Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa

@czarny_figa nie mając argumentów na swoje bzdury na których Cię zlapałem - próbujesz mnie obrazić wycieczkami osobistymi brawo za elokwencję i merytorykę.

Mr standard za 15 zł to od kiedy bo z tego co każdy wie jest po 10zł, że nie wspomnę o tym, że sam chyba nie wiesz co piszesz - kiedy o tym pisałeś!

Kończę z tobą pisanie bo to bez sensu - brak argumentów i wycieczki osobiste - brawo Ty ;).

5zl za dekoder glowny +10zl MR miszczu.Moze niech osobu z taka sytuacja sie wypowiedza i powiedza co im zaproponowano.zweryfikujemy kto.mial racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5zl za dekoder glowny +10zl MR miszczu.Moze niech osobu z taka sytuacja sie wypowiedza i powiedza co im zaproponowano.zweryfikujemy kto.mial racje

Racja jest jak [beep]a – każdy ma swoją... Powiedział kiedyś J. Piłsudski. Panowie luzik...

 

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez medor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@medor ja jestem luźny :D. Tylko kolega raz pisze tak, raz inaczej. A gdy mu się to napisze to wycieczki personalne i tyle rozmowy merytorycznej. Masz przykład wyżej pisząc mr standard za 15zł, miał na myśli dekoder główny za 5zl plus mrs za 10zł. Dla mnie mrs to mrs i basta.

Czytam.. Czytam mądry i tak wie gdzie prawda. Ja czekam na telefon od prawie miesiąca. Pewnie mam w tabelce wpis "[beep]ek" więc nie dzwonią za dużo im balaganilem

 

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie złożone. Dzisiaj dzwoniłem na numer krakowski i dostałem taką ofertę: extra+, c+8, eleven, liga mistrzów do końca czerwca i jak przedłuża z Polsatem to na kolejny sezon to również za 0, do tego 1xmultiroom - całość za 91,89 zł. Chciałem jeszcze hbo na 5 miesięcy gratis albo za 5 ale nie zgodził się. Dopytywalem o kolejny dekoder do multirooma ale nie wiedział czy mogę dobrać i mówił że dowie się i oddzwoni ale dzisiaj już nie dzwonil. Pytanie do Was, brać czy coś jeszcze negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjować. W sierpniu (ostatni miesiąc umowy) pewnie uda Ci się dostać Eleveny za 7,95zł przynajmniej na 12 miesięcy (teraz dostałeś za 11,90zł), a i pewnie HBO na kilka miesięcy gratis też się znajdzie lub za 5zł do końca umowy.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Negocjować. W sierpniu (ostatni miesiąc umowy) pewnie uda Ci się dostać Eleveny za 7,95zł przynajmniej na 12 miesięcy (teraz dostałeś za 11,90zł), a i pewnie HBO na kilka miesięcy gratis też się znajdzie lub za 5zł do końca umowy.

nie ma produktu HBO za 5zl.Klientom ktorzy mieli np extra+8 canal+ za 79.99 i Hbo za 0zl/24m ,podwyzszany jest pakiet glowny do 84.99.Hbo dalej jest za 0zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa komu nc+ zrobi na złość zabierając mi cameleony i nie przedłużając ze mną umowy?

Sygnału mi nie mogą wyłączyć, bo muszą najpierw wypowiedzieć umowę, a tego nie zrobiłem ani ja ani nc+, więc umowa idzie na czas nieokreślony. Wyłącza sygnał ja ich zaganiam do uokik, zresztą i tak to zrobię, a sam podpisuję umowę na conax z wyciagnietym rsa i oglądam sobie dalej na swoim sprzęcie. Gdzie widzisz problem? Caymany też już rozpracowane i za chwilę będą latać na e2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@czarny_figa komu nc+ zrobi na złość zabierając mi cameleony i nie przedłużając ze mną umowy?

Sygnału mi nie mogą wyłączyć, bo muszą najpierw wypowiedzieć umowę, a tego nie zrobiłem ani ja ani nc+, więc umowa idzie na czas nieokreślony. Wyłącza sygnał ja ich zaganiam do uokik, zresztą i tak to zrobię, a sam podpisuję umowę na conax z wyciagnietym rsa i oglądam sobie dalej na swoim sprzęcie. Gdzie widzisz problem? Caymany też już rozpracowane i za chwilę będą latać na e2.

Oni chca abys przedluzyl umowe ale na kartach takich jakie maja nowi klienci.Tak samo kazdy moze mowic komu NC robi na zlosc, ze juz nie daje pakietow w cenie ktore byly 3lata temu.Szantaz typu jak mi nie dacie tego tamtego to tracicie klienta

nie dziala. wiedza,ze wiekszosc klientow i tak zostanie nawet jak ma przejsc na mr standard.Mozesz zglosic do UOKIK i nic nie zyskasz.Przeczytaj dokladnie regulamin tam znajdziesz szczegoly.Jak chcesz wysle Ci na priv konkrety podpunkty ktore obala Twoja teze o mozliwosci zgloszenia ich gdziekolwiek. Cameleony nie sa na reke NC i sukcesywnie beda eliminowane czy to sie komus podoba czy nie.Nie moga odrazu blokowac wszystkim ofert,bo mieli by taka masakre jak z universalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie dziwna jest ta gra NC+ i nie oferowanie zadnej opcji niektorym. Taki kop w [beep]e klientowi co jest z nimi od czasu Canal+

Ja rozumiem, gdyby uczciwie powiedzieliby wymiana kart, dajemy 2 nowe karty i dekodery, a nie dzwonisz i dowiadujesz sie, ze dla Ciebie nie ma

zadnej opcji, wypad.

Edytowane przez remi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@czarny_figa komu nc+ zrobi na złość zabierając mi cameleony i nie przedłużając ze mną umowy?

Sygnału mi nie mogą wyłączyć, bo muszą najpierw wypowiedzieć umowę, a tego nie zrobiłem ani ja ani nc+, więc umowa idzie na czas nieokreślony. Wyłącza sygnał ja ich zaganiam do uokik, zresztą i tak to zrobię, a sam podpisuję umowę na conax z wyciagnietym rsa i oglądam sobie dalej na swoim sprzęcie. Gdzie widzisz problem? Caymany też już rozpracowane i za chwilę będą latać na e2.

oczywiscie zycze Ci powodzenia natomiast jesli masz info,ze specjalny dzial bedzie sie z Toba kontaktowac jestes w gronie pechowcow.Informuj o rozwoju sytuacji.powodzenia pozdrawian

A jak ktoś nie miał HBO i przy przedłużaniu umowy chce dobrać, to za ile minimalnie go dają (pomijając darmowe miesiące)?

sa 3 opcje godne polecenia

HBO zobowiazanie na rok 0zl/6m i 25zl/6m.

HBO z HBO Go za 20zl m do konca umowy

Hbo z Hbo go 5m 0zl pozniej 25zl mozliwosc wylaczenia po darmowych miesiacach.Ta ostatnia opcja dodawana jest do ofert od comfort 34.99. w tanszych opcjach to samo na 2m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa ale powiedz tutaj na forum jak można klientowi wyłączyć sygnał bez informacji, wypowiedzenia umowy? Jaka podstawa, który punkt regulaminu, konkret.

Ja wiem na co mam się powołać do uokik i co mi nc+ odpisywalo na reklamację i z czego się nie wywiazali.

Ja wiem jak dalej odbierać sygnał na swoim sprzęcie i nie mam zamiaru brać od nich żadnych nowych kart, zabezpieczylem się wczesniej. Pobawię się z nc+ dla zabawy i żeby im problemów narobić. Jeszcze raz się pytam jaki punkt regulaminu pozeala im wyłączyć mi sygnał i na jakiej podstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam karty cameleon i wkrótce kończy mi się umowa, ale oferty są mi nadal proponowane. Dodam, że mam jako główny dekoder Pace PVR i jako Multiroom Sagemcom Dsi. Czy nadal będę mógł z nich korzystać? Szczególnie zależy mi na Multiroom. Bo ten obecny w nc+ wiąże się z wifi i innymi tego typu "dodatkami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@czarny_figa ale powiedz tutaj na forum jak można klientowi wyłączyć sygnał bez informacji, wypowiedzenia umowy? Jaka podstawa, który punkt regulaminu, konkret.

Ja wiem na co mam się powołać do uokik i co mi nc+ odpisywalo na reklamację i z czego się nie wywiazali.

Ja wiem jak dalej odbierać sygnał na swoim sprzęcie i nie mam zamiaru brać od nich żadnych nowych kart, zabezpieczylem się wczesniej. Pobawię się z nc+ dla zabawy i żeby im problemów narobić. Jeszcze raz się pytam jaki punkt regulaminu pozeala im wyłączyć mi sygnał i na jakiej podstawie

uuuu to nc+ bedzie mialo klopoty hehe.Postaram sie do konca tygodnia zalatwic regulamin i przekopiowac dokladne punkty.Z moich informacji wynik,zenie odetna Ci sygnalu tylko stracisz uprawnienia na jednej karcie.Oczywiscie tak jak w wiekszosci firm pewnie 9/10 klientow sie pogodzi bez walki.Jesli jestes pewny swego probuj szczescia w uokiku Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze anglo mial umowe do konca sierpnia, my do konca lipca. Mnie powiedziano, ze to system blokuje zmiany i konsultanci z ktorymi rozmawialem nie moga nic zrobic. Dopiero gdy podano mi numer

do innego DUK, gdzie niby mozna cos z tym zrobic. To gosc powiedzial mi, ze jestem w grupie z kameleonami i On tez nie moze tego odblokowac i ze musze czekac, az ktos oddzwoni.

 

U mnie taka sama gadka tyle, że nikt nie dzwoni. Wczoraj w ICA anulowałem wypowiedzenie - będę płacił 88,99 za Extra+ 8C+, multiroom na cameleonach, PACE... nie jest najgorzej - wcześniej było 79,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davids80, mam to samo co Ty. Tyle ze PACE PVR lezy w szafie na codzien uzywam Octagona, Digyboxxa Technisat i Astona. Sorry za off top ale jak dziala ten nowy MR na nowych kartach? Pytam bo nie mam w chacie internetu.

Tzn mam tylko na komorce.

Edytowane przez remi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny_figa ale zdajesz sobie sprawę że jak ja chcę zrezygnować to muszę wypowiedzieć umowę z miesięcznym terminem i to samo działa w drugą stronę, a ja żadnego pisma od nc+ nie otrzymalem z wypowiedzeniem.

Chcesz mi powiedzieć że wszystkim z cameleonami co nie przedłużą umowy i przejdą na czas nie określony wyłączą sygnał bez żadnego wypowiedzenia z ich strony ?

To dopiero będzie temat dla uokik.

Piszesz, że pewnie jak zwykle 9/10 nic z tym nie zrobi, a ja myślę że jak zrobi się koło tego głośno na forach to afera jednak wybuchnie, tym bardziej że w większości posiadacze cameli są bardziej obeznani i nie dali sobie wcisnąć nowego multi.

Oczywiście z wielką niecierpliwością oczekuję tutaj konkretnych punktów regulaminu na które nc+ się powoła i wyłączy nam sygnał bez wypowiedzenia umowy.

Obiecałeś, więc liczę że słowa dotrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie złożone. Dzisiaj dzwoniłem na numer krakowski i dostałem taką ofertę: extra+, c+8, eleven, liga mistrzów do końca czerwca i jak przedłuża z Polsatem to na kolejny sezon to również za 0, do tego 1xmultiroom - całość za 91,89 zł. Chciałem jeszcze hbo na 5 miesięcy gratis albo za 5 ale nie zgodził się. Dopytywalem o kolejny dekoder do multirooma ale nie wiedział czy mogę dobrać i mówił że dowie się i oddzwoni ale dzisiaj już nie dzwonil. Pytanie do Was, brać czy coś jeszcze negocjować?

Dostałem taka samą propozycje co ty tylko bez eleven za 89.90. I HBO na 5 miesięcy gratis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nie chcą zejść poniżej pewnego poziomu płacowego ,gdyż dotychczas płaciłem od sześciu lat nigdy nie mniej niż 80 zł.

Oferty dla mnie to nadal comfort + z 8 C+ na 6m z 59,99 zł 

lub ekstra z 6 C+ za 69,99 zł lub samo ekstra za 44.99 zł to wszystko na 24 m.

Ewentualne gratisy to HBO Z HBO GO przy comforcie na 2 m a przy ekstra na 5 m.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@czarny_figa ale zdajesz sobie sprawę że jak ja chcę zrezygnować to muszę wypowiedzieć umowę z miesięcznym terminem i to samo działa w drugą stronę, a ja żadnego pisma od nc+ nie otrzymalem z wypowiedzeniem.

Chcesz mi powiedzieć że wszystkim z cameleonami co nie przedłużą umowy i przejdą na czas nie określony wyłączą sygnał bez żadnego wypowiedzenia z ich strony ?

To dopiero będzie temat dla uokik.

Piszesz, że pewnie jak zwykle 9/10 nic z tym nie zrobi, a ja myślę że jak zrobi się koło tego głośno na forach to afera jednak wybuchnie, tym bardziej że w większości posiadacze cameli są bardziej obeznani i nie dali sobie wcisnąć nowego multi.

Oczywiście z wielką niecierpliwością oczekuję tutaj konkretnych punktów regulaminu na które nc+ się powoła i wyłączy nam sygnał bez wypowiedzenia umowy.

Obiecałeś, więc liczę że słowa dotrzymasz.

Oczywiscie dostaniesz wypowiedzenie i umowa sie zakonczy.Natomiast odsylam do rozdzialu IX regulaminu pt.rozwiazanie i zmiana umowy.Tam masz wyszczegolnione wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie zycze Ci powodzenia natomiast jesli masz info,ze specjalny dzial bedzie sie z Toba kontaktowac jestes w gronie pechowcow.Informuj o rozwoju sytuacji.powodzenia pozdrawian

 

sa 3 opcje godne polecenia

HBO zobowiazanie na rok 0zl/6m i 25zl/6m.

HBO z HBO Go za 20zl m do konca umowy

Hbo z Hbo go 5m 0zl pozniej 25zl mozliwosc wylaczenia po darmowych miesiacach.Ta ostatnia opcja dodawana jest do ofert od comfort 34.99. w tanszych opcjach to samo na 2m

Ja obecnie posiadam Comfort  6C+ za 59 zł 

Dostawałam tylko jedną propozycję na HBO

5 miesięcy za 0 zł potem 25 zł

Co robić aby dostać lepsze propozycję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...