Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walczę o Comfort+ z dop. Extra+. Dziś Pan mi wczoraj mi zaproponowano Comfort+ za 22,5 zł z dop. Extra do końca sierpnia. Po sierpniu mam dostać cenę za dop. Extra, gdybym chciał dalej je mieć. Upierałem się by mieć to od początku umowy, ale on mówi że nie może być takiego pakietu (Comfort z dop. Extra).

Rozumiem, że robi mnie w konia i dostać taki pakiet na całą umowę?

Mam umowę do k. lipca, chcę dopytać: kanały mam normalnie do 14 sierpnia, i do tego czasu spokojnie mogę negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone dziś. Extra+Canal+(6)LIVE, filmboxy na miesiąc, 5 miesięcy HBO za 0zł potem 25zł/miesiąc. Konsultant dorzucił jeszcze dostęp do Ligi Mistrzów za darmo przez 12 miesięcy (standardowo dają do końca roku za free). Cena 69.99 + 5zł za mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Usłszałem odpowiedź ze START za 10zł to był 2 lata temu, teraz jest za 19,90zł.

(...)

Kłamią jak zwykle. Ja dla teściów brałem Start+ za 9,99 zł w czerwcu, więc jakieś trzydzieści kilka dni temu ...

 

Dla siebie też w czerwcu przedłużałem Comfort+, mieli wyłącznie oferty za 34,99 zł / 15m lub 29,99 zł / 24 m.

Gdy pozwiedzałem, że chcę Comfort+ ale za 22,50 zł to powiedzieli mi, że takiej oferty nie ma i nigdy nie było (i tak ze trzy razy).

Gdy do końca umowy był już tylko tydzień nagle taka oferta się znalazła i okazało się, że jest już od kilku lat ...

 

Nie słuchaj ich obecnych kłamstw i czekaj spokojnie do ostatnich dni umowy a oferta się znajdzie.

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było tak że się po prostu dzwoniło i bardzo szybko dostawało się co się chce; później trzeba było mieć szczęście i trafić na konsultanta, albo dzwonić po 10 razy by uzyskać to co się chciało; jeszcze później weszła taktyka z telefonami do Krakowa, gdzie były dostępne najlepsze oferty z działu utrzymania klienta; potem jak weszły czasy nc+ zaczęły się bajki i krzykacze, bo weszli w grę bardzo [beep]cy konsultanci, którzy potrafili [beep]yknąć słuchawką gdy rozmowa nie szła po ich myśli albo na odchodne rzucić gdzie masz zdać sprzęt; potem kolejną najlepszą taktyką było czekanie do ostatniego dnia umowy, a teraz okazuje się że jeszcze lepiej poczekać aż Ci w ogóle wyłączą sygnał, by coś wynegocjować.

 

W takim tempie za 2 lata będą rozmawiać dopiero jak będziesz 2 minuty piechotą z dekoderem pod pachą od punktu zdania sprzętu.

 

Jak to było ? Klient nasz Pan ? Taa..........

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem  taki pakiecik lipiec gratis ,5 dni po zakończeniu umowy, trzeba być cierpliwym do końca

  •  
  • Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17)
  • CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
  • Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
  • Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów
Edytowane przez arteco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś na cameleonach przedłużyć umowę z wymianą dekodera?

Da się to załatwić?

Mam obecnie Pace + Sagem. Chciałbym wymienić Sagema na jakiś z nagrywarką. Cały czas mi mówią, że to nierealne.

Złożone wypowiedzenie, a w środę nastanie ciemność.

Sagemcom też ma funkcję nagrywania. O 2 dekoderach PVR zapomnij.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij ,25 zł było do wczoraj , dziś jest 40 zł ,ten sam konsultant i przy tej cenie ma być 9,99 zł dopłaty.

Nie jest to prawda - dzisiaj o 21.15 aktywowałem paczkę Canal+ za 25 zł w zobowiązaniu na 6 miesięcy, po tym okresie 40 zł/miesięcznie, ale można zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny dla przedłużających wynoszą 0,5,10 zł w zależności od pakietu z C+(miesięczna kwota za abonament). Umowa tylko i wyłącznie na 24 m. W innym przypadku dostęp do LM = 30zł (bez zobowiązania), bądź 20zł w ofercie promocyjnej. 

W przypadku pakietu Comfort i dobraniu paczki C+ osobno nie ma szans na ceny promocyjne (0,5,10).

Oferta o wiele lepsza niż CP. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Obecnie mam pakiet Pakiet Extra+ z 8xCANAL+ 2 Muliturumy w cenie 99.99 zł. Umowę mam do końca sierpnia wiec juz złożyłem rezygnację. Dzisiaj miałem juz 2 telefony od dwóch rożnych konsultantów. Od razu zaznacze że chce zrezygnować z usługi multirumuu. Pierwszy rano złożył mi ofertę za Pakiet Extra + 8xCanal + Kanały LM Polsatu Premium do końca trwania umowy (zaznaczył że po nowym roku te kanały bede miał bezpłatne bedzie taki zapis w umowie) to wszystko za kwotę 79,99 zł. Co o tym sądzicie?? Powiedziałem że muszę sie zastanowić 2 dni i dam znać.. Drugi konsultant dzwonił równie powiedział że moge to wszytsko utrzymać za 79.99 ale juz nic nie mówił o tych kanałach premium polsatu z LM a na moje pytanie powiedział że nie wie al raczej nie ma takiej obcji. I teraz komu mam wierzyć ???proszę o podpowiedz czy czekac i co sadzicie o ofertach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Witam, Obecnie mam pakiet Pakiet Extra+ z 8xCANAL+ 2 Muliturumy w cenie 99.99 zł. Umowę mam do końca sierpnia wiec juz złożyłem rezygnację. Dzisiaj miałem juz 2 telefony od dwóch rożnych konsultantów. Od razu zaznacze że chce zrezygnować z usługi multirumuu. Pierwszy rano złożył mi ofertę za Pakiet Extra + 8xCanal + Kanały LM Polsatu Premium do końca trwania umowy (zaznaczył że po nowym roku te kanały bede miał bezpłatne bedzie taki zapis w umowie) to wszystko za kwotę 79,99 zł. Co o tym sądzicie?? Powiedziałem że muszę sie zastanowić 2 dni i dam znać.. Drugi konsultant dzwonił równie powiedział że moge to wszytsko utrzymać za 79.99 ale juz nic nie mówił o tych kanałach premium polsatu z LM a na moje pytanie powiedział że nie wie al raczej nie ma takiej obcji. I teraz komu mam wierzyć ???proszę o podpowiedz czy czekac i co sadzicie o ofertach?

Konsultanci maja wytyczne od szefostwa.Liga mistrzow za darmo tylko dla klientow ktorzy zdecyduja sie na oferte w trakcie pierwszej rozmowy.Jesli klient odmowi albo chce sie zastanowic,konsul powinien zalozyc blokade na ta oferte.Jesli klient w kolejnych kontaktach dostanie za 0 LM to tylko przez lenistwo konsula ktory nie zablokowal oferty.LM za 0 nie dostana tez kombinatorzy czyli wszelkie dopelnienia 25/40 wlacz wylacz oraz Ci co 20minut przed oddaniem sprzetu dzwonia na zebry.

Reasumujac mysle,ze nie ma co plakac bo polsatowcy sa wkur** na maksa bo.wszyscy wiedza ze solorz chcial wydymac NC a wyszlo odwrotnie.Marketingowo strzal w stope dla polsatu ze ich klienci maja gorsze oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, już widzę jak blokują komuś kto płaci 160 zł na miesiąc LM za 0 zł jak dzwoni po zastanowieniu się. W jakim Ty świecie żyjesz :) 100 takich osób i miesięcznie NC+ jest w plecy 16000 zł, a rocznie prawie 200 tyś. Tam idioci nie siedzą Chociaż w sumie...

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Jasne, już widzę jak blokują komuś kto płaci 160 zł na miesiąc LM za 0 zł jak dzwoni po zastanowieniu się. W jakim Ty świecie żyjesz :) 100 takich osób i miesięcznie NC+ jest w plecy 16000 zł, a rocznie prawie 200 tyś. Tam idioci nie siedzą Chociaż w sumie...

jak pisalem 3dni temu o dobrej ofercie z LM to mnie wysmiano.NC to nie caritas.Dostanie wtedy klient za 10.zainteresowani i tak wezma.maja okreslona pule pakietow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Ja jestem teraz w takiej sytuacji. Łaski mi nie robią. Dadzą to za 0 i dostaną 160, albo Polsat dostanie 120 a ja będę miał 40 więcej.

 

Oferta programowa nie ma wielkich różnic. Obie platformy mają też program na telefon gdzie można oglądać z czego często korzystam, więc dla mnie jeden pies zaczyna się robić czy ja dam zarobić tym czy tamtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci maja wytyczne od szefostwa.Liga mistrzow za darmo tylko dla klientow ktorzy zdecyduja sie na oferte w trakcie pierwszej rozmowy.Jesli klient odmowi albo chce sie zastanowic,konsul powinien zalozyc blokade na ta oferte.Jesli klient w kolejnych kontaktach dostanie za 0 LM to tylko przez lenistwo konsula ktory nie zablokowal oferty.LM za 0 nie dostana tez kombinatorzy czyli wszelkie dopelnienia 25/40 wlacz wylacz oraz Ci co 20minut przed oddaniem sprzetu dzwonia na zebry.

Reasumujac mysle,ze nie ma co plakac bo polsatowcy sa wkur** na maksa bo.wszyscy wiedza ze solorz chcial wydymac NC a wyszlo odwrotnie.Marketingowo strzal w stope dla polsatu ze ich klienci maja gorsze oferty

Dobrze ale raczej ominołeś teamt pakietów i konsultantów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam umowę do końca sierpnia. Po pierwsze zastanawiam się czy wysyłać wypowiedzenie czy też nie?

Posiadam:

 Pakiet Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE   =59,99

Opcje dodatkowe nc+go TV 6,00 -6,00    =0,00
Eleven Sports 15,90 0,00                         =15,90
Opłata manipulacyjna MRS 20,00 -10,00 =10,00
Dekodery wifi premium box. 
 
Łącznie 85,89 zł. Ile na tą chwilę mógłbym ugrać ? Jeśli miałbym przedłużać to z pakietem LM . 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Dobrze ale raczej ominołeś teamt pakietów i konsultantów?

nie rozumiem? miales okazje miec LM za 0zl w pakiecie za 79.99 i nie skorzystales.Jak pierwszy konsul zablokowal konto to juz nie dostaniesz tej oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem? miales okazje miec LM za 0zl w pakiecie za 79.99 i nie skorzystales.Jak pierwszy konsul zablokowal konto to juz nie dostaniesz tej oferty.

Tzn powiedziałem mu że sie zastanowie 2 dni że musze to przegadać. A on powiedział że nie ma problemu. że zadzwoni. Wiec wydaje mi sie że chyba nic nie poblokowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę:

Walczę o Comfort+ z dop. Extra+. Dziś Pan mi wczoraj mi zaproponowano Comfort+ za 22,5 zł z dop. Extra do końca sierpnia. Po sierpniu mam dostać cenę za dop. Extra, gdybym chciał dalej je mieć. Upierałem się by mieć to od początku umowy, ale on mówi że nie może być takiego pakietu (Comfort z dop. Extra).

Rozumiem, że robi mnie w konia i dostać taki pakiet na całą umowę?

Mam umowę do k. lipca, chcę dopytać: kanały mam normalnie do 14 sierpnia, i do tego czasu spokojnie mogę negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Proszę o poradę:

Walczę o Comfort+ z dop. Extra+. Dziś Pan mi wczoraj mi zaproponowano Comfort+ za 22,5 zł z dop. Extra do końca sierpnia. Po sierpniu mam dostać cenę za dop. Extra, gdybym chciał dalej je mieć. Upierałem się by mieć to od początku umowy, ale on mówi że nie może być takiego pakietu (Comfort z dop. Extra).

Rozumiem, że robi mnie w konia i dostać taki pakiet na całą umowę?

Mam umowę do k. lipca, chcę dopytać: kanały mam normalnie do 14 sierpnia, i do tego czasu spokojnie mogę negocjować?

....brak slow.Order cebulaka roku Ci sie nalezy.produkt dopelnienie w swoim zamysle jest stworzony dla klientow ktorzy sa niezadowoleni ze swojego pakietu badz chca miec wiekszy zakres kanalowy.Myslisz ze przechytrzysz konsula i zamiast pakietu za 44.99 da ci comforta za 22.5 i dopelnienie za 10zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...