Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałem  się ,że w  punkcie  jednym w moim mieście Olsztyn oferują mi żebym wziął sobie nową umowę a w drugim mogą mi zaoferować tylko to co mam obecnie. 

Przecież nowa umowa to jeszcze drożej. Okłamują Cię jedni i drudzy. Będą Ci wmawiać właśnie takie głupoty, bo chcą jak najwięcej zyskać. 

 

Czekaj do końca umowy. Wszystko w swoim czasie ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shevchenko1987 A jak ty przedłużałeś telefonicznie czy w punkcie ? Myślałem,że po  wypowiedzeniu umowy będą mnie bombardować telefonami a do tej pory były tylko dwa  w przeciągu dziesięciu dni.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy za pakiet Extra+ i C+  8  i wymiana dekodera na 4K za jednorazowo 49 zł, cena abonamentu to 94,90 zł,

można jeszcze coś powalczyć, czy przy C+ 8 pakiet VOD Canal + jest w cenie?

Jutro mam rozmowę i proszę o opinię i pomoc w decyzji.

Pozdrawiam

Edytowane przez artur20000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę czyli to samo co w podpisie o 5 zł drożej, 84,99 zł za Extra+ , 8 C+ , HBO na 24-m-ce , nie wiem, ale wydaje mi się, że lepiej było przejść na czas nieoznaczony za 88 zł, a uważam tak dlatego, że za dwa lata takie przejście będzie wynosiło już 95zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obecnie niż niżej (tak są duże rabaty względem cen standardowych) i mój tata przedłużył umowę tak:

1. Extra+ CANAL+  79,99 zł

2. History/History 2 2,99 zł

3. MRS 10 zł

4. Najem Mediabox+ 5 zł

5. Filmbox 5zł 

6. HBO GO i HBO 0 zł przez 2 miesiące potem 25 zł jak się nie wyłączy na infolinii 

Ile byście negocjowali to serio obecnie rabatów jak 2 lata temu nie ma i nie będzie. NC+ to nie firma charytatywna więc nie jest możliwe aby konsultant zszedł ze swoich limitów do granic możliwości

Edytowane przez Karolek1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory extra+ 6xc+ multiroom za 69,99. Umowa do końca lipca, wymówienie wysłane.

Propozycja z dziś (powiedziałem że nie chcę c+)

- extra+ za 55 zl/mies + hbo na 5 mies gratis + multiroom na cameleonach

lub

- comfort+ za 55zl/mies + hbo na 24 mies w cenie + multiroom na cameleonach

 

Powiedziałem że się jeszcze zastanowię.

Myślicie ze da radę coś jeszcze zbić z ceny za extra+, bo raczej to mnie interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UserHD nie ma czegoś takiego - jak chcesz wypowiedzieć umowę teraz, która ma termin jeszcze bez mała rok, to będziesz musiał zapłacić. A ile to masz wyliczone w ICA, w sekcji moja oferta, na samym dole.

 

@Maciekfox cena za ekstra bardzo drogo - nowy ma za 59zł, ale cena za comfort to samo - nowy z ulicy ma za 39zł bez łaski a tobie chcą dać za 35zł. Poczekaj - cierpliwość jest cnotą, powinieneś bez większych problemów dostać pod koniec umowy lub po jej zakończeniu zaraz ekstra za 44,99zł lub comfort za 22,50zł - przy 24 miesięcznej umowie.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

 

Umowe mam do końca sierpnia,jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia.

Dostałem dzis propozycję

Extra+

C+6

eleveny na rok za free,a po roku rezygnacja lub cena promocyjna jesli bedzie lub 11,60/mies

cena za wszystko 69,99

umowa na 24 m-ce.

 

do tej pory extra+,C+6 za 69,99

 

czy to jest dobra oferta?

 

dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

 

Umowe mam do końca sierpnia,jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia.

Dostałem dzis propozycję

Extra+

C+6

eleveny na rok za free,a po roku rezygnacja lub cena promocyjna jesli bedzie lub 11,60/mies

cena za wszystko 69,99

umowa na 24 m-ce.

 

do tej pory extra+,C+6 za 69,99

 

czy to jest dobra oferta?

 

dzięki i pozdrawiam

mam to co ty, ale nie proponują mi elevenów za free (powiedziałem, że chcę - odmowa), proponują HBO do końca roku gratis

na 24 m-ce za 69,99

na 15 m-cy 72,50

Gdyby dali eleveny jeszcze to bym wziął, ale to pewnie mało realne????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem na kolejne 24 miesiące cena 69.99

 

Drogi Abonencie, 
dziękujemy za wiadomość. 
Informujemy, że otrzymaliśmy Twoje potwierdzenie dotyczące usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom

 

w zamian za rezygnację z multiroom mogłem otrzymać eeleven ale zostawilem multiroom

 

Wypowiedzenie wysłane umowa z końca sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też za 79,99.

Przedłużyłem 2 tyg temu.

Poprzednio płaciłem tyle samo, bez wypowiedzenia.

@ arzak, pokaż emeil który zawiera adnotację, iż dla Ciebie jedynego i to bez wypowiedzenia, konsultanci pła[beep]i się, abyś przedłużył umowę w tej samej cenie ? Piszę tak dlatego, bo z tego co wszyscy kumaci forumowicze wiedzą, iż można zapomnieć o cenie 79,99 zł za Extra+, 8xC+ oraz HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...