Jump to content

aster

Users
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About aster

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli mam na tablecie zainstalowany HBO GO i chciałbym u rodziców na telewizorze także go zainstalować, czy muszę być u nich na miejscu (fizycznie) by to zrobić? To znaczy czy muszę być na tej samem sieci wifi by móc aktywować HBO GO na ich telewizorze z mojego tableta?
 2. Dzięki Panowie, ważne że w dowolnym momencie można też włożyć kartę główną i "zresetować" licznik.
 3. Dzięki. To jest dokładnie co 17 dni co do godziny czy mniej więcej tyle? Jeszcze jedno pytanie, co jeśli np. po tygodniu się znów włoży kartę główną do dodatkowego dekodera... termin się wtedy wydłuży do 17 dni czy nie? Jakiś własny vpn trzeba zrobić aby był ten sam IP na obu dekoderach?
 4. Jak dzisiaj wygląda zabawa w przekładanie kart jeśli ktoś ma multiroom z dodatkowym dekoderem HD 3000, jak często trzeba wkładać kartę z dekodera głównego?
 5. Dzisiaj w salonie Play załatwiałem sprawę i czekając przyglądałem się temu dekoderowi Play NOW TV. Myślę by coś takiego rodzicom wstawić tam gdzie nie mają dostępu do satelity, tym bardziej że pilot fajny, mający osobne guziki do takich funkcji jak Netflix, YouTube (w ich przypadku mniej przydatne ), itd. Jaki jest obraz? Widać różnicę między tym a czymś co leci z satelity?
 6. Ciekawe info. Tym bardziej zadziwiające, że PC+ nie cisnęło w sprawie Eurosport 4K w sytuacji gdy CP nie ma możliwości sprzętowych do tego (w ogóle brak dekodera 4K). Z drugiej strony wiadomo, chodzi tylko o $$$... a tutaj PC+ jest pod presją by abonamenty nie były jeszcze droższe bo nawet teraz CP jest znacznie tańszy. Szkoda, że nastała cisza jeśli chodzi o plany Polsatu z wprowadzeniem (lub nie) nowego dekodera 4K. Tak by człowiek łatwiej mógł nawigować wokół swojej umowy z nimi, kwestii przedłużenia, itd.
 7. Głównie chodzi mi o sport - jakieś transmisje mogliby robić podobnie do kanału C+4K, ale nie chodzi tylko o własne kanały: Eleven też chyba niektóre rzeczy w 4K nadaje/nadawał. Największy hicior byłby gdyby Eurosport wprowadził 4K. Wtedy powstałaby duża presja na CP bo C+ na pewno by waliło reklamami o tym, że jest jedyną platformą satelitarną z tymi kanałami w 4K (szczególnie przed rozpoczęciem sezonu skoków narciarskich). O HBO 4K to już nie wspomnę, ale oni na razie chyba idą z jakością nie w tę stronę...
 8. Prawie 5 miesięcy minęło od ostatniego wpisu. Czy coś się w międzyczasie wyklarowało? Czy wiadomo czy przynajmniej pracują nad dekoderem 4K w CP? Zostało mi tuż powyżej 6 miesięcy do zakończenia umowy i stoję teraz przed możliwością odnowienia umowy na 15 miesięcy. Tutaj chciałbym podjąć decyzję w zależności od 4K: odnawiam na 15 mies. i czekam... albo nie odnawiam tylko za 6 miesięcy oddaję sprzęt. Tylko czy w tym czasie można się spodziewać jakiegoś nowego dekodera 4K na rynku, oto jest pytanie...
 9. Ponieważ mogą Ci anulować ostatnie całe 6 miesięcy dotychczasowej umowy (przy zgodzie na nową) to wysyłasz wypowiedzenie, kiedy do końca zostało więcej niż 6 pełnych miesięcy... ale mniej niż 7. Wtedy masz czas aby spokojnie czekać na dostarczenie wypowiedzenia, otrzymania telefonu od nich i ustalenia nowych warunków.
 10. Jeśli mam od wielu lat C+ i jestem teraz np. w połowie drogi ostatniego 2-letniego przedłużenia, to co się stanie w razie wypowiedzenia umowy? Jakąś utratę zniżek mi policzą czy muszę opłacić w pełni comiesięczny abonament aż do końca tego 2-letniego przedłużenia?
 11. Czy nadal po umowie 12/3 nie można odnowić na 15/3 czy wróciła już ta możliwość? Wkrótce będę miał 6 miesięcy do końca umowy i czas podjąć jakąś decyzję. Zastanawiam się czy po prostu nie zakończyć obecną umowę i liczyć na to, że w przeciągu 6 miesięcy pojawi się dekoder 4K. Wtedy po prostu nowa umowa z nowym sprzętem. Czy nie ma co liczyć na 4K w CP?
 12. Chodzi o gry? Mimo wszystko jest rok subskrypcji gratis, do tego jeśli ktoś używa iTunes i kupuje tam content to jest to jedyny sposób aby obejrzeć to na telewizorze. (oprócz tych nowszych, na które jest apka - chyba że na apce działa tylko ATV+).
 13. Właśnie szukam najlepszego rozwiązania i nie wiadomo co robić. Generalnie są tylko 3 rozsądne opcje aby miało to ręce i nogi: - Amazon Fire TV 4k (najtańsza opcja) - Apple TV (tu jest sens jedynie czekać aż wyjdzie nowy sprzęt bo ostatnia aktualizacja hardware'u była > 1000 dni temu!) - zmienić telewizor na nowszy i lepszy, np. LG OLED (problem z osobnym sprzętem znika bo jest apka ATV) Sprzęt Apple'a ma tu też sens (choć tak jak wspomniałem, lepiej poczekać aż wyjdzie nowszy) bo o ile dobrze pamiętam to do każdego zakupu dają rok subskrypcji gratis. To już samo
 14. Bo nie było widać różnicy między obrazem HBO z satelity, a tym z HBO GO. Tylko o to chodziło. Oczywiście można zacząć stękać i ogólnie marudzić na całe HBO, bo nawet przez satelitę ma słaby bitrate, nie ma 4K, itd., ale tu akurat chodzi o samą usługę GO i zdaje ona egzamin, choć wiadomo, że ogólnie muszą pójść do przodu i wdrożyć 4K, jak i lepszą jakość GO dla tych z normalnym łączem internetowym. Ale o czym my tu nawet piszemy, skoro (N)C+ ma już od dawna 4K, a konkurencyjny Polsat jeszcze nie wypuścił swojego pierwszego dekodera z rozdzielczością UHD...
 15. U mnie na 65" (LG) obraz jest bardzo dobry. Jak odpalę jakiś odcinek to pierwsze 3-4 sekundy obraz jest mglisty a później wyostrza się prawie jak brzytwa. Wiadomo, 4K to nie jest, ale nie widać różnicy między kanałamy HBO z satelity a streamem z HBO GO. Jak piszesz raz lepiej raz gorzej to może to od netu zależy? Chyba to jest jedynym czynnikiem warunkującym jakość obrazu w danej chwili?
×
×
 • Create New...