Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca sierpnia, nie wypowiadałem. Dzwonili wcześniej, ale nieciekawe propozycje, dziś zgodziłem się na przedłużenie o kolejne 24 m-ce

 

Miałem tak:

 

Extra 8C+ 80 zł

HBO 24 m-ce 0 zł

Cinemaxy 0 zł 12 m-cy/15 zł kolejne 12 m-cy

Razem płaciłem 95 zł (w drugim roku umowy)

 

Dzisiaj zgodziłem się na taką umowę:

 

Extra 8C+ - 80 zł

HBO 24 m-ce - 0 zł

Cinemaxy (2) - 10 zł 24 m-ce

Filmboxy (5) - 5 zł 24 m-ce

Razem 95 zł

 

Nie mam dekodera (własna karta Cam) ani żadnego sprzętu z NC+. Nie mam HBO Go (proponowali zamiast tych Filboxów). Jeżeli zrozumiałem dobrze, polityka jest taka, że nie wolno zejść z ceny. Dlatego żałuję trochę, że nie rozbiłem sobie przed dwoma laty Cinemaxów na 2 lata po 7,50 (tak mi proponowali). Wtedy punktem wyjścia nie byłoby 95 zł, ale 87,50. Chciałem zrezygnować z tych Cinemaxów, aby obniżyć ogólny koszt, ale powiedziano mi, że wtedy nie mógłbym dostać HBO na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane - Extra+, 6C+ za 69,99zł.

Nowa umowa obowiązująca od września:

Extra+, 6C+ 69,99zł na 24 m

Eleven Sports 7,95zł na 12 m

HBO 0zł na 5m

Razem 77,94zł.

Jestem zadowolony, życzę udanych negocjacji.

A co z Eleven po 12 m? Negocjacje?

Wie ktoś czy da się wyhaczyć HBO na 24 m a nie na 5?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam przedłużoną umowę na 24 miesiące z pakietem Comfort+ za 22,50 i darmowe dopełnienie do Extra+ do końca lipca.

Chciałbym wyrwać dopełnienie do Extra+ za 10 zł.

Pod jaki numer dzwonicie aby wyrwać taką ofertę, bo ja próbowałem pod numer 22 310 47 47 ale proponują mi dopełnienie za 15 zł, jak proszę o konsultacje z kierownikiem to albo go nie ma albo jest zajęty.

Próbowałem dzwonić pod numery z postu https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1377271 ale pod tymi numerami twierdzą, że oni się tym nie zajmują i odsyłają mnie pod podany wyżej warszawski numer pod którym pomimo już 3 moich telefonów mnie zbywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko extra+ najtaniej jest za 44,99 zł a tutaj mam Comfort+ za 22,50 zł i jak dodam nawet 15 zł za dopełnienie do Extra+ jakie teraz bez proszenia mi dają to wyjdzie razem 37,50 zł.

A Filboxy miałem jakiś czas temu (chyba przy poprzednim przedłużaniu umowy) przez 6 miesięcy i już po miesiącu jak je wziąłem to żałowałem tej decyzji - nie są warte nawet 1 grosza na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory jeden telefon (nie mogłem rozmawiać, nie oddzwonili). Umowa do końca lipca. Interesuje mnie tylko Extra+.

1. Rozumiem, że spokojnie mogę czekać z negocjacjami do sierpnia?

2. Czy ten Comfort+ z dop. Extra+ posiada dokładnie ten sam blok kanałów co samo Extra+?

3. Z ciekawości, jaki mają interes zgadzać się na w/w pakiet skoro jest tańszy od Extra+? No chyba, że tam jednak mniej kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 14 sierpnia jeśli nie aneksujesz musisz zdać sprzęt. Oczywiście to tego czasu możesz negocjować. Pakiet Extra ma w sobie Comfort, o czy powinieneś wiedzieć podpisując umowę, a jak już nie wiesz, to zawsze możesz sprawdzić na stronie operatora co wchodzi w skład. Składak przeważnie wychodzi taniej. np. biorąc Comfort za 22 i zaraz po tym dopełnienie do Extra za 15, bo na 10 jest ciężko i nie dla każdego, o czym masz napisane 2 posty nad Twoim. Rachunek prosty.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam umowę do końca lipca:

Superpremium+ 109,99 zł

Eleven Sports 15,90 zł

HBO GO 8 zł

Man Pack 0 zł

MRS 10 zł

Mediabox 5 zł

 

Umowa wypowiedziana, chciałbym zejść do pakietu Comfort, MSR, Eleveny i ewentualnie HBO z HBO GO.

Rozmawiałem już kilkukrotnie z DUK i najlepsze co mi zaoferowali to:

Comfort 34,99 zł

Eleven 11,90 zł

HBO z HBO GO 25 zł

MSR 10 zł

Mediabox 5 zł

 

Czekać na kontakt, próbować dzwonić samemu czy rozglądać się co oferuje CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny ja mam pytanie trochę z innej beczki ale na pewno ktoś będzie wiedział.

 

Przedłużyłem umowę mam HBO GO wchodzę w kolekcje na dekoderze HBO GO idą filmy a w kolekcji HBO nie idą jest napisane czy zamówić całą kolekcję o co chodzi?

 

Dodam że 3XHBO zwykłe kanały mam w abonamencie więc co jest potrzebne aby kolekcja zwykła HBO była normalnie dostępna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Dodam że 3XHBO zwykłe kanały mam w abonamencie więc co jest potrzebne aby kolekcja zwykła HBO była normalnie dostępna ?

Zadzwonić do nc i zapytać dlaczego nie masz dostępu, skoro masz całą paczkę wykupioną. Złóż przy okazji reklamację. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_rane czekać, Comfort powinno udać się wyrwać za 22,5zł. Możliwe, że dopiero po wyłączeniu sygnału ale na pewno uda się wyrwać taniej niż 35zł :). A co do reszty cen to standardowo i raczej nic taniej nie dostaniesz.

Do mnie dzwonią i proponują comfort za 22,5 bez wysyłania wypowiedzenia(obecnie mam za 15). Do tego na 3 miesiące HBO lub C+ za 0

oczywiście dekodery i mutli room za 0 tak ja było

Edytowane przez schnap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...