamentu, bo za free to chyba bardzo ciężko?

Edytowane przez Mikman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, o te oferty chodzi. Przesilenie wiosenne. ;) Poczekamy na @jogi, ale stawiam, że Familijny Max jest w konfiguracji elastycznej z Familijnym HD, czyli dodatkowych pakietów nie będzie można włączyć, tylko zmieniać F Max HD na Familijny HD i odwrotnie w trakcie trwania umowy. Jeśli Będzie opcja włączenia pakietów dodatkowych to na pewno tylko w cennikowej cenie 20zł za pakiet Sport HD lub Film HD.

Dzięki wielki, ostatnie pytanie: czy wiesz może jaka po tych zmianach w DUK jest oferta na RODZINNY HD + SPORT HD ? Umowa 24 lub 29 miesięcy i ile gratisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizję CP, za którą płacę 69,90 zł miesięcznie (Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + Multiroom). W styczniu tego roku umowa przeszła na czas nieokreślony. Dzisiaj chcę wziąć internet w CP i skorzystać z rabatu SmartDOM. Czy jest taka możliwość na umowie na czas nieokreślony? 

Możliwość jest, ale skoro i tak planujesz związać się z operatorem na dłużej, nie lepiej przedłużyć umowę z CP i skorzystać z bezpłatnych miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...