Jump to content

aster

Users
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About aster

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakość sportu w Sky jest taka, że przy dekoderze Full HD i tak odnosi się wrażenie, że oglądamy transmisję w 4K. Po prostu rewelacja. Natomiast Netflix może sobie jeszcze na dużo pozwolić, nawet z podnoszeniem cen (aczkolwiek małymi kroczkami). Mówimy oczywiście o rynkach zachodnich, gdzie cena abonamentu i tak nie uwiera w kieszeń i ludzie generalnie nie ściągają z netu rzeczy z "nieautoryzowanych" źródeł. Nawet Anglia jest przykładem jak można doić ludzi patrząc na Sky, który to za pomocą sportu wywindował ceny przez lata do bardzo wysokich poziomów. W momencie gdy ludzie powiedzą dość pod kątem sportu i zaczną chodzić do pubów na ważniejsze mecze to zamiast Sky przestawią się na Freeview oraz Netflix.
 2. Bardzo ciekawe info, wielkie dzięki. Właśnie chcę ustawić nagrywanie kolejnych odcinków Opowieści Podręcznej i widzę, że powtarzają się one w podobnych dniach zarówno na HBO, HBO2 jak i HBO3. Tak więc do wyboru do koloru. Zanim przeczytałem Twój post bym nawet nie wiedział, że najlepiej wybrać HBO3 z uwagi na wyższy bitrate z całej trójki (dziwi mnie, że nie zamienili miejscami HBO z HBO3 aby to ich główny kanał wypadał najlepiej). Jeszcze raz dzięki.
 3. Chodzi mi tylko o wyłącznie o to czy jest widoczna różnica w jakości - na Evobox - między HBO nadawanego przez satelitę a HBO GO? W skrócie chodzi o to, czy warto nagrywać jakiś serial HBO kiedy jest transmitowany przez satelitę czy identyczna jakość będzie jeśli się go później obejrzy za pomocą tego samego dekodera na GO?
 4. Niby tracą, ale dla sportu i tak bym ich wybrał ponad konkurencję. Cały czas będzie tam Premier League, pewnie trochę też innej piłki, krajowy żużel oraz cykl Speedway Grand Prix, itd.
 5. Czy używanie HBO GO bezpośrednio na dekoderze Evobox (podłączonego kablem ethernet) daje porównywalną jakość do kanałów satelitarnych HBO?
 6. W jaki sposób można uzyskać najlepszy możliwy obraz dla HBO GO na telewizorze? Jakie urządzenie (lub może dekoder) będzie tu najlepsze?
 7. Czy w tym dekoderze jest możliwość zdalnego ustawienia nagrywania jeśli się przed wyjazdem zapomniało coś ustawić?
 8. Sorry, nie doprecyzowałem: osoba, na którą jest umowa, nie ma nr PESEL gdyż jest z innego kraju UE i stąd tylko nr paszportu na umowie. Czyli jedyny sposób na zarejestrowanie się w Moje NC+ to najpierw zmiana abonenta (cesja)?
 9. Na umowie jest tylko nr paszportu, PESELu nie ma. I jak tu teraz zarejestrować się w Moje NC+...
 10. Prośba o pomoc, nowa umowa w NC+ założona na paszport. Przyszedł czas na rejestrację w Moje NC+ i od razu problem, musi być PESEL albo NIP. Pani z BOK mało pomocna, usłyszałem "nie da się" i osoba była bardziej zainteresowana wciśnięciem mi dodatkowych usług lub kanałów jak by nigdy nic (żenada...). Możecie coś poradzić? Da się to jakoś przejść czy zostaje tylko cesja na inną osobę?
 11. Mam taką dziwną rzecz, że np. na jednym kanale mam sygnał ok. 62-67% (siła i jakość) a na innym siła i jakość 0%. Dla przykładu, odbieram w ten sposób Eurosport 1, ale Eurosport 2 jest już 0%. Czy to konwerter mam jakiś wadliwy czy może dekoder trzeba sprawdzić/wymienić?
 12. Tłumaczenia nie używam, tylko angielska wersja lub angielskie napisy jeśli jest coś w innym języku. No właśnie potrzebuję pomocy by obejrzeć Homeland sezon 7 bo u nas tego nie ma, w US też brak, ale w wielu innych regionach jest to dostępne. VPNy w różnych krajach coś nie chcą mi działać choć ustawiam to na poziomie routera czyli cały domowy net jest przekierowany...
 13. Czyli dobrze mi się obiło o uszy. Czy to dotyczy tylko pierwszego przejścia na pakiet z PSP? A co będzie przy kolejnym przedłużeniu umowy... w razie posiadania PSP za każdym razem trzeba będzie odnawiać na 24m i nie będzie już możliwości na 12 czy 15m? P.S. Za 80zł to rozumiem, że bez HBO?
 14. Czy przy krótszym przedłużeniu na 12 lub 15 miesięcy można przejść na wyższy abonament za 120zł, który zawiera Polsat Sport Premium? Czy te kanały tylko dają dla dłuższych przedłużeń? Ostatnio przedłużałem umowę z pakietem za 100zł i nie byłem zainteresowany tym Premium, ale coś konsultant wspominał o tym, że to dla dłuższych umów czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie.
 15. Skacze ktoś po różnych regionach za pomocą Smart DNS/VPN? W które regiony udaje się wejść? Ostatnio z amerykańskiego Netflixa na spokojnie oglądałem serial niedostępny tutaj, ale teraz potrzebuję inny region i mam trudności z wejściem na którykolwiek z nich, a akurat na amerykańskim czy naszym Netflixie go nie ma.
×
×
 • Create New...