Jump to content

kwiatol

Users
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kwiatol

 • Rank
  Amator
 1. Czyli mam z niej zrezygnować i po 1 września sobie włączyć a na koniec wyłączyć? (i tak co 2 miesiące?) Dzięki!
 2. Witam! Potrzebna pomoc. Kończy mi się promocja na kanały Eleven za 7.90 zł/rok (do 30.08). Po pierwszym telefonie, Pani powiedziała, że może przedłużyć tylko za 11.90 zł/rok. Ktoś ma doświadczenie czy da radę wyhaczyć kontynuację za 7.95 zł? Dzięki!
 3. Witam, Mam pytanie odnośnie HBO i HBOGO... Jak skończył mi się okres darmowy, to jaka jest teraz najlepsza opcja? Słyszałem o 20 zł na 6 msc lub 12 msc. Opcja włącz/wyłącz jest dostępna za 25 zł (za ile?)? Dzięki!
 4. Tylko wczoraj jak rozmawiałem z konsultantem to powiedział mi o opcji 25 zł za HBO z GO bez zobowiązania. Mogę zrezygnować kiedy chcę, tak mówił.
 5. Tylko jeszcze skąd się bierze kwota 17,50 za HBO z GO? Bo ja wiem o 25 zł za HBO i wydawało mi się, że jest to razem z GO?
 6. To sorry. Nie spotkałem się z tym, pewnie słabo się wczytywałem! OK. Czyli co, powtarzam ten "zabieg" z włączeniem co 2 miesiące w kółko? I jaka jest to kwota wyjściowa, 25 zł? Dzięki!
 7. A na czym ta opcja polega? Mam na myśli, że włączam ją kiedy chcę i wyłączam kiedy chcę? Jak o nią zapytać?
 8. Podsumowanie jeśli chodzi o pozostawienie sobie HBO po darmowym (6 msc) okresie przy przedłużaniu umowy: - HBO + HBO GO za 25 zł miesięcznie (w każdej chwili można zrezygnować); - HBO + HBO GO za 20 zł miesięcznie (do końca trwania umowy); - HBO (bez HBO GO) za 0 zł na 6 msc i 25 zł na kolejne 6 msc; Ma ktoś jeszcze jakieś inne doświadczenia? Można opcję drugą wyhaczyć taniej? Dzięki!
×
×
 • Create New...