Jump to content

tombik87

Users
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About tombik87

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. a nie jest tak że opłata dopiero od 30 października? kiedyś było tak że było za darmo do końca obecnego okresu rozliczeniowego + 1 cały miesiąc
 2. Jest tak samo jak z innymi pakietami dodatkowymi, że pierwszy miesiąc po włączeniu jest darmowy?
 3. Bajeruje Cię... owszem dostał za darmo na 6 miesięcy ale później w opcji włącz wyłącz HBO i HBO GO jest za 35zł czyli po 17,50 na miesiąc.
 4. Ja byłem w takiej sytuacji...po przedłużeniu umowy dekoder 4K dalej za 0zł. Także śmiało wymieniaj.
 5. tak a później umowa 15/3 i płacisz 6 miesięcy i tak w kółko dopóki CP coś nie zmieni.
 6. Opłać trzy miesiące i składaj wypowiedzenie. Jak w ICOK będzie 7 miesięcy do końca dzwoń na DUK. Ps. Wypowiedzenie możesz złożyć w każdej chwili...ale korzystna ofertą przedłużeniowa będzie dostępna min. 6 miesięcy przed końcem umowy.
 7. Mam do oddania umowę na wypowiedzeniu (mój dekoder na własność odmówił posłuszeństwa)... oferują nowy comfort za 22,50 , Canal+ x8 25zl, wifi box za 2zl lub Media box lub wifi box premium za 5zl. Myślę że Start za 9,99 też by dali.
 8. Potwierdzam, są dostępne w niektórych salonach.
 9. Witam Mam w domu dwa routery spięte ze sobą kablem w jedną sieć domową. Dekoder główny łączy się przez Wi-Fi z pierwszym routerem. Teraz chcę dobrać dekoder Multiroom i podłączyć go przez Wi-Fi z drugim routerem. Będę działał prawidłowo Multiroom?
 10. Także to nie jest promocja tylko na pierwszy dekoder ale też na drugi, trzeci, czwarty i piąty.
 11. Extra+ z 6xC+ dają standardowo za 69,99zł. Czyli masz "ukrytą" opłatę 10zł za dekoder 4K. Zagadaj o pakiet Extra+ z 8xC+ w cenie 79,99zł. Przy pełnej paczce C+ będziesz miał dostęp VOD na dekoderze 4K. I powinni dać Ci za darmo kolekcję Fox Play i National Geographic Play. Zapytaj o darmowe HBO na kilka miesięcy.
×
×
 • Create New...