Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym 2013 r. zawarłem umowę na 30 miesięcy na pakiet Familijny HD oraz internet. Łącznie płaciłem 39.90. Po wygaśnięciu umowy uległa ona automatycznemu przedłużeniu na czas nieokreślony. Niedawno ją wymówiłem. Zadzwoniłem do DUK z pytaniem o możliwość zawarcia nowej umowy ale tym razem na 12 miesięcy, bo poprzednia trwała łącznie 4 lata i teraz chcę krócej i w dodatku bez internetu. Konsultantka odpowiedziała mi, że nie ma takiej możliwości, ponieważ moja umowa to tzw. umowa multi. W związku z powyższym nie dostanę nowej umowy krótszej niż na okres 24 miesięcy. Powiedziała mi, że jedyne co mogę zrobić to pójść do APS i dokonać tzw. demultizacji umowy. Po zrobieniu tej demultizacji mogę zawrzeć nową umowę, ale ta nowa umowa nie będzie na okres krótszy niż 24 miesiące. Dopiero po rozwiązaniu tej umowy na 24 miesiące będzie możliwe zawieranie umów na przemian na 12 i 15 miesięcy. Proszę osoby doświadczone w tych sprawach o opinię. Czy rzeczywiście jest tak jak powiedziała mi konsultantka? Koś miał podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziana umowa pakietu Mini HD za 4,90 -czas nieoznaczony (ale ze mnie turbokozak :).

Telefon z DUK:

-umowa na 24 miesiące

-pakiet Rodzinny HD za 4,99

-pierwsze 3 miesiące bez opłat

-po okresie oznaczonym nadal 4,99.

Już moja druga umowa z Rodzinnym HD za 4,99...Może wypowiem Darmowy HD?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69,99zł to nie jest 50% więc to chyba jakaś inna promocja niż SmartDom?

 

 

w CP, a przynajmniej w przypadku internetu, jest coś takiego jak rabat -50% dla stałych klientów. Ja miałam Smart Dom - tv jako pierwszy produkt, a internet jako drugi. Proponowali mi niekorzystne warunki przedłużenia internetu, a w końcu konsultantka zaproponowała rozwiązanie smart domu a w zamian taki właśnie rabat. Tak tylko fyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, pewnie coś jak w Plusie, pakiety od 19,99 (40GB + LTE bez limitu) do 44,99 (110GB + LTE bez limitu). Oczywiście wszystko bez SmartDom.

 

Dlatego według mnie najlepsza opcja w SmartDom to umowa uprawniająca - abonament Plus, pierwszy produkt z rabatem 50% - TV CP.

Edytowane przez patryk7588
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzierżawy Ci nie zniosą. Dalej będziesz płacił 5zł. Jedyna opcja zniesienia opłaty za dekoder to jego wymiana.

Ciekawe - czy w tym przypadku wymienią dotychczasowy Evobox (z dzierżawą za 5zł) na nowy za 1zł jednorazowo (i już później bez kosztów dzierżawy) w przypadku przejścia na najwyższy pakiet Premium Max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym 2013 r. zawarłem umowę na 30 miesięcy na pakiet Familijny HD oraz internet. Łącznie płaciłem 39.90. Po wygaśnięciu umowy uległa ona automatycznemu przedłużeniu na czas nieokreślony. Niedawno ją wymówiłem. Zadzwoniłem do DUK z pytaniem o możliwość zawarcia nowej umowy ale tym razem na 12 miesięcy, bo poprzednia trwała łącznie 4 lata i teraz chcę krócej i w dodatku bez internetu. Konsultantka odpowiedziała mi, że nie ma takiej możliwości, ponieważ moja umowa to tzw. umowa multi. W związku z powyższym nie dostanę nowej umowy krótszej niż na okres 24 miesięcy. Powiedziała mi, że jedyne co mogę zrobić to pójść do APS i dokonać tzw. demultizacji umowy. Po zrobieniu tej demultizacji mogę zawrzeć nową umowę, ale ta nowa umowa nie będzie na okres krótszy niż 24 miesiące. Dopiero po rozwiązaniu tej umowy na 24 miesiące będzie możliwe zawieranie umów na przemian na 12 i 15 miesięcy. Proszę osoby doświadczone w tych sprawach o opinię. Czy rzeczywiście jest tak jak powiedziała mi konsultantka? Koś miał podobnie?

 

To prawda.

 

Ciekawe - czy w tym przypadku wymienią dotychczasowy Evobox (z dzierżawą za 5zł) na nowy za 1zł jednorazowo (i już później bez kosztów dzierżawy) w przypadku przejścia na najwyższy pakiet Premium Max?

Za 1zł będzie tylko przy umowie 29msc i 24msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację! Nie ma rady w takim razie, trzeba będzie zawrzeć umowę na 24 miesiące. Rozumiem, że będę ją mógł wymówić na 6 miesięcy przed końcem?

I jeszcze drugie pytanie. Jaki jest najlepszy dekoder, oprócz Evoboxa? Chodzi mi o najlepszy możliwy dekoder, który można wziąć ale za który nie trzeba będzie płacić co miesiąc dodatkowego abonamentu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tym tekstem raczej nic nowego nie wniosę.

Ale tak czytam, i dochodzę do wniosku, że gratisów nie ma żadnych - oferta jest dokładnie taka sama jak na stronie dla nowych klientów - z tym, że tutaj manewruje się "tylko aż" 1 albo 3 miesiącami gratis co 9 albo 6 miesięcy (co odpowiednio obniża nam pakiety). Zgadza się?

Edytowane przez sh4rkyq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aster

Tak powinno być. Jak miałem Esi to jedyna opcją zniesienia dzierżawy była wymiana Sagema na Sagema przy przedłużaniu umowy. Te słowa usłyszałem od konsultanta. Nie pamietam już czy były przy tym jakieś dodatkowe koszty.

Zapewne koszt aktywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tym tekstem raczej nic nowego nie wniosę.

Ale tak czytam, i dochodzę do wniosku, że gratisów nie ma żadnych - oferta jest dokładnie taka sama jak na stronie dla nowych klientów - z tym, że tutaj manewruje się "tylko aż" 1 albo 3 miesiącami gratis co 9 albo 6 miesięcy (co odpowiednio obniża nam pakiety). Zgadza się?

Nie koniecznie. Ja też tak myślałem. Ogólnie to się faktycznie pogorszyło. Ale możesz mieć krótsza umowę i tym dużo zyskujesz. Edytowane przez Andy_LIszowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trochę przynudzę, ale wypowiedziałem umowę na dekoderze Samsung DSB-H370G z Mini HD za 4,90 - telefon z DUK:

-umowa na 24 miesiące

-pakiet Rodzinny HD za 4,99

-pierwsze 3 miesiące bez opłat

-po okresie oznaczonym nadal 4,99.

Już moja trzecia umowa z Rodzinnym HD za 4,99...Może wypowiem Darmowy HD?!

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post tutaj więc wypada się przywitać.

Dzień dobry wszystkim :wink: 

A teraz do rzeczy

Kolego @markar, widzę, że masz doświadczenie w niskich pakietach CP więc zapytam wprost. Obecnie mam pakiet Mini HD za 9,90, po wypowiedzeniu pewnie zaproponują mi ten sam pakiet za 4,99. I teraz pytanie, czy to maks jaki można uzyskać? Jest szansa na wywalczenie pakietu RodzinnegoHD  w tej cenie? Jeżeli to ma jakieś znaczenie to mój dekoder to HD6000.

Dziękuję za odpowiedzi, i z góry przepraszam jeżeli coś namieszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...