Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na drugiej umowie Comfort za 19,99 bez żadnej reklamacji. Umowa do końca lutego 2019.

Miałem na myśli akurat kogoś innego, ale dawno już go nie było na forum ;) 

No jakoś nie bardzo, bo mi nadal proponują Comfort za 39,99 i ani złotówki mniej.

Jakaś parodia normalnie.

Dajcie mi namiary na konsultantów którzy proponują Comfort w sensownych cenach, bo ja na samych błaznów trafiam.

Cierpliwość, słowo klucz... Im mniej do końca umowy tym szansa na dostanie dobrej ceny rośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takich ofertach comfort za 32,50 na 15 miesięcy lub comfort na 24 m za 29,99 zł do tego oczywiście Canal + za 25 zł na 6 m i wifipremium box.W sumie obydwie są ciekawe i wartę  rozważenia. Zadzwoniłem sam i ciekawsza propozycja niż oni sami mi przedstawili z innego numeru. I trzeba chyba samemu dzwonić aż w końcu trafi się jakiś  dobry traf oferty.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takich ofertach comfort za 32,50 na 15 miesięcy lub comfort na 24 m za 29,99 zł do tego oczywiście Canal + za 25 zł na 6 m i wifipremium box.W sumie obydwie są ciekawe i wartę  rozważenia. Zadzwoniłem sam i ciekawsza propozycja niż oni sami mi przedstawili z innego numeru. I trzeba chyba samemu dzwonić aż w końcu trafi się jakiś  dobry traf oferty.

Można lepiej. Patrz posty wyżej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wy piszecie że proponuja Wam jakies głupie oferty z comfort powyżej 30 zł i jeszcze pytacie się czy brać ? Przecież wystarczy poczekać do końca umowy i w każdym punkcie bez gadania dostaje się za 22.50. Przyjmujecie takie dziwne oferty a pozniej się dziwimy ze kazdego chcą doić. 50 stron o tym samym a i tak co chwila ktoś płacze ze mu chcą wcisnąć comfort za 35 zł i nie wie co ma zrobić.

Edytowane przez brzozi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trwa oblężenie telefonu po tym jak nie wypowiedziałem umowy tylko czekam na przejście na czas nieokreślony. Mam 19,99 za comfort plus i 25 canal plusy. Po przejściu na czas nieokreślony będę płacil 4 zl więcej.

Narazie w co drugiej rozmowie straszą mnie ze zapłacę więcej i wyłączono możliwość dokupienia dodatkowych pakietów w cenie promocyjnej.

Konsultant szczerze powiedział że to kara za brak chceci przedłużenia:-)

A propozycje to 69 zl za 6 canal plusów i comfort oraz oburzenie ze chce ciągnąć na czas nieokreślony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LM.

 

Załóżmy, że w przypadku umowy bez zobowiązania będzie to 30 zł x 9 miesięcy (bo tyle trwa sezon Ligi Mistrzów), co daje łącznie kwotę rzędu 270 zł za sezon.

 

Przy zobowiązaniu rocznym (dla klientów posiadających pakiet Extra+ lub wyższy/posiadających przynajmniej jeden kanał Canal+) będzie to kwota 20-25 zł.

 

To są tylko moje luźne dywagacje i wróżenie z fusów. Nie linczujcie mnie za to. Wszystkiego dowiemy się na dniach. Tak czy owak, brawa dla NC+ za ten krok.

Edytowane przez matfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra+ z 6C+ za 69,99 zł. Umowa do końca lipca wypowiedziana. Dzisiaj kolejny kontakt i ostateczna propozycja: Extra+, 6C+, HBO do końca roku gratis, LM na rok za darmo; łącznie 69,99 zł + 5 zł dekoder WiFi PremiumBox. Konsul twierdził, że od nowego sezonu na C+ będzie 5 meczów ligi hiszpańskiej.

Powiedziałem, żeby zadzwonił w poniedziałek, ale raczej jestem zdecydowany na przejście do CP, gdzie dostałem ofertę: 169 kanałów, w tym Eleven, Polsat Sport Premium i Cinemax za 80 zł miesięcznie, ale 4 miesiące gratis (średnia 66,67).

Wychodzi na to, że w CP mam gwarantowaną LM i LE, Eleven oraz Cinemax.

W C+ roczne LM i LE, ale za to 6 C+ (liga polska i angielska).

Suma zysków i strat = przechodzę po ośmiu latach do CP.

P.S. Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji jak ja, tzn. przy kończącej się umowie, to ciśnijcie na Polsat Sport Premium za darmo na rok (chcą wcisnąć za 10 zł). 

Udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaproponowano mi Superpremium, MR(kamele), ManPack, 11veny oraz LM na 24 mce za 116.89 ? Czy mozna mniej ?

Zastanawialem sie nad rezygnacja z cinemaxow wtedy musialbym dobierac pakietami.

Bez cinemaxow Konsultant powiedzial, ze bedzie taka sama cena. Umowa do konca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. W opcji włącz wyłącz.

Nie za 5 zł, a za 17,50 zł, bo... W ofertach cennikowych jest gołe 3 x HBO za 25 zł / m-c. Przy włącz / wyłącz wychodzi 12,50 zł. Po załączeniu tego pakietu dopiero można dobrać HBO GO za 10 zł. W opcji włącz / wyłącz wyjdzie wtedy wspomniane przez Ciebie 5 zł, ale nie wiem czy o to chodziło autorowi postu, bo on chyba liczył po prostu na 5 zł za całość ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za 5 zł, a za 17,50 zł, bo... W ofertach cennikowych jest gołe 3 x HBO za 25 zł / m-c. Przy włącz / wyłącz wychodzi 12,50 zł. Po załączeniu tego pakietu dopiero można dobrać HBO GO za 10 zł. W opcji włącz / wyłącz wyjdzie wtedy wspomniane przez Ciebie 5 zł, ale nie wiem czy o to chodziło autorowi postu, bo on chyba liczył po prostu na 5 zł za całość ;)

Bingo :) chodziło mi czy da się 5zł za całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadał. Na LM to teraz konsule widzę łowią fanów kopanej :-D Tyle, że taki konsul może grubo się przejechać na przekupstwie LM, bo może się okazać, że abonent ma to gdzieś.

To za ile mozna miec wyzej napisany pakiet bez cinemaxow ?

Teraz doczytalem ze do konca roku LM za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz do czasu jak Ci świeci paczka C+.

 

To za ile mozna miec wyzej napisany pakiet bez cinemaxow ?

Teraz doczytalem ze do konca roku LM za free.

Extra z C+ 79,99, HBO 5 zł, Man Pack 15 zł lub w najgorszym wypadku 20, 11 7,50 lub 11 z hakiem.

Inna opcja... Schodzisz do Comfort za 22 z hakiem. Dobierasz Extra za 15 i Canal+ 25 zeta. HBO 20 i Eleven za 11 z hakiem.. ManPack 20.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...