Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji iż z tematu wypadłem jakiś czas temu będę miał ogromną prośbę w ocenie oferty jaką otrzymałem wczoraj mianowicie, po długich 29 miesiącach umowy familijny max HD+sport+film+eleven oferta na moduł (to chyba było 29/8) nadszedł czas na wypowiedzenie umowy tak więc wczoraj to uczyniłem, wypowiedziałem umowę z miesięcznym wyprzedzeniem i pan w punkcie przedstawił mi następującą ofertę otóż zaoferował mi pakiet premium Max z HBO go i CP go z elevenami itd. Za 99.99 PLN/mc na okres 15/3 lub możliwością zrezygnowania z darmowych miesięcy co przełożyło by się na niższą opłatę za abonament (cena wynosiła by wtedy około 80 zł) a że dodatkowo jestem klientem plus baku od niedawna Pan powiedział że można to wszystko połączyć i przy przy transakcjach za 500 zł kartą w ciągu miesiąca otrzymywał bym dodatkowy rabat w wysokości 25 zł na w/w ofertę czyli z rabatem o ile się nie mylę wychodziło by chyba około 55zl/mc i pytanie do znawców tematu czy warto skusić się na taką ofertę czy raczej dać sobie spokój?

Edytowane przez maxi76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam takie pytanie: mam aktualnie umowę na familijny maxHD + sportHD + filmHD + Cinemax HD i dwa dekodery multiroom za 74,90. Umowa była na 29 miesiecy do 13 kwietnia. 10 marca było złożone wypowiedzenie. Ja sam na koniec marca skontaktowałem się z DUK z pytaniem o rodzinny HD za 5zł. Powiedział mi Pan, ze on nie widzi takich ofert dopoki mam 3 dekodery i zebym oddal te dwa multiroom to wtedy moze sie uda.

Próbowalem oddac te 2 multiroomy to mi powiedzieli ze przed końcem umowy niemogą przyjac. Zwykła infolinia twierdzi ze wgl powinienm zlozyc wypowiedzenie tylko na 2 dekodery multiirom (?) i ten glowny zostawic i wtedy walczyc o oferte? 

 

Był ktoś może w takiej sytuacji albo jest mi w stanie powiedziec o co im kuźwa chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Otóż mam Pakiet Familijny Max HD, za którego płacę 49,99 i w tym miesiącu (30.04.2017) kończy mi się umowa. Posiadam smartDOM na telefon w Plusie i na internet w CP. Jaką ofertę radzicie mi wybrać? Bo chciałbym płacić jak najmniej i mieć ten pakiet Premium Max z Eleven itd za 49.99. Konieczne byłoby zerwanie umowy, ale co wtedy ze smartDomem na internet i tel?.

Edytowane przez PatrykW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

posiadam umowę na czas nieokreślony.Pakiet mam Familijny HD, płacę 39,90zł.czy po wysłaniu wypowiedzenia dostanę lepszą ofertę,jeśli umowa jest na czas nieokreślony?jeśli tak, to co mogę uzyskać przy takiej samej cenie bądź niższej,przy takim samym pakiecie,nie niższym?

Edytowane przez konrad12601
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słuchajcie gdyby ktoś potrzebował dobrej ofert to dajcie znać, mam znajomego w dziale utrzymania. Oferty dla stałych klientów dostępne są już 4 miesiące wcześniej wiec można dużo wcześniej skorzystać z nowej umowy a pozostałe miesiące starego aneksu są anulowane. jakby ktoś potrzebował pomocy to dajcie znać na maila: cp.oferty@onet.pl pozdrawiam


witam,
posiadam umowę na czas nieokreślony.Pakiet mam Familijny HD, płacę 39,90zł.czy po wysłaniu wypowiedzenia dostanę lepszą ofertę,jeśli umowa jest na czas nieokreślony?jeśli tak, to co mogę uzyskać przy takiej samej cenie bądź niższej,przy takim samym pakiecie,nie niższym?

Witam. Możesz otrzymać np 6miesiecy gratis przy umowie na 24mie lub 3mie gratis przy umowie na 12mie. i wtedy na okres promocyjny wyzszy pakiet ale jeżeli PAkiet Ci odpowiada to ten sam pakiet w kwocie 19,99 przy umowie na 24mie i 3mie gratis. pozdrawiam


Cześć,

 

mam takie pytanie: mam aktualnie umowę na familijny maxHD + sportHD + filmHD + Cinemax HD i dwa dekodery multiroom za 74,90. Umowa była na 29 miesiecy do 13 kwietnia. 10 marca było złożone wypowiedzenie. Ja sam na koniec marca skontaktowałem się z DUK z pytaniem o rodzinny HD za 5zł. Powiedział mi Pan, ze on nie widzi takich ofert dopoki mam 3 dekodery i zebym oddal te dwa multiroom to wtedy moze sie uda.

Próbowalem oddac te 2 multiroomy to mi powiedzieli ze przed końcem umowy niemogą przyjac. Zwykła infolinia twierdzi ze wgl powinienm zlozyc wypowiedzenie tylko na 2 dekodery multiirom (?) i ten glowny zostawic i wtedy walczyc o oferte? 

 

Był ktoś może w takiej sytuacji albo jest mi w stanie powiedziec o co im kuźwa chodzi?

Dekodery multiroom możesz  odesłać na Łubinową i jak dekodery będą przyjęte wtedy mozesz dostać oferte na jeden dekoder.  


Witam, z racji iż z tematu wypadłem jakiś czas temu będę miał ogromną prośbę w ocenie oferty jaką otrzymałem wczoraj mianowicie, po długich 29 miesiącach umowy familijny max HD+sport+film+eleven oferta na moduł (to chyba było 29/8) nadszedł czas na wypowiedzenie umowy tak więc wczoraj to uczyniłem, wypowiedziałem umowę z miesięcznym wyprzedzeniem i pan w punkcie przedstawił mi następującą ofertę otóż zaoferował mi pakiet premium Max z HBO go i CP go z elevenami itd. Za 99.99 PLN/mc na okres 15/3 lub możliwością zrezygnowania z darmowych miesięcy co przełożyło by się na niższą opłatę za abonament (cena wynosiła by wtedy około 80 zł) a że dodatkowo jestem klientem plus baku od niedawna Pan powiedział że można to wszystko połączyć i przy przy transakcjach za 500 zł kartą w ciągu miesiąca otrzymywał bym dodatkowy rabat w wysokości 25 zł na w/w ofertę czyli z rabatem o ile się nie mylę wychodziło by chyba około 55zl/mc i pytanie do znawców tematu czy warto skusić się na taką ofertę czy raczej dać sobie spokój?

Jeżeli złozysz wypowiedzenie to możesz dostać oferte na 12mie i 3 gratis. to chyba najkorzystniejsza dla Ciebie opcja.


Aktualnie mam Darmowy HD (DRH6) na własnościowym H370G, kusicie mnie aby przerobić go na Familijny HD 24/3 za 19,99zł. Rozumiem, że jest to oferta bez SmartDom i że po przejściu umowy na czas nieokreślony cena pozostanie bez zmian?

Dokładnie tak oferta bez Smartdomu, po 24mie przechodzi na czas nieokreślony ta samą stawką.


Wypowiedzenie złożone, umowa do 11.04. Interesuje mnie Familijny HD - cena świetna, tylko pytanie czy jest szansa na wymianę dekodera (nigdzie nie znalazłem informacji o dekoderach przy tych umowach)? Nie musi być Evobox, chodzi o to, że HD5000, który posiadam dość często się wiesza i chciałbym wymienić na coś lepszego. Dekoder jest na zasadzie dzierżawy czy jednorazowej płatności?

dekoder jest na gwarancji wiec jak coś sie z nim dzieje to w punkcie mozesz go wymienic na nowy.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam. Słuchajcie gdyby ktoś potrzebował dobrej ofert to dajcie znać, mam znajomego w dziale utrzymania. Oferty dla stałych klientów dostępne są już 4 miesiące wcześniej wiec można dużo wcześniej skorzystać z nowej umowy a pozostałe miesiące starego aneksu są anulowane. jakby ktoś potrzebował pomocy to dajcie znać. pozdrawiam

Hmm do tej pory oferty dla stałych był dostępne 6 miesięcy przed końcem umowy,czyżby jakieś zmiany znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego Rodzinnego HD za 4,99 zł  - chciałem dziś na niego przejść z DRH6 i pakietu Mini HD za 9,90 zł. Oczywiście wypowiedzenie złożyłem. Konsultant z DUK stwierdził, że nie ma takiej możliwości. I że to jest droższy pakiet, niż Mini HD i nie mogą go sprzedawać poniżej kosztów. Pytanie, czy ktoś przedłużył umowę w podobnej sytuacji i jaki jest kod tej promocji? Chyba, że już się skończyła?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się umowa z CP, więc dobrym zwyczajem wysłałem wypowiedzenie. Posiadam pakiet Premium Max HD wraz z dwoma multiroomami. Płacę 109,99 zł miesięcznie. Pytanie: jakie mogę otrzymać najkorzystniejsze warunki? Poprzednia umowa to było 12/5. 15/3 to maksimum, które mogę wynegocjować i w dodatku bez wymiany dekodera na EVOX BOX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pytałem w DUK o ofertę przedłużeniową FamMAX+ HBO. Mam Evobox i 2 x multiroom.Teraz mam umowę 12/5. Konsultant stwierdził, że najlepsza możliwa oferta to umowa 15/3 - opłata 84,99. W tej opłacie jest multiroom za 15 zł i nie da się absolutnie obniżyć tej kwoty. Trochę to dziwne, bo nowy klient biorąc tą ofertę ma multiroom za 10 zł. Widać więc, że ukryli w koszcie multiroom koszt dzierżawy sprzętu 5 zł. Konsultant mówił jeszcze, że w pakiecie (jako ofercie przedłużeniowej) pomimo tego, że nazywa się FamMAX+ HBO jest zawarty również Cinemax ( którego nie da się wyłączyć) bo bez niego i tak opłata jest ta sama. 

 

Czy faktycznie nie da się w tej ofercie mieć 2x multiroom za 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Evobox-a, więc masz 5zł czynszu przy tym pakiecie za dekoder. MR kosztuje Cię 10zł. Jak nie patrzeć, to masz dokładnie cenę taką samą, jak nowi klienci.

Za 69,99zł po okresie promocyjnym masz Familijny Max HD + HBO Cinemax HD + HBO GO po złożeniu takiej deklaracji najpóźniej na 24h przed zakończeniem się okresu promocyjnego. W okresie promocyjnym masz Premium + HBO GO + sVOD.


Witam. Kończy mi się umowa z CP, więc dobrym zwyczajem wysłałem wypowiedzenie. Posiadam pakiet Premium Max HD wraz z dwoma multiroomami. Płacę 109,99 zł miesięcznie. Pytanie: jakie mogę otrzymać najkorzystniejsze warunki? Poprzednia umowa to było 12/5. 15/3 to maksimum, które mogę wynegocjować i w dodatku bez wymiany dekodera na EVOX BOX?

 

To jest maksimum. Z wymianą na Evobox-a będziesz miał jeden miesiąc bezpłatny przy umowie 15-miesięcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Evobox-a, więc masz 5zł czynszu przy tym pakiecie za dekoder. MR kosztuje Cię 10zł. Jak nie patrzeć, to masz dokładnie cenę taką samą, jak nowi klienci.

 

Rozumiem, ale ja bym "zszedł" z pakietu Premium, gdzie nie ma czynszu za dekoder, zatem w ofercie przedłużeniowej też nie powinno być czynszu. Jest za to podwyżka za multiroom, w której schowano ten czynsz. Myślę, że to trochę nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zawarłem nową umowę 12/3. Pierwszy telefon do DUK - konsultantka stwierdza bardzo stanowczo: "skoro nie ma wypowiedzenia to tylko infolinia ogólna, nie ma żadnej oferty w DUK". Kolejny telefon następnego dnia - tym razem jest konkretniej. Niby "bez wypowiedzenia nic nie możemy zrobić ale proszę zaczekać, za chwilę oddzwonimy..." Telefon za 10 minut: może być 12/3 z wypowiedzeniem, 15/3 lub 29/6 bez wypowiedzenia. OK. To wysyłam wypowiedzenie. Miła pani z DUK sama dzwoni kiedy dociera pismo z wypowiedzeniem. Jak widać, niestety sporo w tej zabawie zależy od tego, na kogo się trafi w DUK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie utargujesz. Ja się zgodziłem na Rodzinny HD + Sport HD za 39,99 bo inaczej za ch... nie chcieli. W okresie promocyjnym na 6 miesięcy za darmo włączą mi chyba coś w styli Familijny MAX HD z tego co zrozumiałem, ale mi i tak na tym nie zależało. Ja na CP oglądam tylko Sport. Ale nie chcę tego oglądać w SD :) I tak dobrze, że Polsat idzie po rozum do głowy i pozwala dobierać po 1 pakiecie, a nie jak dawniej wpycha abonament za 60 zł i uszczęśliwia ludzi pakietami, których nie chcą. Cena może nie z bajki, ale przy kwocie 39,99 i opcji 24/6 średnia cena miesięczna za rodzinny i sport wychodzi 29 zł. Mój cel to było płacić max 30 zł za to co oglądam, bo tak to sobie musiałem w Ipla TV wykupywać sam sport. Także w sumie mi pasuje, choć mogliby dać to wszystko za 25 zł i bym był wtedy dopiero szczęśliwy he he :) Nie chcieli jednak dać mi Rodzinnego HD za 5 plus Sport HD za 20 zł. Mogłem albo brać opcję jaką wziąłem albo sam Rodzinny HD za 5 zł, a na samym Rodzinnym to sobie nie poszaleję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona - 24/3 Familijny HD 19,99zł!

 

Konsultant ponadto wspominał, że ta umowa może być uprawniająca do SmartDom. Wydaje mi się to mało prawdopodobne ale nie mam doświadczenia z SmartDomem, ponieważ wszystkie umowy na telewizje i internet negocjuje osobno przez DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...