Jump to content

yokoono

Users
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About yokoono

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. ale na zasadach nowego klienta jakby? Nawet jeśli mamy internet i tą drugą umowę?
 2. Źle się wyraziłam - złożyliśmy wypowiedzenie i go nie cofnęliśmy. I już nie mamy dostępu do telewizji, a do 9 grudnia mamy oddać dekodery. A tata nagle zechciał jednak mieć tą telewizję.
 3. Jakoś tak wyszło, że tacie minął termin wypowiedzenia i zakończyła się umowa. Telewizja zniknęła 😅 a jednak chce. Pytanie - czy da radę wrócić jako osoba przedłużająca umowę? Nie oddaliśmy jeszcze dekoderow (mieliśmy multiroom), a jeśli to coś zmienia - mamy tez internet i druga umowę na telewizję (oficjalnie na te same dane, ale jest użytkowana w innej lokalizacji). Podpowie ktoś? Z góry dziękuję.
 4. 12/1 i 15/1 jest w przypadku wymiany dekodera, jeśli nie wymienia się dekodera to umowy 12/3 i 15/3. A przynajmniej tak przeczytałam ileś stron wstecz.
 5. jakie jest minimalne zobowiązanie by przy wymianie dekodera na Evobox PVR nie płacić za niego czynszu? Familijny max HD + HBO + cinemax za 70 zł i umowa 12/1? (znalazłam, że 60 zł, ale nie wiem co to za pakiet?)
 6. Cześć, obecnie: Pakiet Familijny Max HD 29.99 zł + Multiroom 10 zł (obecna umowa jest 24/3) Pakiet Rodzinny HD 4,99 zł (obecna umowa jest 24/3) Czy da radę Multiroom obniżyć do 5 zł? jedyna opcja to 24/3? Coś tu czytałam o 24/4? Evobox do głownego paketu Familijnego Max za 5 zl? przy wymianie tylko umowy 12/1 lub 15/1? Czy może senowniej jest podnieść pakiet by pozbyć się czynszu za dekoder, a przy nastepnej umowie obnizyc pakiet? Oplata jednorazowa na stronie CP to 1 zł, ale na forum piszecie, że 29 zł?
 7. Cześć, Zbliżą się ten czas wejścia w ponowny dialog z CP :) Będę wdzięczna za pomoc, obecnie posiadam: Pakiet Familijny Max HD 29.99 zł + Multiroom 10 zł (obecna umowa jest 24.3) Pakiet Rodzinny HD 4,99 zł (obecna umowa jest 24.3) Czy da radę Multiroom obniżyć do 5 zł? Czy jedyne umowy, na jakie mogę liczyć by nie płacić więcej to 24/3? Coś czytałam o 24/4? Evobox do głownego paketu Familijnego Max da się za 5 zł, tak? Ta sama cena za HD, jak i PVR? Jednak przy wymianie jedyne umowy to 12/1 lub 15/1? Czy może senowniej jest podnieść pakiet by pozbyć się czynszu za dekoder? Oplata jednorazowa na stronie CP to 1 zł, ale na forum piszecie, że 29 zł? Czy do Evoboxa jest niezbędny konwerter unicable?
×
×
 • Create New...