Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mam ostatni dzień umowy. Jak to wygląda zazwyczaj? Już po zakończeniu i zanim zwrócę sprzęt pojawiają się jeszcze lepsze oferty? Czy nie ma co czekać i zwracać od razu?

Dotychczas za extra, c+8, HBO, HBO go, Eleven i z 4K (innego dekodera dla mnie nie ma) proponują 115,89. Chyba nie zejda do chociaż 100zl i idę do Solorza na łamane Premium za 75/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przeczytałem kilka ostatnich stron tego tematu i nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi.

Jestem klientem nc+ od wielu lat. Umowa kończy się w sierpniu i dostaję wiele telefonów z ofertami przedłużenia (oferty zmiany pakietu na większy, który nie jest mi potrzebny). Umowy jeszcze nie wypowiedziałem.

 

Na tą chwilę posiadam pakiet EXTRA + , multiroom standard (2 niezależne karty i 2 dekodery sagemcom dsi87) za 44.99 zł.

 

Moje pytanie brzmi, czy pomimo tak ubogiego pakietu można jeszcze coś z tej ceny urwać, przy przedłużeniu na kolejne 24 miesiące? Ewentualnie czy jest szansa na wymianę sprzętu na lepszy, np. dekoder lub moduł 4K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Umowa do końca maja (do jutra). W zasadzie liczyłem, że będą do mnie dzwonić z ofertami ale póki co w ciągu tego miesiąca miałem DWA telefony (10.05 i 25.05). Niestety przy tym ostatnim nie miałem sposobności rozmawiać i kazałem dzwonić po godz. 17. Do dziś cisza... Nie oczekuję jakiś cudów, chciałbym zachować pakiet na podobnym poziomie (płacę 79,99 za Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR). Teoretycznie mam jeszcze możliwość anulowania wypowiedzenia w ICA i przejść na czas nieoznaczony - według prognozy płatności w kwocie 88,99.

Póki co zasypują mnie jedynie SMSami, chociażby takimi jak dzisiaj: "Jutro o północy stracisz dostęp do tv nc+. Zadzwoń i przedłuż umowę. Na Twój telefon czekamy do godz. 21. Przypominamy, że jutro nie pracujemy. Zadzwoń 122947879".

I nie wiem co zrobić, czy dzwonić do nich, czekać do wieczora czy przejeść na nieznaczony...

Też dostałem takiego sms-a. Czekam na telefon z DUK z jakąś sensowną propozycja. Mają czas do 21-wszej. Nie zadzwonią to czekam na telefon po 1.06 ewentualnie wejdę do APS po tym terminie wszystkie opcje powinny być już w normalnej cenie.  :wink:       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin przetargu na prawa telewizyjne na lata 2019-2023 nie został jeszcze ogłoszony, ale Ekstraklasa SA prawdopodobnie ogłosi go najpóźniej w lipcu.

 

Umowa do końca maja. Wypowiedzenie złożone. Oferta z przed chwili(dzwoniłem sam w sprawie przejścia na czas nieokreślony): 

Extra+, 8C+, HBO, Mulitroom z 2 dekoderami(cameleony), Eleven, nc go+ za 92,94- umowa na 24 miesiące. Po 12 miesiącach negocjacja ceny za eleveny lub rezygnacja i cena spada do 84,99. Zastanawiam się czy przyjąć bo mogę przejść za to samo na czas nieokreślony za 104,89zł. Nie wiem czy warto podpisywać umowę na 24 miesiące nie wiedząc co z prawami do ekstraklasy. Myślę czy nie przejść na czas nieokreślony do czasu rozstrzygnięcia przetargu i dopiero wtedy ewentualnie podpisać umowę. Kiedy niby ma być znany wynik przetargu na prawa do Ekstaklasy? Proszę o poradę ;) Pozdrawiam


Jaka jest najtańsza opcja posiadania paczki canal+.Posiadam inną platformę i nie chcę zmieniać.Interesuje mnie tylko Ekstraklasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Umowa do końca maja (do jutra). W zasadzie liczyłem, że będą do mnie dzwonić z ofertami ale póki co w ciągu tego miesiąca miałem DWA telefony (10.05 i 25.05). Niestety przy tym ostatnim nie miałem sposobności rozmawiać i kazałem dzwonić po godz. 17. Do dziś cisza... Nie oczekuję jakiś cudów, chciałbym zachować pakiet na podobnym poziomie (płacę 79,99 za Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR). Teoretycznie mam jeszcze możliwość anulowania wypowiedzenia w ICA i przejść na czas nieoznaczony - według prognozy płatności w kwocie 88,99.

Póki co zasypują mnie jedynie SMSami, chociażby takimi jak dzisiaj: "Jutro o północy stracisz dostęp do tv nc+. Zadzwoń i przedłuż umowę. Na Twój telefon czekamy do godz. 21. Przypominamy, że jutro nie pracujemy. Zadzwoń 122947879".

I nie wiem co zrobić, czy dzwonić do nich, czekać do wieczora czy przejeść na nieznaczony...

Taką widać strategię przyjęli, że jak chcesz zejść w dół pakietem to nie dzwonią. U mnie podobnie. Umowa do końca czerwca ale gdy usłyszeli, że chcę zejść z Superpremium to przestali się odzywać. Ciśnienia nie mam, ewentualnie się pożegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaga

Też czekam, zadzwonią to w porządku, nie zadzwonią i nie będzie stosownej oferty to hasta la vista NC+.

Francuski model biznesu polegający na maksymalnym krojeniu stałych abonentów bez możliwości zejścia z pakietem w dół... powodzenia życzę.

Edytowane przez Furiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz miał ale za to możesz mieć naliczoną opłatę za dekoder aktualnie posiadany 20 zł jeżeli Twoja umowa wchodzi w życie przed lub w dniu 1.062018.

No nic zaryzykuje bo w prognozie mam uwzględnioną opłatę za czerwiec bez dzierżawy. Stary dekoder miałem bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam ważną do jutra. Wypowiedzenie dawno temu w punkcie. Płacę 69.99 za pakiet z 6c+ oraz MR (m.in. Pace). Czy komuś udało się zejść z ceną za taki pakiet, czy nie ma szans? Dzisiaj ostatni dzień do załatwiania. Jest sens do nich dzwonić?

Edytowane przez Marcines
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca Maja - przed chwila ponownie dzwonili i na teraz oferty:

- Comfort 27.50 zł

- Extra 44.50 zł

- Canal + (8szt) na 6 m-cy po 25 a później po 40 zł

- HBO 20 zł

 Stanęliśmy w negocjacjach na Canal+  (ja chcę aby całe 24-m-ce Canal + był po 25 zł, bo nie mam zamiaru po 6-mcach się z nimi ponowie boksować)

powiedziała że odzwoni - na koniec powiedziałem że w czerwcu dostają zwrot sprzętu i się rozłączyłem - poczekam... szybko to tylko się pchły łapie !!!!!

 

Zastosowali stara metodę jak się koniec terminu zbliża - to podwyższyć cenę... przestraszyć, a wtedy puszczą nerwy znajdzie się głupi co kupi... :)

 

 

AAAAA jeszcze straszyła że jutro nie pracują i jutro o północy wyłączają sygnał :)

 

1-Czerwca świat się nie kończy - a za 1-2 godziny rano bez sygnału nie będę płacił stawek z kosmosu tym przestraszą.... ?

Edytowane przez verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwoń. Oni mają dzwonić. Podejrzewam, że w call centerach nie ma komu robić i ograniczają telefony. Pójdziesz do punktu po umowie i wtedy dostaniesz to co chcesz.

Dzięki za odpowiedź. Dzwonili rano,ale mnie nie było. Ostatni kontakt miesiąc temu (później nie odbierałem od nich) i propozycja identycznej ceny jaką mam, i żebym się spieszył, bo będzie tylko drożej.  Wie ktoś może ile można maksymalnie obniżyć cenę za pakiet extra z MR bez c+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcines

Najlepiej jakbyś negocjował na przedłużenie pakiet Comfort+ za 22,50 zł/24 m-ce. W nim na jeden pełny miesiąc dostaniesz gratis Dopełnienie do Extra+, a potem w następnym pełnym miesiącu po przedłużeniu umowy aktywujesz na infolinii sobie opcję dodatkową Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m w zobowiązaniu na cały okres umowy, co da Ci łączną sumę 32,50 zł miesięcznie za ofertę pakietową pakietu Extra+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ciekawsza opcja. Dzięki za wskazówkę. MR jest uwzględniony w tej cenie oraz czy trzeba to dzisiaj załatwić, czy po zakończeniu umowy lepiej?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten Multiroom po Cyfrze+ na dwóch Cameleonach jest nadal za 0 zł jak go masz obecnie darmowo.
Możesz zadzwonić dzisiaj i dać warunek, że zostaniesz w nc+ jak Ci dadzą na przedłużenie pakiet Comfort+ za 22,50 zł/24 miesiące.

Masz tu numery do DUK nc+. Także dzwoń nawet teraz i negocjuj twardo o pakiet Comfort+ za 22,50 zł na 24 miesiące.:

22 462 71 46

12 294 78 79

12 390 78 03

12 294 78 27

12 390 78 02

12 311 12 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcines

Bez problemu dostaniesz za 10 zł na infolinii to Dopełnienie do Extra+. Standardowo będziesz mieć w serwisie moje nc+ dostępne za 15 zł.
Daj znać, czy udało Ci się wynegocjować pakiet Comfort+ za te 22,50 zł. Dziś jak coś to DUK nc+ pracuje do 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i nic z tego. Za nic nie chcą dać umowy za 22,50 za comfort. Tylko 34,50. Te niższe stawki mogą dostać ci co mieli kiedyś pakiety start, czyli niższe.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...