Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie. Obecnie Rodzinny HD za 19,90 -własny moduł CAM- umowa na wypowiedzeniu..

Od nowego okresu rozliczeniowego:

-umowa na 24 miesiące

-pierwsze 3 bez opłat

-pakiet Rodzinny HD

-po 3 miesiącach opłata 4,99.

Dziękuję!

Wypowiadam Mini HD za 4,99 na innym module....

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość jest, ale skoro i tak planujesz związać się z operatorem na dłużej, nie lepiej przedłużyć umowę z CP i skorzystać z bezpłatnych miesięcy?

 

 

Ile tych bezpłatnych miesięcy jest? Wystarczy, że zadzwonię na infolinię i wszystko tam załatwię? Nie mam jak podejść do punktu.

Dzięki za informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na module proponowali Rodzinny +sport hd za 39,90. To jak tobie za 4,99 zł dają Rodzinny hd to do tego sport za 20 zł i by była super oferta.

Jestem po rozmowie. Obecnie Rodzinny HD za 19,90 -własny moduł CAM- umowa na wypowiedzeniu..

Od nowego okresu rozliczeniowego:

-umowa na 24 miesiące

-pierwsze 3 bez opłat

-pakiet Rodzinny HD

-po 3 miesiącach opłata 4,99.

Dziękuję!

Wypowiadam Mini HD za 4,99 na innym module....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem wypowiedzenie, ale dzwonią tylko mało kumaci ludzie z infolinii. Często dzwonią, a oferty to porażka, jak mu mówię że mnie chce okancić bo są inne długości umów to udaje Greka że to jest ostateczne. Więc ja na to , że dziękuję i do widzenia.

Edytowane przez Andy_LIszowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się pozmieniało chyba bo jak powiedziałem co chce to gość powiedział że się zdenerwował i jak lepiej od niego wiem to może ja będę sprzedawał. Hahaha no szok. Mylił kwoty z pakietów, twierdził że smart dom już nie dostanę jak będę miał miesiąc darmowy, nie było sensu rozmawiać. Ja mam jakiegoś pecha. Poczekam jak sami zadzwonią. Chciałem 15/1 bo wymieniam dekoder na evobox , pakiet premium max z vod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się pozmieniało chyba bo jak powiedziałem co chce to gość powiedział że się zdenerwował i jak lepiej od niego wiem to może ja będę sprzedawał. Hahaha no szok. Mylił kwoty z pakietów, twierdził że smart dom już nie dostanę jak będę miał miesiąc darmowy, nie było sensu rozmawiać. Ja mam jakiegoś pecha. Poczekam jak sami zadzwonią. Chciałem 15/1 bo wymieniam dekoder na evobox , pakiet premium max z vod.

Nie czekaj tylko dzwoń. Tam za każdym razem odbiera inny konsultant. W końcu odbierze taki, z którym się dogadasz.

Ja przy poprzedniej umowie, dzwoniłam cztery razy. Trzy razy odbierały konsultantki, nic nie wiedziały, dopiero jak odebrał facet, to bez problemu się dogadaliśmy. To były wakacje, więc może mieli tak wtedy jakiś stażystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się pozmieniało chyba bo jak powiedziałem co chce to gość powiedział że się zdenerwował i jak lepiej od niego wiem to może ja będę sprzedawał. Hahaha no szok. Mylił kwoty z pakietów, twierdził że smart dom już nie dostanę jak będę miał miesiąc darmowy, nie było sensu rozmawiać. Ja mam jakiegoś pecha. Poczekam jak sami zadzwonią. Chciałem 15/1 bo wymieniam dekoder na evobox , pakiet premium max z vod.

 

To forum jest wskazówką jak uzyskać ciekawą ofertę, ale jeszcze trzeba z "głową" z tego korzystać...

To logiczne, jeśli wszyscy będziemy się przemądrzać przed konsultantami to w końcu wszyscy stracimy, bo będą kręcić z przedłużeniami coraz więcej.

 

Być może to pierwszy objaw, że zostają "rozszyfrowani" przez coraz więcej ludzi - nie można tak jawnie tego okazywać!

Nie można wskakiwać przed pierwszy szereg, trzeba dać im wygadać się, a później ewentualnie zasugerować. Nigdy nie atakowałem bezpośrednio, że wszystko wiem i efekt rewelacyjny - zero problemów z konsultantami, zawsze po pierwszym telefonie dostaję to co chcę, obojętnie na kogo trafię.

 

Jeśli będziecie tak bez głowy korzystać, to cierpliwi ludzie z tego forum coraz mniej będą Wam pomagać. Oby tak oczywiście nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. Tylko jak gość mówi że da ci połowę z tego co jest oficjalnie dostępne na ich stronie to sorry. Nawet mówi że nie ma pojęcia co jest na stronie, żenada. To jest wymądrzanie że mam otwartego laptopa na stronie z ofertami Polsatu?

Dzisiaj dałem mu się wygadać i zapytałem czy ma lepszą ofertę niż te ogólnie dostępne na stronie. To się wkurzył.

Mam to gdzieś, jak się nie nadaje do obsługi klienta to niech zmieni prace albo przed pracą weźmie tabletki.

Chyba nie oczekiwał że zgodzę się na gorsze warunki niż są na stronie. Po to dzwonię żeby dostać coś dodatkowo.

Edytowane przez Andy_LIszowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. to nie ma z czego się cieszyć, bo pomocne wskazówki innym obracają się przeciwko ludziom którzy bezinteresownie pomagają i w konsekwencji sami tracą, bo CP pogarsza warunki !

Radziłbym bardziej doceniać, tych co wiedzą coś więcej i się tym dzielą, bo w końcu to też tutaj się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Tylko oficjalna cena na stronie jest taka jak w duk.

To po co duk? Czym utrzymają klienta czym?

Chciałem podnieść o 2 stopnie abo. Z familijny max HD na premium max w zamian za jakiś gratis. Np darmowe vod. Nic nie dadzą.

To chyba koniec duk.

Edytowane przez Andy_LIszowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...