Jump to content

Andy_LIszowski

Users
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Andy_LIszowski

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Mam Smartdom 4 i płacę 65 zł za 1+3 multiroom z pakietem Premium oraz abonament w Plusie za 50 zł. W sumie 115 zł. Umowy weszły na czas nieokreślony, tak w Polsacie, jak i Plusie. Czy można coś więcej uzyskać wypowiadając Polsat i Plus?
 2. Mam smartdom 4 i płacę 65 zł za 1+3multiroom z pakietem premium oraz abo w plusie za 50 zł. W sumie 115 zł. Umowy weszły na czas nieokreślony tak w Polsacie jak i plusie. Czy można coś więcej uzyskać wypowiadając Polsat i plus?
 3. OK. Ale ja zrezygnuję z telefonu w Plusie, bo nie potrzebuję.
 4. Mam Smart dom chyba jeszcze 3. 1 usługą jest telefon w plusie za 50 zł/miesiąc. 2 usługa to CP premium z 3 MR za 65 zł/miesiąc. Daje to w sumie 115 zł. Jestem w obydwu przypadkach już na umowie na czas nieokreślony. Przy przedłużeniu co można uzyskać lepszego? Może wypowiedzieć umowy i na nowo zawrzeć?
 5. Mam Smart dom chyba jeszcze 3. 1 usługą jest telefon w plusie za 50 zł/miesiąc. 2 usługa to CP premium z 3 MR za 65 zł/miesiąc. Daje to w sumie 115 zł. Jestem w obydwu przypadkach na umowie na czas nieokreślony. Przy przedłużeniu co można uzyskać lepszego?
×
×
 • Create New...