Jump to content

gebi

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About gebi

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Daj spokój z tłumaczeniem. Niech dalej żyje w swoim wyimaginowanym świecie.
 2. I bierz tę ofertę z 5 m. free. Później dobierzesz w opcji w/w. Ewentualnie ze zobowiązaniem na 6 m. za 20 pln. Pierwszy m-c free. Napewno lepiej na tym wyjdziesz. erdalove ma zobowiązanie do końca umowy.
 3. Ja rozumiem, że forum jest m.in. po to, aby wymieniać się informacjami, zadawać pytania, etc. Ale wygodnictwo niektórych jest porażające 😕. Wałkowane są te same zapytania non stop. A wystarczy przeczytać kilka postów wstecz i wszystko jest opisane. Ale po co. Ewentualnie zadzwonić na infolinie i zapytać pracowników. Nie udzieli wyczerpujących info. w interesującym mnie temacie, to dzwonię za kilkanaście min. i kolejny jest bardziej ogarnięty.
 4. Spróbuj np. z apką HBO. Będziesz wiedział czy problem występuje także na innych.
 5. W jakimś stopniu zależne jest to na kogo trafisz po drugiej stronie słuchawki. Przede wszystkim nie daj sobie wmówić, iż nie ma comfort+ w cenie 22,50 pln. Dopełnienie to loteria. Nie koniecznie musisz dostać w cenie 10 pln. Natomiast C+ 8x to standard. Większość otrzymuje w tej cenie. Nie musisz czekać na koniec umowy. Gro osób otrzymało przed końcem. Np. ja.
 6. Czyli wychodzi na moje 😏 22,50 + 10/15 + 25 + 17,50 w/w. lub 20 w zobowiązaniu. Summa Summarum ok. 80 PLN.
 7. Jestem żywym przykładem. W listopadzie 2017 zszedłem z 69.90 na Comfort za 22,50. Z tego co sobie przypominam sporo było takich osób. Dodatkowo 8 C+ za 25 i HBO z Go. Plus 2 miechy bez abonamentu. Jakoś szczególnie się nie starałem. Może dlatego ze jestem z nimi już chyba ze 2 dekady.
 8. Jakie przepychanki i dlaczego ma czekać na wygaśnięcie umowy? 22,50 sporo osób otrzymało przed końcem umowy 10 za dopełnienie otrzymuje już w trakcie trwania nowej, także nie ma związku ze starą 25 za c+ 8 to standard, za tyle dostaje większość 12,50 za HBO bez łaski ze strony NC+, opcja włącz / wyłącz. Żeby uzyskać korzystne dla siebie warunki to niestety trzeba poświęcić trochę czasu. Nie ma nic za darmo. Ewentualnie, jeżeli ktoś tego czasu ma mało i nie ma ochoty, o czym piszesz , to bierze to co mu proponują. I takich abonentów jest zdecydowana większość. Po to są owieczki, żeby je strzyc😉
×
×
 • Create New...