Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, o te oferty chodzi. Przesilenie wiosenne. ;) Poczekamy na @jogi, ale stawiam, że Familijny Max jest w konfiguracji elastycznej z Familijnym HD, czyli dodatkowych pakietów nie będzie można włączyć, tylko zmieniać F Max HD na Familijny HD i odwrotnie w trakcie trwania umowy. Jeśli Będzie opcja włączenia pakietów dodatkowych to na pewno tylko w cennikowej cenie 20zł za pakiet Sport HD lub Film HD.

 

Odnośnie promocyjnych pakietów Rodzinnego, Familijnego i MaX HD, są to stałe pakiety, bez wyższego pakietu na okres promocyjny, czyli nieelastyczne.

 

Witam wszystkich

 

Mam telewizję CP, za którą płacę 69,90 zł miesięcznie (Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + Multiroom). W styczniu tego roku umowa przeszła na czas nieokreślony. Dzisiaj chcę wziąć internet w CP i skorzystać z rabatu SmartDOM. Czy jest taka możliwość na umowie na czas nieokreślony? 

 

Pozdrawiam!

 

tak, trzeba zaaneksować umowę w smartdom

 

Dzięki wielki, ostatnie pytanie: czy wiesz może jaka po tych zmianach w DUK jest oferta na RODZINNY HD + SPORT HD ? Umowa 24 lub 29 miesięcy i ile gratisu ?

 

to pozostało bez zmian, czyli 29/6 i 24/6

 

A jak to wygląda z multiroomem ? Oplata pozostaje taka jak była do tej pory ??

 

jeśli był za 0zł to zostaje za 0zł, jeśli był za 5zł to będzie 10zł i 10zł zostaje na 10zł wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Tylko oficjalna cena na stronie jest taka jak w duk.

To po co duk? Czym utrzymają klienta czym?

Chciałem podnieść o 2 stopnie abo. Z familijny max HD na premium max w zamian za jakiś gratis. Np darmowe vod. Nic nie dadzą.

To chyba koniec duk.

 

Przy premium max VOD jest gratis na okres promocyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmieszny jesteś, mam przedłużać umowę na nie gorszą ale napewno nie lepszą za 1 miesiąc gratisu na 15 miesięcznym cyrografie. Tak duk chce utrzymać klienta.

Przy premium max VOD jest gratis na okres promocyjny

Zawsze tak było. Nawet teraz ze strony Polsatu nowy klient ma lepszą ofertę i nawet 3 miesiące gratis przy 24 umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedyny trik. Poza tym nic już nie wyciągniesz. A te karuzele to też nie wiadomo co będzie za 10 miesięcy. Tu i teraz jest ważne co uzyskasz a nie za 10 miesięcy a potem za 7.

Po ilości Twoich postów, widzę że jesteś tu nowy.

My dzięki temu forum, korzystamy z umów 15-to i 12-to miesięcznych (na przemian) od lat i sobie je bardzo chwalimy. Teraz CP trochę pogorszył te umowy, dając mniejsze gratisy, ale i tak się opłaca. Poczytaj tak z kilkadziesiąt stron wcześniej, to sam się przekonasz.

Który operator da Ci lepsze warunki?

Przy wymianie dekodera zawsze był mniejszy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj liczymy.

Oferta tego co chce na stronie Polsatu jako nowy klient to:

64,99 na 24/2

To daje 64,99x22=1429.78 średnia to 59.57 za 24 miesiące

Teraz po twojemu czyli oferta na to samo z duk to 69.99 przy 15/1 a potem 12/3

14x69.99=979.86

9x69.99=629.91

Daje to 1609.77 ,

średnia 59.62 za 27 miesięcy.

Fakt wychodzi troszkę taniej bo wcześniej przechodzisz na 12/3

Edytowane przez Andy_LIszowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa umowa:
64,99 x 22 = 1429,78zł śr. 59,57zł na 24msc

przedłużenie:
15/1 8 x 64,99 = 519,92 9msc umowy
12/3 3 x 64,99 = 194,97 6msc umowy
15/3 6 x 64,99 = 389,94 9msc umowy

rzeczywisty czas umowy z tych trzech przedłużeń wynosi 24msc
519,92 + 194,97 + 389,94 = 1104,83 / 24msc = średnia 46,03zł

nie od dziś wiadomo że umowę można skrócić o 6msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Familijny Max HD wraz z dodatkami Cinemax/Film/Sport za 59,99zł. Do tego opłata 5zł za Evobox. Czyli taki "katalogowy standard."

 

Docelowo chcę jednak przejść na Premium Max za 99,99zł... w którym nie powinno być już opłaty za dekoder. Do tego Eleven byłby wliczony.

 

Na co mogę liczyć cenowo przechodząc na Premium Max (wszystkie pakiety są wliczone tak więc nie ma co dodawać nawet taniej czy za darmo) i czy rozmawiać z nimi o tym po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia? Np. zejście do 94,99zł zniwelowałoby koszt dzierżawy dekodera gdyby tej opłaty nie dało się znieść. Czy niższą cenę uda się uzyskać czy generalnie rozmowa będzie tylko na zasadach "umowa na x miesięcy, to y miesięcy gratis"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Familijny Max HD wraz z dodatkami Cinemax/Film/Sport za 59,99zł. Do tego opłata 5zł za Evobox. Czyli taki "katalogowy standard."

 

Docelowo chcę jednak przejść na Premium Max za 99,99zł... w którym nie powinno być już opłaty za dekoder. Do tego Eleven byłby wliczony.

 

Na co mogę liczyć cenowo przechodząc na Premium Max (wszystkie pakiety są wliczone tak więc nie ma co dodawać nawet taniej czy za darmo) i czy rozmawiać z nimi o tym po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia? Np. zejście do 94,99zł zniwelowałoby koszt dzierżawy dekodera gdyby tej opłaty nie dało się znieść. Czy niższą cenę uda się uzyskać czy generalnie rozmowa będzie tylko na zasadach "umowa na x miesięcy, to y miesięcy gratis"?

Pomysł nad SmartDom.

Z tego co czytałem masz telefon w Play.

Przenosisz numer do Plusa w ofercie tylko SIM, za 49,99 masz Full No Limit + 5GB + 6 miesięcy gratis.

Następnie jako drugi produkt z rabatem 50% dobierasz TV CP Premium Max za 49,99zł + Evobox za zł + 2 miesiące gratis.

Za ok 100zł po bezpłatnych miesiącach masz Telefon + TV CP, a Ty chcesz za samą TV tyle płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...