Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na darmowe HBO w tej cenie raczej nie licz.Przy umowie na czas nieokreślony dodatki będą w standardowych cenach a więc HBO 25 zł co przy opcji włącz/wyłącz daje średnio 12,50.

Bzdura

Do mnie wciąż dzwonią z tą samą ofertą, i za każdym razem mówią, że pojawiła się nowa, ciekawsza.. Umowa do końca września, jeszcze nie składałem wypowiedzenia.

Mam Extra+ 8xC+ | 3xHBOzGO | Eleveny | MR(2xCameleon+2xSagemcom) za 96,89zł (tj.79,99zł za Extra+8C+, 11,90zł za Eleveny i 5zł za HBOGO).

Cały czas oferują mi to samo, tylko zamiast HBO chcą dać Filmboxy (HBO tylko do końca roku gratis, potem 25zł z GO).

Czekam na ofertę 'to samo za tyle samo', ale mówią, że HBO już nie dostanę gratis (przy poprzednich dwóch przedłużeniach też tak mówili, aż w końcu dawali).

Czy tym razem też zmiękną? :)

Pewnie konieczne będzie wypowiedzenie.

Ale ma do Was pytanie. Jaką będę miał przy tym zestawie opłatę miesięczną, gdybym przeszedł na umowę na czas nieokreślony? Te HBO by było pewnie +20zł? Coś jeszcze?

 Mam pakiet Exstra+ 8xc+ 3xHBO 2x Cameleon i dwa tunery płaciłem 79,99,przeszedłem na czas nieokreślony i płacę 88,90 za wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura...

Można prosić o rozwinięcie zdania? Bo kolega @Pawel napisał prawdę. Nie dostanie tego samego za tyle samo. I na czasie nieokreślonym dodatki są zawsze w standardowych cenach.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o rozwinięcie zdania? Bo kolega @Pawel napisał prawdę. Nie dostanie tego samego za tyle samo. I na czasie nieokreślonym dodatki są zawsze w standardowych cenach.

 

Przeczytaj post wyżej.

 

Opcje dodatkowe
Nazwa opcji Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Akcja HBO 25,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas
Sprzęt

Nazwa sprzętu Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego MULTIROOM STANDARD 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   NAJEM PVR 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i dalej nie widzę odpowiedzi na stwierdzenie "bzdura". Masz darmowe HBO ? A dwa chodź w sumie @Pawel o tym nie pisał - płacisz tyle samo za to samo? Bo koledze @texan na tym zależy. A ile będzie płacił @texan, może sprawdzić w ICA, tam jest o tym informacja.

Edyta: kolejna sprawa - na czasie nieokreślonym, Eleveny będą w standardowej cenie za 15,90zł :).

Edyta2: Przecież o MR nic nie było pisane - to normalne, że na camelach jest darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku opcji multiroom (już tym nowym od nc+) można obecnie przy przedłużeniu wynegocjować jakiś rabat, np 5 zł/msc lub 12 miesięcy 0 zł, a kolejne 10 zł? Do tej pory miałem jedną z tych opcji, a obecnie nie chcą zejść z ceny ani o złotówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Obecnie mam Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + Multiroom + PVR za 69,99 zł.

Umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie oczywiście dostarczone. 

 

Obecnie proponują mi Eleven za chyba 12zł, HBO za darmo na 5 miesięcy. Umowa 24 miesiące. 

 

Idzie coś ugrać lepszego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku. Dzisiaj SMS z prośbą o kontakt w sprawie przedłużenia umowy. Wcześnie zaczęli.

Obecnie goły komfort, dwa kameleony, Pace i Sagemcom w stałej cenie 14,99.

Przejrzałem kilka stron i widzę że obecnie minimalna kwota na komfort to 22,5.

Zalogowałem się na moje nc+, a tam w propozycjach przedłużenia umowy komfort za 22,5 właśnie.

Czy tak wcześnie i od razu zaproponowali minimalną stawkę za ten pakiet, czy jednak można go wyrwać taniej?

Tak na marginesie, gdybym ostatnio mógł się związać z nimi na Comfort+ za 14,99 na dłużej to bym się nie wahał, szkoda że można było na max 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fabio: Na pewno można powalczyć o Eleveny za 7,95zł na 12 miesięcy (potem kolejne negocjacje).

Nie wiem czy bezpiecznie jest brać teraz 6xC+, bo może się okazać, że tych 2 nowych kanałów (C+Sport 3 i C+Sport 4) nie będzie w tej paczce. Najlepiej poczekać, aż sprawa się wyjaśni (może do końca miesiąca będzie wiadomo).

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i dalej nie widzę odpowiedzi na stwierdzenie "bzdura". Masz darmowe HBO ? A dwa chodź w sumie @Pawel o tym nie pisał - płacisz tyle samo za to samo? Bo koledze @texan na tym zależy. A ile będzie płacił @texan, może sprawdzić w ICA, tam jest o tym informacja.

 

Edyta: kolejna sprawa - na czasie nieokreślonym, Eleveny będą w standardowej cenie za 15,90zł :).

 

Edyta2: Przecież o MR nic nie było pisane - to normalne, że na camelach jest darmowe.

 

Dzięki za odpowiedzi :)

Wynika z nich, że powinienem dążyć do:

Extra+ / 8xC+ / 3xHBO za 84,99 zł

HBOgo za 5zł

Eleven za 7,95zł

CO DA SUMĘ: 97,94 zł 

czyli wzrost o 1,05zł, ale po 12 miesiącach np. przy Eleven za 15,90zł już będzie 105,89 zł.

A za jakiś tam punkt honoru stawiam sobie od lat, żeby na telewizję za więcej niż stówę nie dać się naciągnąć :)

 

W prognozie mam od października cenę właśnie 105,89zł i nie bardzo na razie mogą dojść co i za ile :)

Cena taka sama jak powyżej bez promocji za Eleven, ale to chyba zbieg okoliczności?

Wzrost z 96,89 o 9zł, a więc prawie tyle samo, ile wzrosło koledze @jacekn1 (u niego +8,91zł).

 

Ma ktoś pomysł co za ile będzie w tej mojej prognozie na nieokreślony za 105,89 zł?

Obecnie mam tak:

 

Nazwa opcji  | Cena cennikowa  | Aktualna cena  | Koniec okresu gwarantowanego | Akcja

HBO 25,00 zł/mies.  | 0,00 zł/mies.  | 01-10-2018  | Wyłączenie nie jest możliwe przez moje nc+.

Eleven Sports  | 15,90 zł/mies.  | 11,90 zł/mies. | Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas

HBO GO  | 10,00 zł/mies.  | 5,00 zł/mies.  | 01-10-2018  | Wyłączenie nie jest możliwe przez moje nc+.

Sprzęt
Nazwa sprzętu | Cena cennikowa | Aktualna cena
Najem HD Multiroom  | 20,00 zł/mies. | 0,00 zł/mies.
MULTIROOM STANDARD  | 20,00 zł/mies. | 0,00 zł/mies.
NAJEM HD  | 20,00 zł/mies. | 0,00 zł/mies.
Lista usług, na które przyznano ulgę
Usługa Bazowa | kwota ulgi | Kwota ulgi na dzień 20.07.2018
nc+go TV HBO GO ITI  | 120,00 zł  | 10,00 zł
Pakiet Extra+ z CANAL+  | 2 040,00 zł  | 170,00 zł 
HBO  | 600,00 zł  | 50,00 zł 
Suma  | 2 760,00 zł  | 230,00 zł
Edytowane przez texan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę przedłużeniową : Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów.

Może ktoś podesłać regulamin na canal+ 6 live ? Albo niech ktoś napisze czy będę miał dostęp do wszystkich vod w NC+go. Konsultanci zapewniają mnie ze będę miał dostęp do wszystkiego, więc co oznacza dopisek live ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddick1500 dzięki za sugestię. Od stycznia prognoza płatności to w moim przypadku 18,99 za pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego :)

Mam nadzieję że kolejne miesiące będą w tej samej cenie.

Co to za opłata 0,75 PLN za obsługę płatności elektronicznej?

Edytowane przez maciejuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :)

Wynika z nich, że powinienem dążyć do:

Extra+ / 8xC+ / 3xHBO za 84,99 zł

HBOgo za 5zł

Eleven za 7,95zł

CO DA SUMĘ: 97,94 zł 

 

Hej, a możliwe jest otrzymanie takiego zestawu?

 

Extra+ / 6xC+ / 3xHBO za 74,99 zł

HBO GO za 5zł

Eleven za 7,95zł

 

W sumie: 87,94 zł

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...