Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ arzak, pokaż emeil który zawiera adnotację, iż dla Ciebie jedynego i to bez wypowiedzenia, konsultanci pła[beep]i się, abyś przedłużył umowę w tej samej cenie ? Piszę tak dlatego, bo z tego co wszyscy kumaci forumowicze wiedzą, iż można zapomnieć o cenie 79,99 zł za Extra+, 8xC+ oraz HBO

 

Niejedna osoba pisała, że dostała

 

Mi od 3 tygodni proponują Extra 8 C+ plus 3 HBO plus dekoder za 84,99 i nie ma nic więcej dla mnie to jest Maks co mogę dostać.

 

Przecież to jest super oferta. Dokładnie taka jak pisał kolega wyżej, tyle że z uwzględnieniem opłaty za dekoder 5 zł. Nie rozumiem dlaczego nie bierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

to ja mam pytanie bo już całkiem nie ogarniam dostałam propozycję Extra +8 canal Hbo i (mam nadzieje HBO GO) H/H2/Adventure+ multiroom i stare dekodery Peace i jakiś sagemcom, niestety w peacem mam ciągle problemy włącza się strasznie długo, wystarczy lekki deszcz i nie odbiera kanałów (ta sama antena mały sagemcom sygnał ma) i nie mogę wymienić ani naprawić bo w punkcie mówią ze jest sprawny za 114,97 warto czy zlać tą umowę całkiem, Wymiana dekodera wchodzi w grę tylko odpłatni podobno wifibox 5 zł miesięcznie.

Chciałam wymienić dekoder nawet bez multiroomu ale na jakieś sprawny działający ( w punkcie mówili przy zmianaie umowy) konsultant odsyła do punktu.....

Wydaje mi się ze ogólnie drogo

do tej pory miałam superpremium hbo go menpack za 119.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ekstra z 8C+ i HBO dostałem za 59.99zł a co :P. Pisać można wiele. Ale dowodów jeszcze nikt nie przedstawił na taki pakiet za te 79.99zł. Tak więc ten teges :).

@Klemcia zlać i to ostro taką ofertę :D. Ekstra z 8C i HBO masz za 89.99zł. Zakładam, że mr. na panelach więc za darmo a za resztę dodatków to chyba w całości wołają 6zł. Superpremium powinieneś/powinnaś wyrwać za 99zł plus ewentualnie 5zł za opcję HBO GO. A jak chcesz się pobawić to można znacznie taniej. Tj. Comfort za 22,50 plus 10 za ekstra plus 25 za C+ I 20-25 za HBO z opcją GO czyli razem maks 82,5zł :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Obecnie Extra, 6xC+, paczka Eleven, MR - na kartach Cameleon za 81,89zł

Umowa do końca tego m-ca, sam zadzowniłem i oferta:

Extra, 6xC+, paczka Eleven, MR - na kartach Cameleon 77,94 (przy promocji na Eleveny na rok, pozniej +7,95 albo mozna wyłaczyć) + 2zł c miesiac za wymiane jednego dekodera na wifi boxa (stare juz bardzo zamulają) + HBO/HBO GO do końca roku za free

Brać czy da się coś ugrać lepszego?

Z góry dziękuje za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż, uważam że to dobra oferta. Ja obecnie sumarycznie tyle właśnie płacę (79,90 za to co napisałeś ale właśnie jeszcze plus 5 zł za najem Mediaboxa). 

I tego najmu za 5 zł też podobno się przeskoczyć nie da. Możliwe, że przy Twoim dekoderze jest inaczej.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedluzylem swoj umowa bo juz nie mialem sil na te tel,a oferty sa widze takie same.

Bez wypowiedzenia, umowa do konca sierpnia na x2 cameleonach. Nowa na 15msc i tak:

Extra+ x6 canal 72.5zl Do tego 2msc Filmbox gratis i do konca roku Hbo/GO gratis.

Drugiej umowy nie przedluzam bo multiroom jest tylko po wifi lub kablu. W innym mieszkaniu mam multiroom na dwie karty-sprzed 2lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No to +/- jaka jest realna cena za taki "zestaw"?

Superpremium 99 zł

Eleven      11,90

HBO GO   5 zł

Dekoder 4K 15 zł

Takie są realia, nie chce być inaczej. :cool:

U mnie jeszcze MMP dochodzi i robi sie z tego przyjemna kwota do zapłaty, jak za taką wspaniałą ofertę jaką mamy w NC+. ;)

Zadowolony z takiej wyceny? Myślę , że nie masz na co narzekać. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj przedłużyłem umowę po głębszych zastanowieniach się. Analizowałem i brałem pod uwagę tylko CP i Nc+. Zadecydowało wiele czynników pierwszy Minimini+ dla córeczki ogląda dużo plus kolekcje na dekoderze w CP nie ma. Sport przeanalizowałem osobno każdą stację Eleven, CP, i NC+ i tutaj Nc+ jak dla mnie bije konkurencję odnośnie piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych. 

 

Sam zadzwoniłem i znowu rozmowa z konsultantem co ze dwa tygodnie temu z nim rozmawiałem i przyjąłem 

 

Extra 8C+ 3 X HBO, najem dekodera Wifi Premium na 24 miesiące za 84,99zł Plus HBO GO do Końca Grudnia za 0zł później 5zł oraz do końca sierpnia paczka Filmbox która sama się wyłączy. Dodatkowo mogłem dobrać na 12 miesięcy za 7,95zł Eleven ale nie brałem z dwóch powodów pierwszy nie ma czasu już teraz na obejrzenie aż takiej ilości meczów drugi mam dostęp do konta ojca który ma eleven jeszcze rok i jak będzie jakiś mecz to na komórce obejrzę więc nie było sensu brać.

 

Jestem zadowolony z oferty i kwoty. 2 lata spokoju. A liga mistrzów będzie w NC+ za opłatą więc kto będzie tęsknił zapłaci i obejrzy tak samo jak osoby z CP.

 

Powodzenia wszystkim w zdobyciu swojego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ arzak, pokaż emeil który zawiera adnotację, iż dla Ciebie jedynego i to bez wypowiedzenia, konsultanci pła[beep]i się, abyś przedłużył umowę w tej samej cenie ? Piszę tak dlatego, bo z tego co wszyscy kumaci forumowicze wiedzą, iż można zapomnieć o cenie 79,99 zł za Extra+, 8xC+ oraz HBO

Po co?

Nie zależy mi na tym, żebyś mi uwierzył i nie mam zamiaru niczego udowadniać.

 

Przy okazji, to biznes, nikt się tu przed nikim nie płaszczy.

Nie rozumiem skąd taka napastliwość, nie udało Ci się dostać takiej oferty?

Nie ma się co denerwować, bez tv też da się żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...