Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mam pakiet Extra+6xC+ oraz multiroom (juz od nc+), za ok 85 zł, umowa do paździrnika. Przy przedłużeniu chcę utrzymać C+ i multiroom, oraz zejść do pakietu Comfort. Wszystkie ofery które otrzymałem do tej pory nie przewidują jednak zejścia do tego pakietu, ponieważ rzekomo obecnie mam wszystkie możliwe rabaty i gdybym chcał zejść do pakietu Comfort to cena była by taka sama lub nawet wyższa niż w przypadku pakietu Extra... Czy to kolejna z ich bajeczek ? 

Za jaką kwotę realnie mogę to wszystko otrzymać ? (tzn. Comfort+ 6xC+ i multiroom) Postawiłem sobie cel 60-65 zł, choć nie wiem czy to nie jest zbyt optymistyczny wariant. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką propozycje też bym się zgodził. Mam nadzieję że z czasem zejdą z ceny po póki co ta sama śpiewka za każdym razem, czyli ok 90 zł i "to jest świetna oferta ze wszystkimi możliwymi rabami, taniej na pewno nie będzie..."  :lol2:

Edytowane przez kibic229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy przedłużeniem, bo i tak nie dostaniesz Comfort. Wyślij wypowiedzenie i zacznij rozmowy w październiku, jeśli chodzi Ci tylko o Comfort. Najszybciej dostaniesz to na koniec umowy lub do połowy listopada.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki, że przy zejściu na niższy pakiet nie chętnie / wcale tego nie dają. Przynajmniej ja nie kojarzę takiej sytuacji u żadnego abonenta. Sam schodziłem z Extra+ z Canal+ i nie chcieli mi dać, ale możesz próbować. Zawsze istnieje Eleven 7,95 zł bez łaski w opcji włącz / wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką propozycje też bym się zgodził. Mam nadzieję że z czasem zejdą z ceny po póki co ta sama śpiewka za każdym razem, czyli ok 90 zł i "to jest świetna oferta ze wszystkimi możliwymi rabami, taniej na pewno nie będzie..."  :lol2:

 

Sugeruje swoje rozwiazanie tj.

 

Wypowiedzenie w salonie , zwloka do ostatniego miesiaca obowiazywania umowy , akces o kontakt na ICA i znalazla sie dla mnie opcja 8C+ Extra+ HBO na 24 m-sc , w poprzedzajacych telefonach zawsze ta sama spiewka niema szans na HBO w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki, że przy zejściu na niższy pakiet nie chętnie / wcale tego nie dają. Przynajmniej ja nie kojarzę takiej sytuacji u żadnego abonenta. Sam schodziłem z Extra+ z Canal+ i nie chcieli mi dać, ale możesz próbować. Zawsze istnieje Eleven 7,95 zł bez łaski w opcji włącz / wyłącz.

No nic, umowa wygasa 31.08, wypowiedzenie zarejestrowane, zadzwonię 01.09 i zobaczę co się da zrobić.

Tak sobie w sumie dla jaj zadzwoniłem i powiedziałem czego chcę to gość włączył tryb furiata i mi wyskoczył z jakąś ofertą za +100 zł. Szczerze, nawet nie słuchałem ,tylko zacząłem się śmiać. Życzyłem miłego dnia i się rozłączyłem. Eh, kiedyś to można było sobie z ludźmi pogadać, a teraz to jakiś kołchoz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zadzwonić ponownie, bo wszystko zależy od osoby na którą się trafi. Niestety są tam też tacy pieniacze jak opisujesz, ale nie ma co nimi sobie głowy zawracać i próbować dalej. Oni mają za zadanie wystraszyć / zniechęcić do dalszych negocjacji i żebyś z pocałowaniem [w najlepszym wypadku ;) ] ręki wziął wyśrubowaną ofertę, bo przecież "taniej się nie da i nie będzie" ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają za zadanie wystraszyć / zniechęcić do dalszych negocjacji i żebyś z pocałowaniem [w najlepszym wypadku ;) ] ręki wziął wyśrubowaną ofertę, bo przecież "taniej się nie da i nie będzie" ;)

Wiesz, kiedyś nawet bawiły mnie te "negocjacje", walka o paczki, zniżki, darmowe miesiące itd. ale teraz ? Szczerze, całe te nc+ to popłuczyny po dawnym C+, realnie to ja ten ich pakiet "PREMIUM" włączam ze 2 razy na miesiąc, po prostu nie ma co oglądać. Jak już mam czas, to na Netflixie siedzę.

W sumie jakbym mógł, to zostawiłbym sobie czysty Comfort dla NG+/Discovery Historia + pakiet na transmisje meczów Arsenalu i tyle w temacie, no ale jak wiadomo tak się nie da.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty masz takie odczucia. Niestety wszystkie firmy obecnie idą w bylejakość i nic się na to nie poradzi.

 

Co do negocjacji to próbuj do skutku albo jak nie masz ciśnienia (a z tego co piszesz tak jest) czekaj grzecznie aż sami przyjdą... yy, zadzwonią ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj:

 

Extra+ / 8C+ / za 79,99 zł na 24 msc. Do tego kanały Eleven za 7,95 zł na 12 msc. HBO za darmo na 5 mscy. 


5zł jest za 3XHBO natomiast ja urwałem jeszcze HBO GO do końca roku za darmo później wyrwę za 5zł miesięcznie.

 

Czyli reasumując biorąc 3xHBO za 5 zł, masz to liczone od razu do abo, a od stycznia dodatkowo 5 zł za HBO GO.

 

A sami Ci to zaproponowali? Długo musiałeś negocjować (wypowiedzenie)?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O opcjach dodatkowych w nc+ jest inny, odpowiedni wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chciałem Extra 8C+ Plus 3HBO za 79,99zł, jak mam teraz, ale nie ma niby już takiej oferty. Telefonów przez czerwiec i lipiec około 10. Więc stanęło na Extra 8C+ 3xHBO za 84,99zł, dekoder za 0zł, jak miałem cały czas i dodatkowo to już sam wyrwałem HBO GO za 0zł do końca grudnia. Później albo wyłączenie albo 5zł/miesiąc.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym dostać to co Ty, ale dziś miałem kolejny telefon i niestety konsultant uparcie twierdzi, że nie może mi dać HBO za mniej niż 25 zł miesięcznie (w tym pierwsze 5 miesięcy gratis za 0 zł).

Składałeś wypowiedzenie?

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj:

 

Extra+ / 8C+ / za 79,99 zł na 24 msc. Do tego kanały Eleven za 7,95 zł na 12 msc. HBO za darmo na 5 mscy. 

 

Czyli reasumując biorąc 3xHBO za 5 zł, masz to liczone od razu do abo, a od stycznia dodatkowo 5 zł za HBO GO.

 

A sami Ci to zaproponowali? Długo musiałeś negocjować (wypowiedzenie)?

 

A nie lepiej wziąć Ci te 3xHBO na 5m za free i w piątym miesiącu przedłużyć na kolejne miesiące za 5zł ? Zawsze to 5x5zł w kieszeni :) Chyba, że zależy Ci żeby mieć dodatkowo HBO GO od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tomo21 - tak składałem wypowiedzenie i po paru rezygnacjach po ich telefonach nawet w ICA nie miałem już w pewnym momencie opcji przedłużenia zablokowali mi to.

 

Do NobelM - tak zależało mi na HBO GO bo jak widzę jest tam parę ciekawych dla mnie propozycji a mam za darmo do końca roku. HBO na 5 miesięcy za free nie proponowali mi tylko od razu na 24 miesiące, ale czy po 5 miesiącach HBO za 0zł dadzą tylko za 5zł na kolejne miesiące tego nie wiem dostał ktoś taką ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory extra+, 6xc+, multiroom na cameleonach, za 69,99 mies,

 

Dzis przedłużyłem umowę na 15 mies, na starym sprzęcie, multiroom, extra+, hbo na 5 mies gratis, filmbox  (którego nie chciałem, nie pamiętam na ile mies.) za 47,5 zl,

 

Początkowo chcieli mi utrzymać pakiet z c+ za 69,99 ale już nie chciałem, wypowiedzenie było wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory VIP+MAX za 189,99 z umową do końca grudnia 2018. Dekoder mediabox+ z opłatą 5 zł oraz 3x multiroom Wifibox na kartach cameleon 10 zł za każdy dekoder co daje w sumie kwotę 224,99 zł.

 

Propozycja z dziś pakiet VIP+MAX za 189,99 plus opłata za posiadane dekodery 35 zł j.w. a do tego kanały Eleven za 11,90 zł co daje kwotę 236,89 zł z umową na 15 miesięcy.

 

Ewentualnie pakiet VIP+ za 169,99 plus opłata za posiadane dekodery 35 zł j.w. a do tego kanały Eleven za 11,90 zł co daje kwotę 216,89 zł z umową na 15 miesięcy.

 

Podziękowałem. Czekam na ewentualne wieści dotyczące kanałów Polsat Sport Premium 1 i 2 HD na platformie nc+. Inna sprawa że zaproponowane oferty cenowo to kosmos.

 

Czy dostał ktoś z Was ostatnio kanały Eleven za 0 zł np przez 12 miesięcy? Ewentualnie w cenie 7,95 zł na 12 miesięcy do przedłużanej umowy?

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wciąż dzwonią z tą samą ofertą, i za każdym razem mówią, że pojawiła się nowa, ciekawsza.. Umowa do końca września, jeszcze nie składałem wypowiedzenia.

Mam Extra+ 8xC+ | 3xHBOzGO | Eleveny | MR(2xCameleon+2xSagemcom) za 96,89zł (tj.79,99zł za Extra+8C+, 11,90zł za Eleveny i 5zł za HBOGO).

Cały czas oferują mi to samo, tylko zamiast HBO chcą dać Filmboxy (HBO tylko do końca roku gratis, potem 25zł z GO).

Czekam na ofertę 'to samo za tyle samo', ale mówią, że HBO już nie dostanę gratis (przy poprzednich dwóch przedłużeniach też tak mówili, aż w końcu dawali).

Czy tym razem też zmiękną? :) 

Pewnie konieczne będzie wypowiedzenie.

Ale ma do Was pytanie. Jaką będę miał przy tym zestawie opłatę miesięczną, gdybym przeszedł na umowę na czas nieokreślony? Te HBO by było pewnie +20zł? Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...