Jump to content

kwiatol

Users
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kwiatol

 • Rank
  Amator
 1. To już wszystko wiem! Dzięki wielkie za szybką reakcję! Wolałbym Eleveny dostać za 7,95 zł na 12m i zobaczyć co później (chyba nie chce mi się bawić we włącz/wyłącz :))!
 2. 2. Miałem multiroom za free ale jak padł mi dekoder to przy wymianie od nowego okresu zacząłem płacić 10 zł. Nie poinformowali mnie o tym, więc napisałem reklamację. Teraz niby mogą z tego zejść. 3. Po roku za 7,95 zł, najpierw chcieli mi dać Eleven na następny rok za 11,90 zł, ale po negocjacjach skończyło się na 9,95 zł... Włącz/wyłącz masz na myśli, ze aktywujesz na 1 msc za 14,90 zł, pózniej rezygnujesz i masz drugi za 0 zł? (i powtarzasz to samo w kółko) Dzięki!
 3. Drodzy Forumowicze, muszę podjąć szybką decyzję! Aktualnie posiadam: - Pakiet Extra+Canal+(6)LIVE 69,99 zł - Multiroom Standard 10,00 zł - Eleven Sports 9,95 zł - Mistrzowska Piłka 0,00 zł Za wszystko wychodzi 89,94 zł. Ostatnio otrzymuję dosyć dużo telefonów i za bardzo nie wiem, co mogę ugrać, a czuję się kręcony jak chłop w sądzie. Ostatnia oferta była taka, że wszystko zostaje tak jak mam, tylko Eleven Sports jak będę chciał na 24 miesiące to "promocyjnie" za 11,90 zł... Po negocjacjach udało mi się urwać 10 zł za Multiroom jeśli się zgodzę teraz. Pytanie, czy można coś więcej urwać z pakietu głownego i jak najbardziej opłaca się zrobić z Eleven? Dzięki!
×
×
 • Create New...