Jump to content

rotter

Users
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About rotter

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Udało się, 2 lata spokoju, oto końcowa oferta: Nowy Comfort+ 22,50 zł Dopełnienie do Extra+ 10 zł CANAL+ 25 zł WifiBox+ 0 zł = 57.50 zł Czy to dobra oferta ?
 2. Jest możliwość dalej wzięcia dopełnienia do Extra za 10 zł oraz dodatkowo Canal+ za 25 zł (10) ? Dzwoniłem przed chwilą i mówią, że już tego nie ma...
 3. Obecnie posiadam: Comfort 22,5 zł, Canal+ (10) 25 zł, Dopełnienie do Extra 10 zł, WifiBox 2 zł. Padła propozycja tego samego (2 miesiące za darmo dopełnienie do Extra, potem negocjacje) + wymiana na dekoder 4K z dyskiem za 5 zł miesięcznie, odmówiłem. Stwierdziłem, że cenowo zejdę najniżej jak się da czyli: Comfort 22,5 zł, Dopełnienie do Extra za darmo na 1 miesiąc (później negocjacje), odmówiłem Canal+ za 25 zł, gdyż stwierdziłem, że będzie to później kartą przetargową do wynegocjowania Dopełnienia do Extra za 10 zł na cały okres trwania umowy. Udało się natomiast zejść całk
 4. Propozycja: Comfort 22,5, Canal+ (10) 25 zł, Dopełnienie do Extra na 2mc, Dekoder 4K z dyskiem 5 zł. Obecnie mam to samo, tylko, że posiadam dekoder WifiBox za 2 zł. Pani dzwoniła do mnie 1,5 tyg temu i oznajmiła, że w ostatnim miesiącu trwania umowy będzie możliwy dekoder 4k bez dysku za 0 zł. Czy jest to możliwe, że dekoder będzie bezpłatny czy brać to co proponują obecnie?
 5. Witam, Znajomy posiada niżej wymienioną ofertę, czy da radę w tej kwocie (90zł całość z wliczonym rabatem SmartDom 4) otrzymać za darmo Canal+ Sporty lub ewentualnie zejść z ceną niżej czy to jest maks co można osiągnąć ? Z góry dziękuję za pomoc.
 6. Czy w dalszym ciągu po przedłużeniu umowy jest możliwe wykupienie po miesiącu/dwóch dopełnienia do Extra+ za 10 zł ?
×
×
 • Create New...