Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie: czy jak złożę anulowanie wypowiedzenia umowy w APS jutro to czy zadziała to z dniem jutrzejszym (dzień wolny od pracy)? Mam umowę do 2.04 i złożone wypowiedzenie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś są nowe oferty przy umowie 24msc/3free:

Rodzinny HD 4,99

Familijny HD 19,99

Familijny Max HD 29,99

 

przy umowie 12/1 jest 5zł drożej

Mam możliwość cesji na siebie umowy kumpla, którego okres promocyjny kończy się za 9 miesięcy. Obecnie jest tam Familijny HD a ja nie ukrywam, że chętnie wytargał bym ten Rodzinny HD za 4,99 zł. Czy biorąc pod uwagę, że negocjować można 6 miesięcy przed końcem umowy, jest szansa, żeby taka cena za rodzinny utrzymała się do tego czasu? Czy to raczej super hiper ekstra promocja limitowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźnia Cię poniosła, przeczytaj uważniej umowę (i na przyszłość uważniej słuchaj co Ci proponują). Masz obecnie umowę Rodzinny HD + Max HD + Sport HD + Film HD w elastycznej formie. Obowiązek na jeden pakiet dodatkowy z abonamentem 39,99zł po okresie promocyjnym.

Przeczytam jak podeślą. Słuchałem uważnie. Tak mi się zdawało. Mnie to pasuje choć w konia zrobiłem się z tym CP GO :) Ja nie twierdzę, że to idealne warunki, ale mi pasuje. Mnie zależało w zasadzie tylko na sportowych kanałach Polsatu, tylko w HD i to tu jest. Wiadome, że wolałbym opcjè 5 zł za rodzinny i 20 za sam Sport, ale takiej opcji nie ma. Do tego potrzebna mi ta zabawka w module CI+ bo u mnie głównie ogląda sie NC+. Tak czy siak wycisnąć się wiecej nie dało tego co chciałem. Przy opcji 24/6 i abo przez 18 miesiecy na poziomie 39,99 wychodzi mi za te 2 lata dokładnie 29,99 zł miesięcznie za Polsat Cyfrowy a taka kwota mi pasuje i tyle. Bo 18 × 39,99 ÷ 24 = 29,99 zł.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach dla obecnych abonentów Internetu CP idą zmiany na gorsze. Schemat znany z Plusa pojawia się w ofertach na Internet CP. Przy przedłużaniu umowy dodane do nowej zostaną miesiące pozostające do końca okresu podstawowego przedłużanej umowy. Jeśli nowa umowa przewiduje niższą opłatę abonamentową, to obowiązywać ona będzie dopiero po zakończeniu się miesięcy dodanych ze starej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość cesji na siebie umowy kumpla, którego okres promocyjny kończy się za 9 miesięcy. Obecnie jest tam Familijny HD a ja nie ukrywam, że chętnie wytargał bym ten Rodzinny HD za 4,99 zł. Czy biorąc pod uwagę, że negocjować można 6 miesięcy przed końcem umowy, jest szansa, żeby taka cena za rodzinny utrzymała się do tego czasu? Czy to raczej super hiper ekstra promocja limitowana?

Nikt tego nie przewidzi. Jeśli masz zamiar zejść z wyższego abonamentu na niższy (4,99 zł/m-c) to taka możliwość pojawia się 4 miesiące przed końcem umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś są nowe oferty przy umowie 24msc/3free:

Rodzinny HD 4,99

Familijny HD 19,99

Familijny Max HD 29,99

 

przy umowie 12/1 jest 5zł drożej

 

Wypowiedzenie złożone, umowa do 11.04. Interesuje mnie Familijny HD - cena świetna, tylko pytanie czy jest szansa na wymianę dekodera (nigdzie nie znalazłem informacji o dekoderach przy tych umowach)? Nie musi być Evobox, chodzi o to, że HD5000, który posiadam dość często się wiesza i chciałbym wymienić na coś lepszego. Dekoder jest na zasadzie dzierżawy czy jednorazowej płatności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach dla obecnych abonentów Internetu CP idą zmiany na gorsze. Schemat znany z Plusa pojawia się w ofertach na Internet CP. Przy przedłużaniu umowy dodane do nowej zostaną miesiące pozostające do końca okresu podstawowego przedłużanej umowy. Jeśli nowa umowa przewiduje niższą opłatę abonamentową, to obowiązywać ona będzie dopiero po zakończeniu się miesięcy dodanych ze starej umowy.

 

No i po prima aprilis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jestem tu nowy i z góry przepraszam jeśli temat ten był już poruszany.

Posiadam ofertę smartDom2:
- CP - Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD - 29,95PLN (dekoder PVR HD 7000)
- internet LTE w Plusie - 50GB - 79,99PLN
- konto w Plus Banku (co miesiąc wpada 10PLN rabatu gdy używam karty do tego konta).

Sprawa wyglada następująco:
1. Internet biorę na firmę w Orange, wiec na pewno będę rezygnował z tego w Plusie.
2. Chce kontynuować umowę z Polsatem, ale po rezygnacji z internetu w Plusie cena wzrośnie.
3. W CP chciałbym ofertę: Premium Max ewentualnie Premium (w obu przypadkach dekoder Evo).

I tutaj pytanie do Was. Jak rozegrać tę grę, żeby ugrać jak najwięcej i na co w ogóle mogę liczyć? Umowa kończy się w czerwcu tego roku.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc.

Pozdrawiam,
Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest pytanie: kiedy kończy ci się umowa w Plusie? Co równoznaczne jest z zakończeniem rabatu na TV. Wydaje się, że najlepiej będzie w chwili zakończenia umowy w Plusie przedłużyć umowę na TV, np. Premium Max HD na 15 miesięcy i pierwsze 3 gratis uzyskasz. Co do konta w banku to nie mam zielonego pojęcia, jak to wygląda w sytuacji twojej. :(

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, jeśli tak to ja kilka miesięcy temu uzyskałem umowę na 24 miesiące, 6 za free, dekoder EVO (podmianka) i CP GO w cenie - przy pakiecie Familijnym Max HD + Film HD + Sport HD w podstawie. Myślę, że analogiczne warunki przy podmianie dekodera są do uzyskania obecnie.

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest pytanie: kiedy kończy ci się umowa w Plusie? Co równoznaczne jest z zakończeniem rabatu na TV. Wydaje się, że najlepiej będzie w chwili zakończenia umowy w Plusie przedłużyć umowę na TV, np. Premium Max HD na 15 miesięcy i pierwsze 3 gratis uzyskasz. Co do konta w banku to nie mam zielonego pojęcia, jak to wygląda w sytuacji twojej. :(

 

Umowy te zabierałem w ten sam dzień, równocześnie kończą mi się umowy w Plusie i CP. Co w takim przypadku? Muszę równocześnie obie wypowiedzieć? Plusa i tak nie chcę. Pytanie, jak to rozegrać z CP?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro umowy kończą się w czerwcu, to już czas najwyższy na złożenie wypowiedzeń. W okresie wypowiedzenia rabat SmartDom i tak będzie naliczany, dopóki umowa na internet będzie obowiązywać. Przy przedłużeniu CP z wymianą dekodera na Evoboxa dostaniesz umowę 15/1. Jeśli rabat w PlusBanku jest naliczany na usługę internetową, trzeba go przenieść na telewizję. Tyle - nie ma tu żadnego rozgrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli chcę przedłużyć umowę teraz mógłbym tylko na 15/3 to dobieranie mr jest traktowane jak umowa ze sprzętem co da 15/1 czy stara sobie a za mr tylko jakieś aktywacje a swoją drogą ile one kosztują? Mam premium bez żadnych czynszów teraz umowa była 12/5

Edytowane przez pawel_bthd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...