Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa

@Czarny_figa piszesz, że znasz oferty -niedawno twierdziłeś, że nie ma dopełnień do Ekstra za 10zł, a były. Twierdziłeś, że dla niektórych są ów dopełnienie za 25zl a przecież cena za pakiet Ekstra (w wypadku dopełnienia do Comfortu) to 15zł bez łaski i proszenia się - jest w ICA. Tak więc nie wiem jak Ty to znasz ale jednak się mylisz :).

Jest już regulamin i cennik za LM od nowego roku, że piszesz o czytaniu regulaminu? Bo z tego co już wiadomo, to to, że abonencji z C+ mają za darmo do nowego roku i to, że cennik i regulamin jak to bedzie od nowego roku pojawią się we wrześniu.

 

@niszczyciel trzeba zamiast rozlączać się, zapytać skąd taka cena - 8C+ na 6 miesięcy 25zł, MMP (bo MP to już raczej nie dają -ewentualnie przedłużają) na 6 mies. 20zł, eleven na 6 mies. za 11,90zł i dekoder UHD 15zł co nam daje w sumie 71,9zł. Czyli za pakiet Comfort cena 58,10zł. I tu trzeba było zapytać skąd wziął taką cenę? Może z kosmosu :P. Za tyle to bez łaski dali by pakiet Ekstra :D.

czytaj ze zrozumieniem....

pisalen o regulaminie uzytkowania kart i dekoderow.Natomiast tak.jeat juz regulamin dla klientow przedluzajacych umowe z DUK ,,mistrzoska pilka,, Taki regulamin musi byc bo inaczej jak mogli by dawac pakiety z LM po nowym roku za 0zl, 5zl i 10?

jesli chodzi o cameleonu to koleg wyzej.ma racje sukcesywnie te oferty beda wylaczane.Narazie jest waska grupa uzytkownikow ktorej nie przedluza umowy z cameleonami.Poczytaj wypowiedzi z forum pare stron wczesniej,byli tacy forumowicze.Jesli chodzi o dopelnienia nie wiem co sie wyswietla w ica natomiast na infolinii w roznych sekcjach NC sa wytyczne zeby nie dawac klientom ktorzy maja comforta ponizej 29.99 dopelnienia do exra za 10zl. nie udawaj madrzejszego niz jestes.Nie pozjadales wszystkich rozumow.Oczywiscie system zawsze mozna.obejsc albo liczyc na blad konsultanta tak jak w przypadku comforta za 14.99 gdzie odtwarza sie oferty(zewnetrzne call center za co tez dostaly z[beep]ke)

@Czarny_figa piszesz, że znasz oferty -niedawno twierdziłeś, że nie ma dopełnień do Ekstra za 10zł, a były. Twierdziłeś, że dla niektórych są ów dopełnienie za 25zl a przecież cena za pakiet Ekstra (w wypadku dopełnienia do Comfortu) to 15zł bez łaski i proszenia się - jest w ICA. Tak więc nie wiem jak Ty to znasz ale jednak się mylisz :).

Jest już regulamin i cennik za LM od nowego roku, że piszesz o czytaniu regulaminu? Bo z tego co już wiadomo, to to, że abonencji z C+ mają za darmo do nowego roku i to, że cennik i regulamin jak to bedzie od nowego roku pojawią się we wrześniu.

 

@niszczyciel trzeba zamiast rozlączać się, zapytać skąd taka cena - 8C+ na 6 miesięcy 25zł, MMP (bo MP to już raczej nie dają -ewentualnie przedłużają) na 6 mies. 20zł, eleven na 6 mies. za 11,90zł i dekoder UHD 15zł co nam daje w sumie 71,9zł. Czyli za pakiet Comfort cena 58,10zł. I tu trzeba było zapytać skąd wziął taką cenę? Może z kosmosu :P. Za tyle to bez łaski dali by pakiet Ekstra :D.

czytaj ze zrozumieniem....

pisalen o regulaminie uzytkowania kart i dekoderow.Natomiast tak.jeat juz regulamin dla klientow przedluzajacych umowe z DUK ,,mistrzoska pilka,, Taki regulamin musi byc bo inaczej jak mogli by dawac pakiety z LM po nowym roku za 0zl, 5zl i 10?

jesli chodzi o cameleonu to koleg wyzej.ma racje sukcesywnie te oferty beda wylaczane.Narazie jest waska grupa uzytkownikow ktorej nie przedluza umowy z cameleonami.Poczytaj wypowiedzi z forum pare stron wczesniej,byli tacy forumowicze.Jesli chodzi o dopelnienia nie wiem co sie wyswietla w ica natomiast na infolinii w roznych sekcjach NC sa wytyczne zeby nie dawac klientom ktorzy maja comforta ponizej 29.99 dopelnienia do exra za 10zl. nie udawaj madrzejszego niz jestes.Nie pozjadales wszystkich rozumow.Oczywiscie system zawsze mozna.obejsc albo liczyc na blad konsultanta tak jak w przypadku comforta za 14.99 gdzie odtwarza sie oferty(zewnetrzne call center za co tez dostaly z[beep]ke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do dzisiaj i nic system mi nie blokuje. A jestem na Camelach. Propozycje z dzisiaj takie jak kilkanaście dni temu, czyli:

Extra+ C+(6) - 69,99zł - umowa na 24 miesiące

Extra+ C+(6) - 72,50zł - umowa na 15 miesiący

Do umowy na 2 lata Liga Mistrzów na rok darmo ale nc+ będzie robić wszystko by na kolejny rok też było w cenie paczki C+.

Natomiast do umowy na 15 miesięcy Liga Mistrzów darmo do końca roku. Potem prawdopodobnie 30zł.

Poza tym HBO 5 miesięcy gratis potem można zrezygnować oraz dwa brakujące Canale+ do końca roku za 5zł/miesiąc też z możliwością rezygnacji.

 

Ja natomiast wycofałem wypowiedzenie i zostaję na czas nieokreślony za 76,99 za Extra + 6C+ + LM do końca roku.

Edytowane przez czarne_oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Czarny_figa powiedz mi czy będzie jakaś specjalna oferta dla osób co mają Cameleony np. możliwość dostania modułu cam przy przedłużeniu umowy bo teraz jet tylko dla nowych.

przy przedluzeniu umowy mozliwy jest tylko upgrade dekoderu.Nie dostaniesz modulu.Sa normalne oferty na cameleony,tylko promil klientow nie przedluzy umow na nich.Tacy klirnci dostaja wtedy info,ze zadzwoni inny dzial ktory proponuje wymiane na MR nowego typu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarny_figa hehe nie odwracają kota ogonem. Kilka twoich postów wcześniej pisałeś co innego - nie ma już dopełnień do Ekstra za 10zł. Teraz piszesz, że nie ma dla tych którzy mają cenę za Comfort poniżej 29,99zł. Może się zdecydujesz? I kto tu udaje kogo? Bo raz piszesz jedno a raz co innego. Dwa to nie ja jednemu z kolegów sugerowałem, że za pakiet Ekstra przyjdzie mu zapłacić 25zl albo i drożej, tylko Ty.

Co do cameli - nie przedłużyć na camelach to jedno, ale nie złożyć żadnej oferty to drugie. Że nie wspomnę o tym, że sugerowaleś, że brak jakiejkolwiek oferty jest z racji złamania regulaminu -

Niestety musze Cie zmartwic.Osoba na camelach ktore maja zablokowana oferte i odstapia od wypowiedzenia jest blokowany sygnalw ciagu miesiaca.Miales pecha i uzytkowales umowe niezgodnie z regulaminem(jak duza czesc klientow z kartami cameleon)

Co do czytania że zrozumieniem - bez obrazy- nie jestem wstanie wpaść na to, że pisząc o jednym, myślisz o drugim :) -

...Teraz wszyscy pytaja za ile mozna wyrwac LM pp nowym roku.Czytanie regulaminu nie boli...

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@Czarny_figa hehe nie odwracają kota ogonem. Kilka twoich postów wcześniej pisałeś co innego - nie ma już dopełnień do Ekstra za 10zł. Teraz piszesz, że nie ma dla tych którzy mają cenę za Comfort poniżej 29,99zł. Może się zdecydujesz? I kto tu udaje kogo? Bo raz piszesz jedno a raz co innego. Dwa to nie ja jednemu z kolegów sugerowałem, że za pakiet Ekstra przyjdzie mu zapłacić 25zl albo i drożej, tylko Ty.

Co do cameli - nie przedłużyć na camelach to jedno, ale nie złożyć żadnej oferty to drugie. Że nie wspomnę o tym, że sugerowaleś, że brak jakiejkolwiek oferty jest z racji złamania regulaminu -

 

Co do czytania że zrozumieniem - ciężko się takie coś czyta z innym zrozumieniem Czyli tym co ty masz na myśli -

 

za pakiet extra 25 zl? hehehe nic takiego nie pisalem chyba ze piszesz o dopelnieniu.Wiec nie tylko czytanie kuleje ale i pisanie.Osoby ktore maja blokady na camele juz sie wypowiadaly wiec jak to wytlumaczysz?zmyslilem to tak jak LM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarny_figa Ile razy mam pisać, że chodzi mi o dopełnienie do Ekstra - zarzucasz mi, że nie umie czytać i pisać hmm - nie mierz każdego swoją miarą. Przytoczę, żebym trzy raz nie musiał pisać tego samego -

 

Nie masz szansy wiedziec wczesniej i nie licz,ze dostaniesz do comforta dopelnienir tansze niz 15zl(tutaj tez bedziesz mial problem, miales "niestandardowego" extra).Mozliwe ze jedyna opcja dla Ciebie bedzie dopelnie za 25zl z miesiacami gratisowymi.

I co to jest "niestandardowy ekstra" to chyba nikt poza Tobą nie wie :D.

Temat niezdecydowania co do ceny 10zl za dopełnienie do Ekstra już wolisz przemilczeć. I co masz z tą LM bo nie wiem o co się do mnie czepiasz - czy ja Ci coś pisałem w tym temacie? Co do blokad acha czyli od tak NC+ wypowie im umowy bez jakiejkolwiek oferty - to by znaczyło, że są wielkimi (NC+) głu-pcami albo jak sugerowaleś złamali regulamin ;) i to jest kara że strony NC+.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 2 cameleony i nie mam problemów z przedłużeniem umowy.Dzisiaj dostałem telefon i oferte 6x C+,Extra,Eleven,MR 2 cameleony i Pace PVR za 81zł.Nie gadałem za długo bo mam umowe do końca listopada i poczekam jeszcze.O lige mistrzów nie pytałem bo zapomniałe.Jedynie pytałem o ultraboxa 4k to niestety trzeba dołożyć za niego 10-15zł i do trgo za MR 10zł.Narazie odmówiłem bo nie będe dokładał 25zł bez sensu.Mam tylko pytanie jak wygląda sprawa jak w trakcie umowy mi zablokują MR na cameleonach to co wtedy??Bo użytkownik @anglo pisał że został powiadomiony że może się to stać za pół roku a może za rok, i co wtedy robi NC+ daje dwa Caymany?? A jak wygląda sprawa z opłatami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiek1985 W trakcie umowy to raczej opłat Ci nie podniosą od tak. W najgorszym razie będziesz mógł zrezygnować. W końcu umowa to umowa. Ale wątpię żeby NC+ w trakcie umowy robiło komuś takie kwiatki. Nie mają w tym żadnego interesu :). A o likwidacji cameli to się już mówi i mówi tylko mówi. Pewnie kiedyś to nastąpi ale kiedy dokladnie to na pewno konsultanci nie wiedzą. Co do UHD i mr to dodatkowo mogą się trafić jeszcze opłaty aktywacyjne (jednorazowo). A te 20-25zł to niestety stały dodatkowy i nie możliwy koszt do zlikwidowania.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w trakcie raczej  ie mogą zmienić warunków umowy, mogą jedynie ze względu na zmiany z winy operatora pozwolić mi rozwiązać umowe.Tylko @anglo pisał że konsultantka mówiła mu że w trakcie umowy mogą mu przestać działać Cameleony i ciekawe co wtedy?? Bo niby mają wycofać je do końca 2019r a ja mogę choćby dziś przedłużyć na 24 miesiące.Ciekawe co mói tutaj regulamin bo niestety się nie orientuje.A dziwi mnie że nie chcą dawać MR na Caymanach za 0zł tak jak na Cameleonach.Przecież teraz właściciele Cameli mogą kombinować z kartami i dzielić się ze znajomym czy rodziną i oglądać w różnych miejscach a  na Caymanach tego się nie zrobi. Moim zdaniem powinni tym co mają Cameleony pozwolić na wymiane na Caymany bez opłaty za MR a w tej chwili dopłacać 10zł do tego co już się ma to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek1985 o "kombinowaniu" nie piszemy bo jest to niezgodne z regulaminem NC+ :) I nie o to w tym chodzi. Pozwolić tym co mają camele na darmową wymianę na caymany na zasadzie braku comiesięcznych opłat też nie mogą, bo m.in. Ci co płacą obecnie by ich zjedli. Co do przestania działania Cameli w trakcie trwania umowy - wiesz konsultanci różne rzeczy opowiadają. Prędzej zostaniesz o tym poinformowany - o jakiejś wymianie, niż miało by się to tak stać z dnia na dzień na zasadzie niespodzianki ;). Z drugiej strony jeśli by tak było to po co teraz zezwalają na przedłużenie - sami sobie problem by robili. Od razu by wstrzymano przedłużania i dawali tylko 2 możliwości - bye bye albo wymiana na caymana i 10zł co miesiąc.

 

Mialem oferte tylko zaczeto od tego iz musza mi zmienic dekodery (z jakas oplata co miesiac) i karty wiec odrazu podziekowalem, nie bylo oferty (jakielkolwiek) z opcja zostania przy camelach.

Ale jak widać jakaś (nieopłacalne dla kolegi chodź w sumie pewnie jedyna) ofertą była. Więc tak jak piszę nawet jeśli ktoś nie ma ofert, mając cameli, to NC+ na pewno coś zaproponuje. Przecież z punktu czysto biznesowego, nie miało by to sensu - masz camele, to nie ma dla ciebie żadnej oferty - "spadaj" :P. Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie konsultanci mówią różne rzeczy a najważniejszy jest regulamin i to mnie właśnie interesuje jak to wygląda jak w trakcie umowy zgasną dwa Camele i co wtedy ?? A czemu niby mieli by ich zjeść ci co płacą za MR ?? Wcześniej też niektórzy płacili za MR a niektórzy mieli płatny i moim zdaniem niech sobie zmieniają systemy kodowania i karty tylko niech mi nie podnoszą opłat,ja jestem skłonny wziąć dwa Caymany i nie robie z tym problemów ale za 0zł jak dotychczas.Niektórzy płaca za abonament z tymi samymi kanałami np.80 zł a niektórzy za takie same pakiety np 120zł.Niektórzy nie wiedzą że można mieć taniej bo mają tak od lat i poprostu przedłużają umowe i im to pasuje a inni czytają fora takie jak to i wiedzą co mogą oczekiwać i jak postępować.Ciekaw też jestem ale pewnie nie ma nigdzie takich informacji ilu jeszcze z ponad 2mln abonentów ma jeszcze Cameleony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tutaj ludzie pisali że zdążyli aneksować umowę na Camelach i po miesiącu lub dwóch karty zgasły w sprzęcie własnym. Infolinia NC+ kazała wtedy przełożyć karty do ich dekoderów i poinformowała że tylko tak będzie działać. Po co od razu wszystkim abonentom zabronić aneksowania na Camelach? Lepiej puścić testową partię i zobaczyć co się będzie działo a reszcie aneksować i puścić niespodziankę na karty po fakcie. Mają dekodery w najem na umowie w szafie mają to niech przełożą karty do nich a jak nie mają to niech się po nie zgłoszą do APS :-) Najważniejsze że karty będą działać w dekoderach od NC+. :-)

Powoli oficjalnie już blokują w systemie i zakazują aneksowania umów z Camelami. Pewnie z początkiem przyszłego roku to się nasili już?

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to i to. Te dekodery działają w czystej Nagrze. Cameleon w takim dekoderze przełączy się w czysta Nagrę. Cayman to czysta Nagra. Dlatego Camele działają w dekoderach NC+ po przełożeniu z dekodera z wolnego rynku. O to im chodzi. Ale Panowie to nie wątek o tym. Przepraszam za zboczenie z tematu wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@Czarny_figa Ile razy mam pisać, że chodzi mi o dopełnienie do Ekstra - zarzucasz mi, że nie umie czytać i pisać hmm - nie mierz każdego swoją miarą. Przytoczę, żebym trzy raz nie musiał pisać tego samego -

 

I co to jest "niestandardowy ekstra" to chyba nikt poza Tobą nie wie :D.

Temat niezdecydowania co do ceny 10zl za dopełnienie do Ekstra już wolisz przemilczeć. I co masz z tą LM bo nie wiem o co się do mnie czepiasz - czy ja Ci coś pisałem w tym temacie? Co do blokad acha czyli od tak NC+ wypowie im umowy bez jakiejkolwiek oferty - to by znaczyło, że są wielkimi (NC+) głu-pcami albo jak sugerowaleś złamali regulamin ;) i to jest kara że strony NC+.

odsylam do podstawowki i nauki czytania ze zrozumieniem:) napisalem,ze tacy klienci dostana oferte przejscia na mr standard za ktory zaplaca +15zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa nie mając argumentów na swoje bzdury na których Cię zlapałem - próbujesz mnie obrazić wycieczkami osobistymi brawo za elokwencję i merytorykę.

...napisalem,ze tacy klienci dostana oferte przejscia na mr standard za ktory zaplaca +15zl

Mr standard za 15 zł to od kiedy bo z tego co każdy wie jest po 10zł, że nie wspomnę o tym, że sam chyba nie wiesz co piszesz - kiedy o tym pisałeś!

Kończę z tobą pisanie bo to bez sensu - brak argumentów i wycieczki osobiste - brawo Ty ;).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...