Jump to content

aster

Users
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About aster

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie tego się obawiałem. Czyli raczej nie był to chwilowy brak/błąd w systemie, skoro to trwa od listopada to raczej celowe i przemyślane działanie. Co w takim razie polecacie najlepiej zrobić po 12/3 skoro nie można mieć dwa razy pod rząd 12/3 a 15/3 już nie istnieje? Jeśli płacę 5zł/mies. za Evobox PVR (mimo pakietu Premium Max) to ponoć przy 15/1 można wziąć nowy sprzęt i choćby ten czynsz zlikwidować?
 2. Czy robią obecnie umowy (przedłużeniowe) 15 w tym 3 miesiące za darmo? Podczas ostatniego przedłużenia na 12/3 usłyszałem, że to mogą teraz zrobić ale z kolejnym przedłużeniem gdybym chciał na 15 to może być problem bo 15/3 im zniknęło z systemu i tylko 15/1 mogą dać. Czy ktoś się z tym spotkał może?
 3. Dzięki, nie wiedziałem że bez odręcznego podpisu można, że wystarczy tylko email. Super sprawa.
 4. Czyli drukujecie wypowiedzenie, podpis, skan... i przez ICOK upload?
 5. Z 4K to chodzi głównie o sport, tak więc tu nie trzeba świeżego materiału 24/7 aby to utrzymać. Z drugiej strony jak by HBO uruchomiło kanał 4K i np. Eurosport też się wspiął na wyższą rozdzielczość (i np. skoki transmitowało w 4K) to Polsat musiałby wypuścić nowy dekoder nawet nie wchodząc samemu do 4K swoimi kanałami.
 6. Ja ostatnio wysłałem i równo tydzień po doręczeniu poleconego miałem telefon od nich.
 7. Były może jakieś komunikaty odnośnie terminu wprowadzenia 4K, wraz z nowym sprzętem, oczywiście do ich odbioru? Wiadomo przynajmniej, w którym kwartale można się tego spodziewać?
 8. Na serio tak to komunikowali... podwyżki ze względu na inwestycję w system billingowy? To tak jak by w serwisie samochodowym podnieśli ceny z uwagi na modernizację toalet dla pracowników... Przegięcie maksymalne skoro tak jak napisałeś w prepaidzie za 50zł masz wszystko co potrzebujesz dla 2 osób. A jeśli ktoś chce abonament to w 'Nju dla dwojga' jest wszystko dla 2 osób za łączną cenę 38zł.
 9. Dziękuję za info. W moim przypadku chodziło o przedłużenie umowy przez telefon z konsultantem od CP, natomiast po rozmowie otrzymałem maila z warunkami nowej umowy i tam jest już ON THE GO wliczony w cenie (co wydaje się logiczne skoro mam pakiet Premium Max). Tak więc może chodziło o sam GO (i osobną płatność 5zł) o ile coś takiego jest osobno dostępne? W każdym bądź razie mi zależało tylko na mobilnym/zdalnym dostępie ON THE GO tak więc zatwierdziłem nową umowę na 12m. Teraz pozostaje czekać na dekoder 4k...
 10. Mowa tu o 'GO' czy także 'On the GO'? Mi dzisiaj coś o tym mówili przy przedłużaniu umowy na 12m, że dają to za darmo ale tylko do dłuższych umów. Natomiast nie pamiętam czy chodziło o GO czy także/lub On the GO...
 11. Czy usługa GO jest teraz płatna 5zł przy przedłużaniu umowy tylko na rok? Nawet pomimo posiadania pakietu Premium Max? Obecnie mam umowę na 15m i teraz chciałem przedłużyć o rok, ale zaskoczyła mnie ta opłata za GO.
 12. Jakość sportu w Sky jest taka, że przy dekoderze Full HD i tak odnosi się wrażenie, że oglądamy transmisję w 4K. Po prostu rewelacja. Natomiast Netflix może sobie jeszcze na dużo pozwolić, nawet z podnoszeniem cen (aczkolwiek małymi kroczkami). Mówimy oczywiście o rynkach zachodnich, gdzie cena abonamentu i tak nie uwiera w kieszeń i ludzie generalnie nie ściągają z netu rzeczy z "nieautoryzowanych" źródeł. Nawet Anglia jest przykładem jak można doić ludzi patrząc na Sky, który to za pomocą sportu wywindował ceny przez lata do bardzo wysokich poziomów. W momencie gdy ludzie powiedzą dość pod kątem sportu i zaczną chodzić do pubów na ważniejsze mecze to zamiast Sky przestawią się na Freeview oraz Netflix.
 13. Bardzo ciekawe info, wielkie dzięki. Właśnie chcę ustawić nagrywanie kolejnych odcinków Opowieści Podręcznej i widzę, że powtarzają się one w podobnych dniach zarówno na HBO, HBO2 jak i HBO3. Tak więc do wyboru do koloru. Zanim przeczytałem Twój post bym nawet nie wiedział, że najlepiej wybrać HBO3 z uwagi na wyższy bitrate z całej trójki (dziwi mnie, że nie zamienili miejscami HBO z HBO3 aby to ich główny kanał wypadał najlepiej). Jeszcze raz dzięki.
 14. Chodzi mi tylko o wyłącznie o to czy jest widoczna różnica w jakości - na Evobox - między HBO nadawanego przez satelitę a HBO GO? W skrócie chodzi o to, czy warto nagrywać jakiś serial HBO kiedy jest transmitowany przez satelitę czy identyczna jakość będzie jeśli się go później obejrzy za pomocą tego samego dekodera na GO?
 15. Niby tracą, ale dla sportu i tak bym ich wybrał ponad konkurencję. Cały czas będzie tam Premier League, pewnie trochę też innej piłki, krajowy żużel oraz cykl Speedway Grand Prix, itd.
×
×
 • Create New...