Jump to content

robsonrb

Users
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About robsonrb

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. Kończy mi się umowa 31grudnia, mam 2*pejsy,w jednym jest już cayman w drugim camel. Czy dobrze wyczytałem że : 1. najpóźniej do lipca pejs z camelem idzie do wymiany? 2. po takiej wymianie zabranie tunera na weekend na dzialeczke nie będzie możliwe? Druga sprawa, ojciec miał kiedyś nc+ został mu pejs 500gb. Teraz myśli nad skorzystaniem z oferty świątecznej, czy może iść z tym dekoderem aby dali mu samą kartę? Z góry dziękuję za informację
 2. Takie pytanie- mam pakiet Premium z eleven i 2x mr za 109,99zl, chciałbym to utrzymać dodając LM , pani z duk krzyknęła za to 120zl w opcji 24/6 twierdząc że taniej się nie da. Czy faktycznie to max co mogę otrzymać? Czy mogę zrezygnować z jednego mr?,pani twierdzi że nie, wypowiedzenie złożone, umowa do końca roku.
 3. Z końcem roku kończy mi się umowa, obecnie mam dwie karty cameleon + 2xpace. Jak rozumiem będą mi wciskać caymany z ich wynalazkami typu wifibox? Czy taki dek z caymanem będę mógł sobie zabrać latem na działkę czy już nie? Muszę się zastanowić czy bawić się w przedłużenie umowy czy może zrezygnować tylko z mr ?
 4. Witam, z końcem roku kończy mi się umowa (premium + 2xMR za 109,99) liczyłem, że jak pojawi się liga mistrzów to za niewielką dopłatą będę mógł ją dokupić i tu przykra niespodzianka - mogłem dokupić LM ale przedłużając umowę na 36m-cy co mnie nie interesowało. Było to mało eleganckie z ich strony, na szczęście mam też c+ więc do marca miałem LM bez łaski (później wykupiłem LM za 30 zł w opcji włącz/wyłacz) Czy składając wypowiedzenie mogę liczyć na to, że w tej cenie otrzymam LM? Czy jest sens się z nimi kopać czy dać sobie spokój, zakończyć umowę i wziąć wyższy pakiet, już z LM w c+?
 5. Za miesiąc koniec umowy obecnie płacę 126,89 (superpremium+za 109,99, eleven za 11,9 filmbox za 5zl, dekoder pace pvr i multiroom standard za 0zl) wypowiedzenie wysłane ale na razie cisza nikt nie dzwoni. Chciałbym zmieścić się w 120zl zachowując to co mam teraz (bez filmboxow z których chcę zrezygnować ) +liga mistrzów, realne do uzyskania czy trzeba coś pokombinować? zalezy mi aby mieć 8c+,hbo,eleveny i LM no i multiroom z camelami.
×
×
 • Create New...