Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, właśnie takiego info szukałem bo coś czułem, że zastosowanie logiki (przedłużamy na zasadach jak dla nowych... czyli w Premium Max bez 5zł dzierżawy) może nie mieć tu pożądanego efektu.

 

Czyli najlepsze wyjście to jak zwykle wypowiedzenie i dopiero wtedy rozmowa o nowym dealu? :) A czy DUK może tu coś zrobić, np. obniżyć mi koszt pakietu Premium Max o 5zł tak by zniwelować obecny koszt dzierżawy sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten Polsat kombinuje. Dziś chciałem przedłużyć umowę, wszystko było OK do czasu multiroom, ponieważ chciałem jeszcze jeden dekoder to ten, co posiadam, HD3000, musiałbym wymienić na HD 5500s, co wiąże się z aktywacją. Na razie podziękowałem.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na co moge liczyc przedluzajac telewizje (max hd) z internetem (LTE 30GB), za ktore place obecnie 80zl lacznie? Internet moglby zostac tak jak jest bo wystarcza a jest potrzebny, dobrze by bylo miec te kilka dodatkowych kanalow ale nie chcialbym placic wiecej niz place obecnie. Wypowiedzenie wyslane i jest juz u nich w systemie.

Po pierwsze jak już tu piszą wypowiedzenie umowy ,bo bez tego ani rusz. Ja za internet otrzymałem taką ofertę 25 zł za 40 GB (w LTE bez limitu) 200 GB pakiet nocny ,umowa 24 miesięcy , modem huawei bez dzierżawy .Przyznany rabat jako stały klient. Nie jest to rabat smarddom . TV pakiet familijny max +sport+film+bajki za 60 zł z czego pięć miesięcy gratis ,umowa na 15 miesięcy. Brak multiroom ,ale mi to nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie sprawa wygląda tak, mama jest już klientem w CP ponad 10 lat, po ostatnim razie kiedy wcisneli tak długiemu klientowi [beep]ianą ofertę jak dla nowego klienta na 29msc postanowiłem, że to ostatni raz u nich. W tym momencie został ostatni miesiąc umowy i był plan przejścia do nc+, ale stwierdziłem, że można spróbować ugrać coś dobrego. Jak dobrze rozumiem podstawą jest wysłanie wypowiedzenia? Czy jest w ogóle szansa dostać ofertę na krótki czas (poniżej 2 lat), może jakieś miesiące gratis i multiroom (2 tv) w miarę niskiej cenie. Z tego co czytałem do multiroomu trzeba evoboxa, a żeby go dostać potrzeba pakietu familiny max hd więc taki by odpowiadał. 

Czy do tego jest szansa na niższą cenę na pakiet kanałów Eleven?

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale w tym momencie posiadam http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/dekoder-sagemcom-esi88.cp ten dekoder, a zobowiązanie jest na familijny hd + 5zł za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnij sie kilka stron,poczytaj a umowę bierz (a raczej mama) max na 12 miesięcy,jeśli pozostaniesz przy ESI-88 to w tym 3 gratis, jeżeli zmienisz dekoder to minimum 15 miesięcy w tym 1 miesiąc gratis.

Ewentualny multiroom nie ma na to żadnego wpływu.

Na prawdę radzę Ci poczytać temat to będziesz wiedział co gadać bo "na dzień dobry" to ci konsul nawet z 29 miechami wyjedzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego mojego obecnego dekodera można multiroom dobrać? Ale jak miałbym dalej za niego płacić to wolę wziąć nowszy bo ten stary to już lubi sobie zamulić i przyciąć się.

 

Ogólnie to czytałem wcześniej, ale tak na początku jak będą dzwonić to normalnie odmawiać im jak będą dawać badziewne oferty? Mówić im czego się oczekuje i w jakich cenach? Później jeszcze poczytam wcześniejsze posty jak to z nimi rozegrać i co można ugrać.

 

I to samo pytanie czy idzie ugrać zniżkę na pakiet eleven bo z kanałów dodatkowych to głównie na tym zależy, może ktoś z autopsji napisze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem mniej więcej 40 ostatnich stron, teraz mam Familijny HD i +5zł za ESI-88, wypowiedzenie oddaje dzisiaj i teraz kilka kwestii:

1) Dzwonić samemu czy czekać na telefon z DUK?

2) Należy mi się umowa 15/3 lub 12/3 bez wymiany ESI-88 na EVOBOXA, a przy wymianie 2 miesiące gratis mniej?

3) Czy pakiet Familijny Max HD można dostać za mniej niż jest to na stronie CP czyli 49,99 zł, bo bodajże było napisane w którymś poście, że najmniej można za niego płacić 39,99 zł, ale proszę o sprostowanie jak się mylę.

4) Czy aby skorzystać z multiroomu konieczna jest wymiana dekodera na evoboxa czy przy ESI tez jest to możliwe?

5) Koszt 2xMR to 15zł? Pierwszy 10zł i kolejny 5zł? Czy można ugrać taniej?

6) Mam jeszcze 2 abonamenty w plusie, ale nie wiem czy się łapie na smartdom gdyż liczy się kwotę netto(?) która u mnie wynosi łącznie 32zł (a potrzeba min. 39,99zł?). Jedna to taka mała umowa na rok za 10zł podpisany 2 msc temu, którą można by było zmienić. Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość zmiany warunków umowy w plusie tak aby załapać się pod smartdom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem mniej więcej 40 ostatnich stron, teraz mam Familijny HD i +5zł za ESI-88, wypowiedzenie oddaje dzisiaj i teraz kilka kwestii:

1) Dzwonić samemu czy czekać na telefon z DUK?

2) Należy mi się umowa 15/3 lub 12/3 bez wymiany ESI-88 na EVOBOXA, a przy wymianie 2 miesiące gratis mniej?

3) Czy pakiet Familijny Max HD można dostać za mniej niż jest to na stronie CP czyli 49,99 zł, bo bodajże było napisane w którymś poście, że najmniej można za niego płacić 39,99 zł, ale proszę o sprostowanie jak się mylę.

4) Czy aby skorzystać z multiroomu konieczna jest wymiana dekodera na evoboxa czy przy ESI tez jest to możliwe?

5) Koszt 2xMR to 15zł? Pierwszy 10zł i kolejny 5zł? Czy można ugrać taniej?

6) Mam jeszcze 2 abonamenty w plusie, ale nie wiem czy się łapie na smartdom gdyż liczy się kwotę netto(?) która u mnie wynosi łącznie 32zł (a potrzeba min. 39,99zł?). Jedna to taka mała umowa na rok za 10zł podpisany 2 msc temu, którą można by było zmienić. Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość zmiany warunków umowy w plusie tak aby załapać się pod smartdom?

1. jak chcesz

2. tak

3. kiedys mozna bylo, teraz nie wiem, raczej juz nie ma na 99%

4. dekoder glowny moze byc jaki chcesz, dodatkowy tylko firmy CP(tak moze byc esi)

5. wszystko zalezne od pakietu, wezmiesz premium max to masz 2x 5zl.

6. liczy sie kwote brutto, jak masz firme to nie laczy sie uslug dla indywidualnego i dla firmy, mozna podniesc zawsze abonament wtedy bys sie lapal, opisz cos wiecej bo tak to mozemy sobie gdybac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. liczy sie kwote brutto, jak masz firme to nie laczy sie uslug dla indywidualnego i dla firmy, mozna podniesc zawsze abonament wtedy bys sie lapal, opisz cos wiecej bo tak to mozemy sobie gdybac.

Sprawa wygląda tak, że 2 abonamenty są na firmę mamy (29,99 i 9,99), a do tego jeszcze tata ma swoją indywidualna umowę też na 29,99. Da się to jakoś połączyć w jedna całość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...