Jump to content

kwiatol

Users
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kwiatol

 • Rank
  Amator
 1. Witam, Mam pytanie odnośnie HBO i HBOGO... Jak skończył mi się okres darmowy, to jaka jest teraz najlepsza opcja? Słyszałem o 20 zł na 6 msc lub 12 msc. Opcja włącz/wyłącz jest dostępna za 25 zł (za ile?)? Dzięki!
 2. kwiatol

  nc+ – opcje dodatkowe

  Tylko wczoraj jak rozmawiałem z konsultantem to powiedział mi o opcji 25 zł za HBO z GO bez zobowiązania. Mogę zrezygnować kiedy chcę, tak mówił.
 3. kwiatol

  nc+ – opcje dodatkowe

  Tylko jeszcze skąd się bierze kwota 17,50 za HBO z GO? Bo ja wiem o 25 zł za HBO i wydawało mi się, że jest to razem z GO?
 4. kwiatol

  nc+ – opcje dodatkowe

  To sorry. Nie spotkałem się z tym, pewnie słabo się wczytywałem! OK. Czyli co, powtarzam ten "zabieg" z włączeniem co 2 miesiące w kółko? I jaka jest to kwota wyjściowa, 25 zł? Dzięki!
 5. kwiatol

  nc+ – opcje dodatkowe

  A na czym ta opcja polega? Mam na myśli, że włączam ją kiedy chcę i wyłączam kiedy chcę? Jak o nią zapytać?
 6. kwiatol

  nc+ – opcje dodatkowe

  Podsumowanie jeśli chodzi o pozostawienie sobie HBO po darmowym (6 msc) okresie przy przedłużaniu umowy: - HBO + HBO GO za 25 zł miesięcznie (w każdej chwili można zrezygnować); - HBO + HBO GO za 20 zł miesięcznie (do końca trwania umowy); - HBO (bez HBO GO) za 0 zł na 6 msc i 25 zł na kolejne 6 msc; Ma ktoś jeszcze jakieś inne doświadczenia? Można opcję drugą wyhaczyć taniej? Dzięki!
 7. Witam! Mam pytanie odnośnie kanałów HBO+HBOGO. Przedłużając umowę dostałem je do końca stycznia za darmo. Jak obecnie wyglądają opcje, gdybym chciał te kanały zostawić? 1) HBO + HBOGO 2) samo HBOGO Dzięki!
 8. No tak, ale dekoder został wymieniony bezpłatnie i nie zostałem poinformowany o żadnej dodatkowej opłacie. Zresztą, która i tak się nigdzie nie naliczyła (płatność do 18ego).
 9. I o taki konkret mi chodziło. Dzięki ircios!!!
 10. OK. My bad. MR Standard (Turbobox+ oraz nbox+, który padł, wymieniony na WifiBoxa+). Co prawda dzisiaj Konsultant stwierdził, że jak wymieniłem sobie dekoder to już nie mogę mieć MRS za 0 zł. Jak wymieniałem parę tygodni temu, nie mieli już tych nbox+ i dali WifiBoxa+. Zresztą nie dostałem żadnej informacji, że za ten dekoder będę musiał płacić...
 11. Nie do końca, bo ja miałem MR po n-ce i nie płaciłem za niego. W lipcu gdy dostałem pierwszy telefon też go dawali za 0 zł...
 12. Dwie umowy, dwa problemy: Umowa 1) Extra+, 6C+, Eleven za 81,89 zł. --> a) To samo Extra+, 6C+ za 69,99 zł + Eleven za 7,95 zł i za ile rozsądnie jest możliwe HBO (HBO GO)? Ew. Polsat Premium. lub Extra+, 8C+ za 79,99 zł + HBO (HBO GO) za 5 zł (?) czyli w sumie 84,99 zł + Eleven za 7,95 zł? Przez ostatnie 2 lata nie miałem HBO (pierwsze 6 mscy za free). Ew. Polsat Premium. Umowa 2) Extra+, 6C+ za 69,99 zł, MR za 0 zł --> To samo tylko Eleven za 7,95 zł, ew. Polsat Premium. Pytanie czy dalej MR jest za 0 zł? Dzięki.
 13. Dostał to ktoś, kto nie miał wcześniej HBO na cały okres trwania umowy?
 14. Jak to jest z tym Multiroomem Standard? Cały czas jak do mnie dzwonili był za darmo, teraz wmawiają, że już nie ma tylko 10 zł?!
×