Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

U mnie sytuacja wygląda następująco umowa do jutra, wypowiedzenia nie wysyłałem, zero telefonów z nc+(ostatni jakoś półtora miesiąca temu ale oferta nieciekawa), obecnie pakiet Superpremium+(8C+), HBO GO, HHD za 104,99, wszystkie zgody zaznaczone, wiem że to bez znaczenia abonent od początku powstania n-ki później nc+.

Obrazili się czy mają mnie w głębokim poważaniu?...

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wysłałeś wypowiedzenia to w jakim celu mają do Ciebie dzwonić ? Umowa przejdzie na czas nieokreślony i będą Ciebie kroić z kasy.

 

Za każdym razem pod koniec umowy dzwonili z propozycjami przedłużenia, czyżby zmienili politykę i dzwonią tylko do tych którzy składają wypowiedzenia?

Myślałem że obędzie się bez "szantażu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj kolejny telefon w propozycji tak:

 

Extra+ z 8CANAL+ 79,99 zł 24 m, HBO 0 zł/m dla Abonentów przez 6 miesięcy, 
 
Multirum Standard + 10 zł 
 
Polsaty z LM do końca do końca czerwca 2019 r. ZA DARMO (wpis że jak podpisza umowe na kolejny rok to również zadarmo zapis w umowie - potwierdzałem dwa razy)
 
Darmowa wymiana dekoderu do mulitiromu na WifiBox+  
 
i co powiecie??Walczyć o coś jeszcze jestem jutro na 13 umówiony na potwierdzenie. 
Pozdrawiam

 

I co sądzicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to dobra oferta czy mogę coś jeszcze ugrać? Dziwi mnie to ze nie jest nic napisane o tym ze mam ligę mistrzów  na rok za 0 zl

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,88 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem dziś dostałem ofertę extra z 8 c+ i eleven za 69,98, konsultant powiedział że wystarczy wycofać wypowiedzenie, a umowa automatycznie przejdzie na takich warunkach na czas nie określony.

 

Tylko, że ja  teraz nie mam extra+ a Comfort+ 14,99 zł 24 m, CANAL+ x8 25 zł ( co 6 miesięcy dzwoniłem i włączałem promocję C+) , dopełnienie do Extra 15 zł / miesiąc, Eleven 11,99.

 

Pytałem 2 razy czy na pewno będzie taka cena i powiedział, że tak i teraz nie wiem co o tym sądzić, bo w moje nc+ mam prognozowany rachunek 89,89 zł. Jak sądzicie czekać na wrzesień i reklamować w razie czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zaakceptowana:

Comfort z dopełnieniem do extra, 8x C+, HBO na całą umowę, multiroom na cameleonach i pvr gratis. 24m za 75 zł. Pierwszy miesiąc 60 zł.

Fajna oferta.

Jaką miałeś propozycję na LM i na jaki okres?

Jakie są ceny na poszczególne elementy układanki comfort+, dopełnienie, Canal+ x8 i HBO?

HBO 3 kanały bez opcji GO? PVR masz 1 sztukę czy 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pakiet VIP+MAX za 189,99 do tego dekoder mediabox+ za 5 zł i do tego 3xmultiroom z dekoderami Wifibox za 10 zł każdy co daje w sumie 224,99 zł abonamentu. Umowa do końca grudnia 2018. Karty do multiroomu typu cameleon. Wczoraj prawie się dogadałem bo walczę o pakiet VIP+ MAX w cenie 179,99 z dostępem po nowym roku do LM i LE a do tego kanały Eleven w cenie 7,95 na caly okres umowy oraz wymiana dekodera mediabox+ na ten 4K ale warunek konieczny - dekoder 4K ma być za 0 zł a ja zdaje karty cameleona. Gość ma dziś dzwonić z taką ofertą. Jeśli dogadamy się co do dekodera 4K podpisze nowy aneks na 24 miesiące. Z opłatą miesięczną 217,94. Co ciekawe umowy jeszcze nie wypowiedziałem. Ale jeśli się dziś z nim nie dogadam to lecę z wypowiedzeniem bo czas gra na moją korzyść. Ciekawostką jest fakt, że dzwoniąc na nr telefonu DUK kobieta mnie przyłączyła do innego konsultanta. Tym samym podejrzewam że gość, który ze mną wczoraj rozmawiał był prawdopodobnie z poza działu DUK. Muszę przyznać że bardzo rzeczowy konsultant mi się trafił. Jak dobijemy targu to zamieszczę tutaj skan na dowód że można wytargować dekoder 4K z opłatą miesieczną 0 zł przy przedłużeniu umowy. Pytanie tylko: ile będzie mnie kosztować aktywacja dekodera 4K? Tego zapewne dowiem się dzisiaj.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione do wątku ofert dla stałych abonentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa kończy się dzisiaj.

Propozycja z wczoraj jest następująca:

8xC+, HBO wraz z GO, Multiroom na cameleonach (Pace i Sagecom), Eleven, LM i LE do czerwca 2019 i to wszystko za 96.89zł.

Dostał to ktoś taniej?

Jak wygląda wymiana Pace na Wifipremiumbox, 2zł czy 5zł/miesiąc? Czy trzeba zrezygnować z darmowego MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa kończy się dzisiaj.

Propozycja z wczoraj jest następująca:

8xC+, HBO wraz z GO, Multiroom na cameleonach (Pace i Sagecom), Eleven, LM i LE do czerwca 2019 i to wszystko za 96.89zł.

Dostał to ktoś taniej?

Jak wygląda wymiana Pace na Wifipremiumbox, 2zł czy 5zł/miesiąc? Czy trzeba zrezygnować z darmowego MR?

Mi też kończy się dzisiaj i cały czas proponują mi to samo co Tobie za dużo więcej + LM darmowa tylko do końca roku, a potem 10 zł :)

Oczywiście, jak proponuję to co inni dostali, to święte oburzenie, że to niemożliwe i wymyślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ 35 zł, c+ 25 zł, dopełnienie 15 zł. Reszta promocyjnie gratis. HBO go 5 zł opcjonalnie. Dekoder 1x pvr i 1x wykupiony już dawno temu. Reszty nie negocjowałem.

 

3xHBO dostałeś za 15 zł miesięcznie ?

Mam obecnie Comfort + 6C+ i płacę 59 zł

Propozycje dostawałam to są.o za 59 zł + 3xHBO przez 5 miesięcy gratis, potem po 25 zł miesięcznie razem HBO GO

 
Edytowane przez gadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam:

Pakiet Extra+ z CANAL+ 93,80 zł

HBO GO- 10 zł

HBO - 0 zł

Eleven Sports- 11,90 zł

MR- 0 zł

W sumie płacę 115,80 zł umowa na czas nieokreślony.

Dziś dzwoniłem na nr. 122947879 w celu sprawdzenia czy coś mają ciekawego dla mnie przed podjęciem decyzji  o rezygnacji i otrzymałem propozycję jak to konsultantka określiła "promocja dla Mnie"

Umowa 24 miesiące i płacę 1 zł więcej czyli 116,80 zł.A i mam Polsat premium do końca roku za 0 zł bez umowy na 2 lata również mam.

Pytam się gdzie tu korzyść dla mnie- mam się wiązać na 2 lata i płacić więcej. Na to konsultantka- taka jest dla mnie promocja.

Dziś jest 31 lipca więc składam wypowiedzenie.

Pytanie do Was czy będą próbowali dzwonić o otrzymaniu wypowiedzenia i zaproponują coś niższego?

Można na te same kanały liczyć w niższej cenie czy raczej składać wypowiedzenie i nie zastanawiać się i brać konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Ja mam jutro koniec umowy i blokadę w systemie na przedłużenie na camelach.

Trudno, przechodzę na czas nieokreślony (+8zł), a jak będzie mi źle to miesięczne wypowiedzenie i cyaa

Niestety musze Cie zmartwic.Osoba na camelach ktore maja zablokowana oferte i odstapia od wypowiedzenia jest blokowany sygnalw ciagu miesiaca.Miales pecha i uzytkowales umowe niezgodnie z regulaminem(jak duza czesc klientow z kartami cameleon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze Cie zmartwic.Osoba na camelach ktore maja zablokowana oferte i odstapia od wypowiedzenia jest blokowany sygnalw ciagu miesiaca.Miales pecha i uzytkowales umowe niezgodnie z regulaminem(jak duza czesc klientow z kartami cameleon)

Jak można użytkować umowę niezgodnie z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Jak można użytkować umowę niezgodnie z regulaminem.

serio?...

np.wywozic i korzystac z dekoderu za granica

np.odsprzedac 1dekoder z cameleonem

sasiadowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Czyli użytkować sprzęt niezgodnie z regulaminem, a co za tym idzie złamanie warunków umowy. W tej sytuacji NC+ może rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym, ale to trzeba udowodnić.

bedziesz mial odciety sygnal w ciagu miesiac nawet jak odstapisz od umowy.Nic nie ugrasz.Poczytaj regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspektor nie słuchaj kolegi bo pisze często co mu ślina na język przyniesie. Skąd On wie co jest u Ciebie? Ma wgląd na Twoje konto na NC+ czy co? Dwa jeśli zlamałbyś regulamin i mieli na to dowód, to nie czekali do końca umowy, tylko by Ci od razu ją wypowiedzieli.

 

bedziesz mial odciety sygnal w ciagu miesiac nawet jak odstapisz od umowy.Nic nie ugrasz...

No jak odstąpić od umowy to chyba logiczne, że sygnał wyłączną i to raczej znacznie szybciej niż w ciągu miesiąca ;).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...