Jump to content

jagoda3

Users
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jagoda3

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

133 profile views
 1. Mam pytanie do znawców tematu. Czy konwerter dcss od cyfrowego polsatu otrzymany przy podpisaniu umowy czyli chyba taki jak ten : https://hollex.pl/konwerter-unicable-ii-inverto-32-tunery-5278-evobox-p-969.html będzie działał w następującej konfiguracji? dekoder ultrabox+ 4K z nc+ dekoder pace na kartę cameleon z nc+ dekoder evobox pvr lub podstawowy z serii 5500s z cyfrowego polsatu. Wszystko to razem z konwerterem plus rozgałęźnik np. https://hollex.pl/rozgaleznik-signal-tvsat-rsat-3-p-169.html podłączone w całości do 1 tv. Jeśli według Was to się nie sprawdzi proszę o link z właściwym sprzętem do takiego zestawu lub link z opisem jak to zrobić, skonfigurować tak aby w pełni korzystać z dobrodziejstwa unicable. Może ktoś się natknął w sieci na takie lub podobne zestawienie konwertera unicable dcss z tunerami nc+ i cyfrowego polsatu. Do tej pory dekodery nc+ chodzą na konwerterze twin ale jeszcze bez dekodera polsatu, który mam zamiar nabyć z umową plus wspomniany konwerter dcss .
 2. Czy ta promocja dotyczy opcji mistrzowska piłka i jest także dla starych abonentów lub też niedawno przedłużających umowę ?
 3. W jakiej cenie jest Mistrzowska Piłka przy przedłużaniu umowy z pakietem Start+ i Canal+ ? Konsultant twierdzi uparcie, że tylko za 20zł. Wciska kit? Ktoś dostał taniej przy w/w pakiecie ?
 4. Zawsze tak robili co nie oznacza, że dobrze (choć ja także robiłem jak inni...) Akurat trafiłeś na formalistę stąd taką odpowiedź otrzymałeś. Odpisz proszę na wiadomość prywatną, którą Ci wysłałem wcześniej.
 5. Dla pewności możesz wrzucić screen jak wygląda opcja po jej wybraniu w ica, zakryj tylko swój numer abonenta. U znajomego było wytłumaczenie w stylu: po okresie promocyjnym 25zł na miesiąc lub możliwość rezygnacji ale szczegóły w regulaminie.
 6. Także się z czymś takim pierwszy raz spotykam ale może według kolegi lepiej dmuchać na zimne i dlatego tak napisał.
 7. Pewnie chodzi koledze o rozłączenie opcji bo tak to jest w tabelce tzn. 20zł HBO i 5zł Go. Punkt 9. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO.
 8. Jeżeli masz opcję HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów i w tabelce jest okres gwarantowanego korzystania 1 miesiąc po miesiącu skorzystania z promocji a później okres promocyjny za 25zł to jest właśnie opcja, którą możesz wyłączyć. Powinieneś mieć także wyjaśnienie zaraz po wejściu na opcję. Masz wyjaśnienie w punkcie 9 "9. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO."
 9. Dzięki w imieniu znajomego. On skorzystał z podpowiedzi.
 10. Dziękuję za info. Na smartfonie działa a wieczorem sprawdzę na laptopie.
 11. Dziękuję za info. Twoje wcześniejsze zapewnienia odnośnie przedłużenia praw do PSP także się potwierdziły, choć NC+ nie podała żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
 12. Mecz na smartfonie ? Mam pace więc u mnie nie działa ... Przez internet w laptopie także działa z przeglądarki?
×
×
 • Create New...