Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

A tak tylko z ciekawości można wyrwać HBO Go za 5zl miesięcznie? Czy raczej nie da rady?

Oczywiście , ze da radę. Na moim ICA widnieje taka oferta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

krótkie pytanie - czy ktoś ostatnio przedlużał Multiroom premium i za jaką kwot miesięczną sie udało?

Pytam bo nie widzę już na stronie NC+ tej opcji w ogóle.

Bo nie ma juź w ofercie nc MR Pseudopremium od bardzo dawna. Możesz jednak przedłużyć umowę z tą usługą za jedyne 20 zł/m :-D Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trochę się pogubiłem w aktualnych ofertach, więc może zbiorę wszystko w jedno miejsce. :)

Aktualnie mam: Extra+, 6C+, Eleven za 81,89 zł. Umowa do końca sierpnia. Bez wypowiedzenie jeszcze. Dzwonią jak szaleni.

 

Jak wygląda to teraz cenowo za:

1. Extra+, 6C+, Eleven, HBO?

2. Extra+, 8C+, Eleven, HBO?

 

Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam superpremium+, multi room, H2, hustler i Eleven. Płacę 129 z groszami. Wczoraj telefon, powiedziałem, że rezygnuję z history i hustlera- gość dodał mi hbo go i film o y. Całość 131 z groszami. Powiedziałem że fboxy mnie nie interesują i jeśli będą mieli lepszą ofertę to niech zadzwoni. Gość stwierdził że lepszej nie będzie i nikt nie będzie już dzwonił. Jest szansa na niższą cenę? Jeśli nie to pożegnam nc trochę szkoda canal+ ale ligę mistrzów ogladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koniec umowy w sierpniu.

Są tam jakieś propozycje ale oni je powinni wysyłac na życzenie na maila żeby można było się temu przyjrzeć dokładnie. Liczę na wymianę deka i że mi zrabatują wifipremium za 0 zł. 

Póki co na nic się nie decyduje póki nie będzie rozstrzygnięta definitywnie kwestia LM. 

Wypowiedzenie złożone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam Extra i Canal+ 8 za 74.99 w tym dzierżawa dekodera WifiBox za 2 zł co daje łącznie 76,99 zł.

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia, propozycje, które padają to 81.99 zł. Według mnie to zdecydowanie za dużo... Jaką najniższą kwotę można wynegocjować za ten pakiet ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej chyba nie wyrwiesz za Extra 8C+ 79,99, ewentualnie walcz o zejście opłaty za dekoder. Extra z 6C+ to koszt 69,99zł, ale nie dla wszystkich dla mnie nie było takiej oferty. Możesz dobrać do 8 C+ HBO za 5zł na 24 miesiące.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...