Jump to content

robsonrb

Users
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by robsonrb

 1. Jak nie zostałem abonentem canal plus (mimo najszczerszych chęci). Czytałem tu na forum o ofercie CA, interesował mnie pakiet comfort z paczką c+ dlatego udałem się do oddziału CA aby upewnić się że oferta jest jeszcze aktualna i dowiedzieć się szczegółów co i jak zrobić aby temat szybko domknąć. Pani w banku była mocno zdziwiona o taką ofertę, ale trochę pogrzebała w internecie i znalazła : ) - w zasadzie przeczytała mi to co jest na stronie tj. abym udał się do c+ , podpisał umowę, z umową przyszedł do banku otworzyć konto.....sami wiecie. Na koniec dała mi ulotkę na dekoder 4K za 0 zł poinformowała mnie (wcześnie wyczytawszy to z ulotki) że z tą ulotką w salonie c+ otrzymam dekoder 4K za 0 zł przy pakiecie minimum comfort+ na 24 m-ce(faktycznie takie też informacje są zawarte w ulotce). Udałem się do punktu obsługi c+ (autoryzowany nie żadna wysepka w centrum handlowym) i tu niespodzianka, pan poinformował mnie, że on takiej oferty nie ma i nie może sprzedać mi tego pakietu z dekoderem 4K za 0 zł a jedynie z comiesięcznym haraczem. Co z tego, że w ulotce jest informacja że z oferty skorzystasz w salonach c+ z tą ulotką i kodem promocyjnym - uznał, że najwyraźniej ulotka jest źle napisana (tak stwierdził pan z autoryzowanego punktu!). I na tym nasza rozmowa się zakończyła. Dla pewności zadzwoniłem jeszcze na infolinię gdzie trafiłem na dziewczę chyba pierwszy dzień w pracy gdyż każde moje pytanie kończyło się przerwą na konsultacje. Jedynie co dowiedziałem się to że jeśli kupię pakiet comfort + z paczką c+ i dekoderem 4K i otworzę konto w CA to oni w banku będą wiedzieli i się ze mną skontaktują i coś mi zwrócą (piszę tak chaotycznie jak wyjaśniała mi osoba na infolinii) a tak w ogóle to przecież mogę wziąć inny pakiet np ekstra + z paczką c+ i tym dekoderem. I nie ważne że nie interesował mnie inny pakiet (bo tak naprawdę chodziło mi jedynie o paczkę c+) inaczej się tego nie da. Tak więc dałem za wygraną, zmarnowałem kilka godzin - nie będę abonentem canal plus, filmy obejrzę sobie na hbo (mam pełny pakiet cp), wykupię sobie netflix, a mecze ligi angielskiej też sobie gdzieś znajdę - najwyżej zarobi ktoś inny.
 2. Na stronie CA jest oferta pakiet comfort+HBO na 15 miesięcy w cenie 49,99 i teraz dwa pytania: - czy będę mógł dobrać paczkę canal+ za 25 zł do tego pakietu - przez stronę wciskają dekoder z najmem comiesięcznym(i nie można tego pominąć) czy można jakoś zrobić aby zamienić go na ten 4k za 0zl Pozdrawiam i wesołych świąt dla wszystkich forumowiczów!!!
 3. napisze mi ktoś na priv krok po kroku co zrobić aby mieć premię w CA na 150zł, darmowy dek 4K i comiesięczny zwrot 30 zł za opłacany abo w CA? - dzięki. Czy jak wezmę pakiet extra+ za 50 zł to będę mógł dobrać paczkę c+ za 25 zł dzwoniąc na infolinię?
 4. Kończy mi się umowa 31grudnia, mam 2*pejsy,w jednym jest już cayman w drugim camel. Czy dobrze wyczytałem że : 1. najpóźniej do lipca pejs z camelem idzie do wymiany? 2. po takiej wymianie zabranie tunera na weekend na dzialeczke nie będzie możliwe? Druga sprawa, ojciec miał kiedyś nc+ został mu pejs 500gb. Teraz myśli nad skorzystaniem z oferty świątecznej, czy może iść z tym dekoderem aby dali mu samą kartę? Z góry dziękuję za informację
 5. Takie pytanie- mam pakiet Premium z eleven i 2x mr za 109,99zl, chciałbym to utrzymać dodając LM , pani z duk krzyknęła za to 120zl w opcji 24/6 twierdząc że taniej się nie da. Czy faktycznie to max co mogę otrzymać? Czy mogę zrezygnować z jednego mr?,pani twierdzi że nie, wypowiedzenie złożone, umowa do końca roku.
 6. Z końcem roku kończy mi się umowa, obecnie mam dwie karty cameleon + 2xpace. Jak rozumiem będą mi wciskać caymany z ich wynalazkami typu wifibox? Czy taki dek z caymanem będę mógł sobie zabrać latem na działkę czy już nie? Muszę się zastanowić czy bawić się w przedłużenie umowy czy może zrezygnować tylko z mr ?
 7. Witam, z końcem roku kończy mi się umowa (premium + 2xMR za 109,99) liczyłem, że jak pojawi się liga mistrzów to za niewielką dopłatą będę mógł ją dokupić i tu przykra niespodzianka - mogłem dokupić LM ale przedłużając umowę na 36m-cy co mnie nie interesowało. Było to mało eleganckie z ich strony, na szczęście mam też c+ więc do marca miałem LM bez łaski (później wykupiłem LM za 30 zł w opcji włącz/wyłacz) Czy składając wypowiedzenie mogę liczyć na to, że w tej cenie otrzymam LM? Czy jest sens się z nimi kopać czy dać sobie spokój, zakończyć umowę i wziąć wyższy pakiet, już z LM w c+?
×
×
 • Create New...