Jump to content

rotter

Users
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About rotter

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Na zwykłej infolinii sprzedażowej dostaniesz dopełnienie do Extra za 10 zł, kwestia rozmowy i trafienia na odpowiedniego konsultanta...
 2. Dzwonisz na normalną infolinię sprzedażową i mówisz wprost, że chcesz Dopełnienie do Extra za 10 zł, w przeciwnym wypadku dziękujesz i tyle. Ja tak zrobiłem i bez wahania dostałem.
 3. Informacyjnie: Do 1 marca posiadałem Canal+(8) na okres 6 miesięcy za 25 zł, a później 40 zł. Dziś zadzwoniłem w sprawie przedłużenia Canal+ na okres całej umowy za 25 zł. Udało się bez problemu.
 4. Informacyjnie: Aktualnie skończył się miesiąc darmowego dopełnienia do Extra+. Na infolinii NC+ za pierwszym razem dostałem dopełnienie do Extra za 10 zł do końca umowy.
 5. iPhone XS, nadal nie naprawili błędów, czarny ekran na kanałach, słychać tylko głos...
 6. Umowa do 31.12.2018, bez wypowiedzenia za trzecim razem miła Pani zadzwoniła i udało się wynegocjować przedłużenie drugiej umowy, czyli: Posiadałem: Extra+ 44,99 + Multiroom Standard 10 zł + Najem WifiPremiumBox 5 zł = 59.99 zł Wynegocjowałem Comfort 22.50 zł + Dopełnienie do Extra 10 zł + Multiroom Standard 10 zł + Najem WifiPremiumBox 5 zł = 47.50 zł Jako ciekawostkę podam fakt, iż konsultanci teraz wciskają jakiś nowy Comfort+, mam nawet rozpiskę kanałów, wrzucam ją poniżej. Pytanie do Was, czym się on rożni od starego Comfort+ ? Nowy Comfort+ Lista
 7. W takim razie, może ktoś z Was spotkał się z tym problemem? Mam iPhone XS i zainstalowaną aplikację NC+ Go, jednak gdy chcę włączyć jakiś kanał to mam cały czas czarny ekran, a słyszę tylko dźwięk. Co może być nie tak?
 8. Niecały miesiąc to jeszcze sporo czasu, mi dali 3 dni przed końcem umowy, ale sam próbowałem się dogadać i dzwoniłem co pare dni...
 9. Miesiąc temu przedłużyłem umowę z następującą ofertą: Comfort za 22.5 zł na cały okres trwania umowy, Canal+ 8 za 25zł na okres 6 miesięcy a później 40 zł lub negocjacje. Dopełnienie do Extra miesiąc za darmo. WifiBox najem 2 zł na okres trwania umowy. Dzisiaj dzwoniłem w sprawie dopełnienia do Extra, udało się uzyskać: Dopełnienie do Extra w cenie 10 zł do końca trwania umowy. Jestem zadowolony :)
×
×
 • Create New...