Jump to content

gebi

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About gebi

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

62 profile views
 1. gebi

  nc+ – opcje dodatkowe

  Daj spokój z tłumaczeniem. Niech dalej żyje w swoim wyimaginowanym świecie.
 2. I bierz tę ofertę z 5 m. free. Później dobierzesz w opcji w/w. Ewentualnie ze zobowiązaniem na 6 m. za 20 pln. Pierwszy m-c free. Napewno lepiej na tym wyjdziesz. erdalove ma zobowiązanie do końca umowy.
 3. gebi

  nc+ – opcje dodatkowe

  Ja rozumiem, że forum jest m.in. po to, aby wymieniać się informacjami, zadawać pytania, etc. Ale wygodnictwo niektórych jest porażające 😕. Wałkowane są te same zapytania non stop. A wystarczy przeczytać kilka postów wstecz i wszystko jest opisane. Ale po co. Ewentualnie zadzwonić na infolinie i zapytać pracowników. Nie udzieli wyczerpujących info. w interesującym mnie temacie, to dzwonię za kilkanaście min. i kolejny jest bardziej ogarnięty.
 4. gebi

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Spróbuj np. z apką HBO. Będziesz wiedział czy problem występuje także na innych.
 5. gebi

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Mnie działa. Ever.
 6. W jakimś stopniu zależne jest to na kogo trafisz po drugiej stronie słuchawki. Przede wszystkim nie daj sobie wmówić, iż nie ma comfort+ w cenie 22,50 pln. Dopełnienie to loteria. Nie koniecznie musisz dostać w cenie 10 pln. Natomiast C+ 8x to standard. Większość otrzymuje w tej cenie. Nie musisz czekać na koniec umowy. Gro osób otrzymało przed końcem. Np. ja.
 7. Czyli wychodzi na moje 😏 22,50 + 10/15 + 25 + 17,50 w/w. lub 20 w zobowiązaniu. Summa Summarum ok. 80 PLN.
 8. Jestem żywym przykładem. W listopadzie 2017 zszedłem z 69.90 na Comfort za 22,50. Z tego co sobie przypominam sporo było takich osób. Dodatkowo 8 C+ za 25 i HBO z Go. Plus 2 miechy bez abonamentu. Jakoś szczególnie się nie starałem. Może dlatego ze jestem z nimi już chyba ze 2 dekady.
 9. Jakie przepychanki i dlaczego ma czekać na wygaśnięcie umowy? 22,50 sporo osób otrzymało przed końcem umowy 10 za dopełnienie otrzymuje już w trakcie trwania nowej, także nie ma związku ze starą 25 za c+ 8 to standard, za tyle dostaje większość 12,50 za HBO bez łaski ze strony NC+, opcja włącz / wyłącz. Żeby uzyskać korzystne dla siebie warunki to niestety trzeba poświęcić trochę czasu. Nie ma nic za darmo. Ewentualnie, jeżeli ktoś tego czasu ma mało i nie ma ochoty, o czym piszesz , to bierze to co mu proponują. I takich abonentów jest zdecydowana większość. Po to są owieczki, żeby je strzyc😉
 10. To taka rewelacyjna oferta?! 22,50 + 10 + 25 + 12,50 = 70 zecisz więcej przy 8 C+.
 11. "CGA_WEB_FANATYK" Klepnij tę ofertę i pochwal się zrzutem warunków umowy.
 12. gebi

  nc+ – opcje dodatkowe

  Otóż to. No i brak zobowiązania.
 13. Comfort + 22,50 pln. 24 m-ce Paczka C+ x8 25 pln. HBO i Go 17,50 pln. włącz/wyłącz. Suma 65 pln. Sam sobie odpowiedz.
 14. gebi

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Chrome, żadnych problemów.
×