Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie :)

 

Mi się kończy umowa na koniec sierpnia. W tej chwili mam vip + eleven za 160 zł. W zasadzie brakuje mi 3 kanałów erotycznych i muzycznego Mezzeo czy jakoś tak aby mieć full.

 

Czekałem z decyzją aż okaże się co z LM.

 

No i dziś zadzwoniłem i w zasadzie mogę zostać przy tym samym + LM za free do czerwca za 160 zł na 12 miesięcy. Ale chciałem jeszcze dekoder 4k, a Pani na to, że nie ma opcji za 0 zł dekodera, a jedynie 15 zł na miesiąc, więc podziękowałem.

 

Myślicie, że im bliżej końca tym zwiększa się szansa, że dostanę go za 0? Bo Pani się upiera, że nikt nigdy nie dostał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pipolinio najnowszy dekoder kosztuje 15zł na obecną chwilę i basta. Nikt GO taniej na razie nie dostał a już na pewno za 0zł, żeby nawet miał hiper ultra VIP i płacił 300zł. Tak więc nie licz na to, że dostaniesz to za 0zł :).

Kolega, mazbog dostał za 10 zł i to przy dużo niższym pakiecie: https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/?view=findpost&p=1395300

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki:) Tak zrobie

Ciśnienia brak:) Chce przedłużyć, ale z normalną cena a nie zbójecką :)

1 sierpnia mi wyłączą sygnał a potem dwa tygodnie na oddanie dekodera jakby co?

 

Lepiej zadzwoń, bo może nie zarejestrowali Twojego wypowiedzenia albo coś było błędnie coś wpisałeś i odrzucili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest cena sportowych kanałów polsatu z LM w opcji comfort+ z canal+8 ?

Czy canal+ x8 w cenie 25zł przez 6 miesięcy a później po 40zł na 100% można wyłączyć? Który punkt regulaminu o tym mówi bo przecież 40zł to nie jest cena cennikowa tylko promocyjna ?

Edytowane przez jagoda3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega, mazbog dostał za 10 zł i to przy dużo niższym pakiecie

Na razie jest jedynym łącznie z tym, że dostał 8C+ odrazu na 24m za 25zł. A dodatkowo z tego co napisał i tak zrezygnował z tego :). Tak więc ciężko stwierdzić. Być może dekoder spadnie do 10zł jak wejdzie opłata za kanały UHD. Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 : sądziłem, że ktoś już otrzymał propozycję na te kanały polsatu z LM. Mi to oferują za 10zł do końca umowy.

Ponawiam pytanie:
Czy canal+ x8 w cenie 25zł przez 6 miesięcy a później po 40zł na 100% można wyłączyć bądź przedłużyć za 25zł po tych 6 miesiącach? Który punkt regulaminu o tym mówi bo przecież 40zł to nie jest cena cennikowa tylko promocyjna ?
 


Walcz o Extra z Canal+ i HBO za 84.99 zł. Eleven za darmo / 7,95 zł / 11,90 zł. 

To jest teraz max? Przecież były propozycje Extra z Canal+ i HBO za 79,99zł jeżeli ktoś wcześniej miał taką opcję lub niższą i przechodził na Extra+

Edytowane przez jagoda3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tresor, masz swój egzemplarz wypowiedzenia? Składaj reklamację na APS ;)

 

@jagoda3, nikt Ci nie da takiej gwarancji. Aktualnie taka oferta jest i przeważnie wszyscy dostają. Co będzie za 6 m-cy tego nikt nie wie tym bardziej jak dojdą nowe sportowe kanały i LM.

 

Ja widziałem Extra+ z Canal+ i HBO za 84,99 zł. Możliwe, że były też opcje za 79,99 zł, ale nie kojarzę. 

 

---

Edycja: 

 

Faktycznie jest Extra+ z Canal+ i HBO za 79,99 zł: https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-stałych-abonentów-nc-wyłącznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bieżących-ofert-nc/?p=1395033:)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start+ - 9,99 zł / 14,99 zł / 19,99 zł.

 

Canal+ (8 kanałów) - 25 zł / 6 m-cy później negocjacje.

 

Eleven - za darmo / 7,95 zł / 11,90 zł (wszystko opcje 12 m-c) - w tym pakiecie najpewniejszy Eleven za 11,90 zł. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja: wypowiedzenie złożone umowa wygasa z końcem lipca (za 2 dni), obecnie mam Extra +6C+MR za 79zł.

 

Tylko 1 kontakt z Krakowa i sms: Extra + 8C z 69.

 

Zależy mi jeszcze na ugraniu HBO + GO i najważniejsze pakietów Polsatu z Ligą Mistrzów na cały czas umowy.

 

Jakie są możliwości na dzień dzisiejszy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...