Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa

nie ma pakietu superpremium na 12m za 104.99.

Właśnie dostałem SMS:

„Taniej nie bedzie. Pakiet Extra+, 8 C+ i 3 HBO od 89,99 zl. HBO GO w cenie. Szczegoly u konsultanta”

 

Czy ktoś mi podpowie czym to się różni od pakietu Superpremium+?

extra 44.99 15/24m canal+ 25zl 6m 40zl dalej i hbo z hbo go 20zl.

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątku humorystycznego więc wstawię to tu.

 

Nękają mnie telefonami a ja się zaparłem, że nie mamy o czym rozmawiać jeśli nie będzie jasności co z LM. Jeśli ma jej nie być to chce to od nich usłyszeć.

Pani ma do mnie dzwonić 1.08 z ofertą w której zawarty będzie pakiet LM :D 

Pożyjemy, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, termin był do końca lipca. Dzwonili zaledwie 3 razy. Wczoraj padła oferta: 

 

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, History HD_H2, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 zł

 

Zaakceptowane - 24 miesiące spokoju   :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Za 79.99 będziesz miał ciężko ale 84.99 bez żadnej łaski. Wypowiedzenie na koniec lipca? Bo jeśli na sierpień, to oferta odblokowana dopiero w sierpniu.

Edytowane przez czarny_figa
Wycięty offtopic. Proszę trzymać się tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Nie u wszystkich u mnie przez ponad miesiąc nie było za darmo HBO tylko 5zł i przedłużyłem nie chciało mi się już walczyć o 5zł miesięcznie.

 

doczytaj umowe.Hbo dalej masz za 0.Pakiet glowny podrozal 5zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września telefon oczywiście się urywa. Obecnie comfort z dopełnieniem do extra + HBO z HBO GO za 59 oferty cały czas to samo za 65 zł . W ICA przy przejściu na czas nie określony mam za 66. Czy jest szansa na lepszą ofertę niż 65 bo jak nie to wolę przejść na czas nieokreślony już mi się nie chce od nich odbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

 

Oferta z dziś:

Umowa na 15 mies.

Extra+ 44,99 zł 15m

HBO z HBO GO 12m (0 zł za 6m później 25 zł/mies)

Paczka Eleven 11,90 zł

MRS 10 zł (jak do tej pory)

Mediabox 5 zł (jak do tej pory)

 

Do tej pory Superpremium+, paczka Eleven, HBO GO i MRS

 

Akceptować to czy czekać na zdanie sprzętu? Da radę coś jeszcze ugrać z ceną, bo bogatsza oferta mnie już nie interesuje :)?

Edytowane przez _rane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

Umowa do końca września telefon oczywiście się urywa. Obecnie comfort z dopełnieniem do extra + HBO z HBO GO za 59 oferty cały czas to samo za 65 zł . W ICA przy przejściu na czas nie określony mam za 66. Czy jest szansa na lepszą ofertę niż 65 bo jak nie to wolę przejść na czas nieokreślony już mi się nie chce od nich odbierać.

44.99 extra +20 hbo z hbo go,lepszej oferty nie dostaniesz.Czasy dopalen za 10zl np z comfortu 27.5zl sie skonczyly.Najlepszy rozwiazaniem jest umowa na czas nieokreslony.Ewentualnie 44.99 extra 5m hbo z hbo go za free a pozniej wylaczasz opcje i polujesz na opcje za 20zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Comfort+, dwa kameleony, pace i sagemcom za 14,98. Umowa do końca roku, a już dzisiaj pierwszy telefon i przedłużenie na kolejne dwa lata. Warunki? Bez zmian. Nieprawdą jest że comfort dają za min. 22,50. Bez targów dostałem to co mam za niezmienioną kwotę 14,99. Myślę że to info może być pomocne

Chyba nie mogę edytować, sorki za post pod postem. Płacę 14,99 nie 14,98. Cena bez zmian. Umowa startuje 1 stycznia. Dwa miechy z dopełnieniem do extra w cenie. Wypowiedzenia nie zdążłem wysłać bo mam jesio pięxlć miechów starej umowy. Tto chyba tyle. Jestem bardziej niż zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia wypowiedzenie złożone.

Oferta z dziś to:

Ekstra z Canal+ za 79,99 zł 

Czyli co konsultant inny to inna oferta.A chcę zejść z tego pakietu na Komfort z oddzielnie dobranymi  C+ i dekoderem wifipremiumbox

Extra z C+ [6 kanałów] za 69,99 spokojnie do wyciśniecia.

Komfort za 27,50 + 25 zł C+ również do zdobycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort na 24m spokojnie idzie wyrwać za 22,50zł. Spokój i cierpliwość jest tu kluczem :). Dopełnienie do ekstra idzie wyrwać dalej za 10zł ale nie jest to takie proste, tzn. nie rozdają jak leci. Ale nawet w standardowej cenie, tj. 15zł wraz z Comfortem za 22,50zł jest taniej niż branie pakietu ekstra za 44,99zł co obecnie jest najtańszą ceną za ten pakiet.

 

@maciejuss myślę, że dobrze by było abyś wkleił tu zdjęcie takowej oferty (to co dostałeś na email. Od dawien dawna nikt nie dostał Comfortu za mniej niż 22,50zł przy przedłużeniu. Tak więc, bez obrazy i złośliwości z mojej strony ale bez dowodu, są to tylko puste słowa na obecną chwilę ;).

 

@ste100 jak się postarasz to bez problemu dostaniesz Comfort za 22,50zł plus 8C+ za 25zł na 6 miesięcy z późniejszą opcją zostawienia C+ do końca umowy w tej samej cenie.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...