Jump to content

Bonifacy

Users
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Bonifacy

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzwoniłem w sprawie starego modułu z TNK. Pan powiedział, że te moduły są autoryzowane przez C+ i mają działać, chyba żeby 1 lipca coś nie działało, to wtedy interweniować. Ponieważ mogę zrezygnować do 14 dni od akceptacji, to chyba przedłużam.
 2. W rozmowie zapytałem o to konsultanta, choć jeszcze zanim poczytałem to, co tutaj napisane, a więc bez świadomości wag sprawy. On powiedział, że w razie czego Canal+ udostępnia moduły, a koszt wynosi 1 zł.
 3. Mam właśnie przedłużyć umowę na kolejne 2 lata. Mam własny stary moduł i kartę sprzed wielu lat, jeszcze z TNK. Mój telewizor (Panasonic TX-47AS750E) nie współpracuje z ECP i nie jest dostosowany do 4K, tak więc z atrakcji nowego modułu i tak nie mógłbym skorzystać. Czy mogę spokojnie podpisywać umowę, czy też są podstawy, by obawiać się, że w trakcie tych dwóch lat Canal+ zrobi coś, że nie będę mógł korzystać z TV, jak dotychczas?
 4. Takie przyszło. Mam 7 dni na akceptację WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play, Paramount Play Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
 5. Tyle samo płaciłem przez ostatnie dwa lata, wypowiedzenia nie wysyłałem. Zaproponowali w tej samej cenie utrzymanie dotychczasowych kanałów + HBO GO i pakiet National Geographic (tak zrozumiałem, ale nie za bardzo wiem, o co chodzi, bo NC mam). Przy wcześniejszych telefonach stanowczo powiedziałem, że mogę zgodzić się na przedłużenie umowy wyłącznie na tych samych lub lepszych warunkach, jakie miałem dotychczas.
 6. Extra 8C+ HBO + HBO GO Cinemaxy (2) Filmboxy (5) na 24 m-ce bez dekodera (mam własną kartę) Razem 95 zł Czy warto przedłużać na tych warunkach?
×
×
 • Create New...