Jump to content

maciejuss

Users
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About maciejuss

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. obrazek jest tutaj: https://naforum.zapodaj.net/70982436bea4.jpg.html Nie zrozumieliśmy się. Od początku piszę że mam za 14,99, ale nie wiem czy dobrze rozumiem, że po wygaśnięciu umowy cena zmieni się na 18,99? Tak sobie rozumuję, że jak bym się z nimi nie dogadał za dwa lata to mogę zostać z Comfortem za 18,99?
 2. Nie wiem za ile był kiedyś Comfort, w warunkach umowy mam tak: Pakiet Nowy Comfort+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Nie mam pojęcia jak wstawić obrazek, bo bym zrobił ss i pokazał dokładnie.
 3. Cóż, tak mówił mi miły konsultant, może bajerował, tego nie wiem. Tylko zastanawiam się po co miałby to robić, ewidentnie prosiłem go o możliwość wypełnienia do końca starej umowy. Co do bajerki z mojej strony to proszę sobie odpowiedzieć na pytanie po co miałbym to robić? Zresztą nieważne, nowa umowa i tak zgodnie z moją wolą rozpocznie się za pół roku tak że nie ma tematu. Włączyłem się do wątku jedynie po to, by potwierdzić że takie warunki są do uzyskania, mam nadzieję że pomogłem.
 4. Cóż, tak mówił mi miły konsultant, może bajerował, tego nie wiem. Tylko zastanawiam się po co miałby to robić, ewidentnie prosiłem go o możliwość wypełnienia do końca starej umowy. Co do bajerki z mojej strony to proszę sobie odpowiedzieć na pytanie po co miałbym to robić? Zresztą nieważne, nowa umowa i tak zgodnie z moją wolą rozpocznie się za pół roku tak że nie ma tematu. Włączyłem się do wątku jedynie po to, by potwierdzić że takie warunki są do uzyskania, mam nadzieję że pomogłem.
 5. Właśnie nie. Konsultant chciał uruchomić dopełnienie i skrócić obecną umowę, czyli rozpocząć kolejną, na tych samych warunkach od dzisiaj, na co się nie zgodziłem bo wolę wypełnić starą zyskując tą cenę na pół roku dłużej (czyli do końca 2022 roku a nie do końca czerwca 2021).
 6. ps. teraz nie jestem już pewny czy dopełnienie mam na miesiąc czy dwa, wydaje mi się że konsultant mówił o dwu miesiącach, ale głowy nie dam, bo jest to dla mnie zupełnie nieistotne.
 7. Mam goły Comfort+ Wiem że z warunkami różnie bywa, z drugiej strony warto chyba podpowiedzieć że takie warunki są możliwe do ugrania, stąd mój post. Nawet nie było żadnych targów, konsultant zapytał co mnie interesuje, wspominał o promocji na Canal+, ze zrozumieniem podszedł że interesuje mnie utrzymanie pakietu i wysokości opłat. Skonsultował z przełożonym, bo podobno już takiego pakietu nie ma, podobno jakoś inaczej się nazywa i doszedł jakiś program, chciał uruchomić od zaraz dopełnienie do Extra na dwa miesiące, ale poprosiłem o możliwość wypełnienia obecnej umowy i uruchomienie dopeł
 8. Może i dziwne, ale równo dwa lata temu było tak samo. Pół roku przed końcem umowy pierwszy telefon i już się udało. Nie wiem jak tutaj wstawić obrazek, podpowiedzcie to go wstawię.
 9. Panowie, z końcem roku kończy mi się umowa, pakiet Comfort+ za 14,99. Dzisiaj pierwszy telefon i ponownie udało mi się przedłużyć umowę na tych samych warunkach. Ponownie zdecydowałem się na przedłużenie umowy po zakończeniu obecnej, czyli od 1 stycznie 2021. Umowa ponownie na dwa lata. Tak więc między bajki można włożyć że się nie da ugrać tego pakietu w tych pieniądzach. Życzę powodzenia w negocjacjach.
×
×
 • Create New...