Jump to content

PiPoLiNiO

Users
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralna

About PiPoLiNiO

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 12/03/1987

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [mention=33797]Kummer[/mention] Ludzie, ja rozumiem klapki na oczach i te sprawy. Ale na litość, jak ktoś wydaje 15 tys na oled i robi kalibracje za 1k to nie każcie mu zmienić ustawień tv aby "naprawić" kanał i zepsuć 120 innych [emoji23][emoji23][emoji23] Od początku istnienia kanału są z nim jaja. Jedynie polska ekstraklapa jest nadawana idealnie. Wczoraj wystarczyło przełączyć z 4k na zwykły canal+ aby standardowo zobaczyć przepaść w jasności. Sam obraz był żyleta. Ale cała reszta była ZŁA, ZEPSUTA. [mention=25446]XMAREKK30[/mention] Dokładnie tak jak napisałeś, stąd problemy na niektórych powtórkach i prześwietlenia.
 2. Ogólnie znowu jest za ciemno i pseudo hdr. I znowu to jest tylko i wyłącznie ich wina, bo mecz wcześniej było wszystko jak trzeba. Najlepiej widać to na niektórych powtórkach, koszulki realu wyglądają żenująco. Kolory prześwietlone albo sprane, albo jedno i drugie na jednej koszulce. Kabaret.
 3. West Ham : Tottenham obraz żyleta z HDR, dźwięk 5.1 Na satkurier piszą, że w planie był mecz Legia, ale go zdjęli i będzie Menchester [emoji41][emoji41]
 4. Czyżby w końcu ktoś w C+ poszedł po rozum do głowy, że puszczają na żywo w 4k Menchester : Chelsea zamiast Pogoń : Legia?
 5. Hmmm, a nie jest tylko jeden obsługujący 4k?[emoji6]
 6. Był 5.1 na 100%. U mnie też pokazywało na głośnikach kodowanie.
 7. Tak. Canal+ 4K ma dobrą passe... od 2 dni [emoji23][emoji23][emoji23]
 8. Z 2 tygodnie temu jak leciał to był normalnie w HDR nadawany.
 9. Wtedy możesz zerwać umowę. Zawsze to jakiś plus [emoji23]
 10. Ale gdzie masz napisane, że to kanał testowy?
 11. Nieprawda. Po prostu oni złe nadają. Mam OLED i raz jest okej, raz kicha. A czasem w trakcie jednej emisji raz jest tak, a raz tak [emoji23][emoji23]
×
×
 • Create New...