Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu drogo? Możesz mi to wytłumaczyć? Jestem ciekaw.

Superpremium kosztuje 99 zł. Jakaś "bajeczka" krąży , ze można 10 zł taniej , ale ktoś to kiedyś tutaj udowodnił?  :>

 

 W tym temacie udziela się mnóstwo internetowych pseudo doradców, opowiadających bajki odnośnie cen. Wg nich zawsze za drogo i możesz dostać taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, na to liczę i to by mi pasowało.

Ja też po wypowiedzeniu umowy w ICA mam tylko pakiet VIP+ na 15 m za 149,99 zł. Żartownisie :)

Spokojnie schodza w ostatni miesiac na ten pakiet mi pasuje , dodatkowo w lipcu moze zgarnac Sondance na 6m-sc i FilmBox na 1m0sc za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz z Krakowa oferta komfort z 34,99 zł  interesowałoby mnie za 29,99 zł plus 8 canal plus a 25 zł na 6m  ale dekoder tylko media box a chciałbym wifipremiumbox powiedział mi ,że wifi tylko z multiroom. Czy to prawda  ?Da się wycisnąć HBO z HBO GO w gratisie na 6 m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna bzdura kto ci to powiedział?

Pani z numeru warszawskiego na mój argument, że to co mi proponuje, mam w ICA za tę samą cenę przy przejściu na czas nieoznaczony to wypaliła, że w przypadku awarii dekodera muszę go sobie sam naprawić.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie mam Extra+ C+(6) za 69,99zł. Multiroom na Camelach. Umowa do końca lipca. Wypowiedzenie złożone. Dopiero wczoraj zaczęli dzwonić. Dzisiaj odebrałem i dwie propozycje:

 

Extra+ C+(6) - 69,99zł - umowa na 24 miesiące

Extra+ C+(6) - 72,50zł - umowa na 15 miesiący

 

O szczegóły i inne pakiety nie dopytywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie również  u mnie  bylo tylko mialem opcje 8 C+

 

Extra+ C+ X8 - 79,99zł - umowa na 24 miesiące 
Extra+ C+ X* - 82,50zł - umowa na 15 miesiący 

 

W opcji 15 m-sc bylo HBO na 5 m-sc za free

W opcji 24 m-sc bylo HBO za 5zl/miesiecznie , Soundance 6 m-sc gratis i FilmBox 1 m-sc gratis

Edytowane przez MZKS1929
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zostawić to co mam włącznie z dekoderami, ale wszyscy jak jeden, którzy do mnie dzwonią twierdzą że mam OBOWIĄZKOWĄ wymianę kart i muszę zmienić sprzęt. Ja z kolei stwierdziłem, że chciałbym zachować to co mam (pakiet, dekodery, karty) a to ONI chcą wymiany. Dlaczego miałbym za to płacić?

Nie ma obowiązkowej wymiany kart.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu drogo? Możesz mi to wytłumaczyć? Jestem ciekaw.

Superpremium kosztuje 99 zł. Jakaś "bajeczka" krąży , ze można 10 zł taniej , ale ktoś to kiedyś tutaj udowodnił?  :>

 

Również jestem ciekaw... Normalna cena jak za ten zestaw

 

Superpremium było za 89,99 zł ale bodajże z 6xcanal. Eleven można wyrwać za 7,95 lub nawet rok bez opłat a hbo go bez żadnej łaski powinno być bez opłat.

Pani z numeru warszawskiego na mój argument, że to co mi proponuje, mam w ICA za tę samą cenę przy przejściu na czas nieoznaczony to wypaliła, że w przypadku awarii dekodera muszę go sobie sam naprawić.

 

Kłamie dekoder jest na 24 miesięcznej gwarancji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie również  u mnie  bylo tylko mialem opcje 8 C+

 

Extra+ C+ X8 - 79,99zł - umowa na 24 miesiące 

Extra+ C+ X* - 82,50zł - umowa na 15 miesiący 

 

W opcji 15 m-sc bylo HBO na 5 m-sc za free

W opcji 24 m-sc bylo HBO za 5zl/miesiecznie , Soundance 6 m-sc gratis i FilmBox 1 m-sc gratis

 

HBO można wyrwać przy przedłużeniu za 5 zł miesięcznie? No 10 bym jeszcze dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem od nich ofertę komfort 34,99 zł interesowała by mnie oferta komfort za 29,99 zł plus 8 C+ 25 zł plus Filmbox za 5 zł sundance tv na 6 m gratis i dekoder Wifipremiumbox za 5 zł miesięcznie. Da radę zejść w sierpniu do 29,99 zł za komfort ?. Konsultantka mówiła mi,że później będę miał gorszę oferty czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem od nich ofertę komfort 34,99 zł interesowała by mnie oferta komfort za 29,99 zł plus 8 C+ 25 zł plus Filmbox za 5 zł sundance tv na 6 m gratis i dekoder Wifipremiumbox za 5 zł miesięcznie. Da radę zejść w sierpniu do 29,99 zł za komfort ?. Konsultantka mówiła mi,że później będę miał gorszę oferty czy to prawda ?[/size]

Byłem trzy dni temu w punkcie wypowiedzieć umowe i gostek powiedzial że jak mi wyłączą sygnał to mam przyjść do niego i dostane comfort za 22.50 i canal+ za 25 zł . Może też tak zrób jak nie dadzą w jednym to idź do drugiego

Edytowane przez Pawarotti69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...