Jump to content

jagoda3

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jagoda3

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

61 profile views
 1. W jakiej cenie jest Mistrzowska Piłka przy przedłużaniu umowy z pakietem Start+ i Canal+ ? Konsultant twierdzi uparcie, że tylko za 20zł. Wciska kit? Ktoś dostał taniej przy w/w pakiecie ?
 2. jagoda3

  nc+ – opcje dodatkowe

  Zawsze tak robili co nie oznacza, że dobrze (choć ja także robiłem jak inni...) Akurat trafiłeś na formalistę stąd taką odpowiedź otrzymałeś. Odpisz proszę na wiadomość prywatną, którą Ci wysłałem wcześniej.
 3. jagoda3

  Kanały Polsat Sport Premium

  Chyba tylko dla abonentów, którzy mają Canal+.
 4. jagoda3

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Dla pewności możesz wrzucić screen jak wygląda opcja po jej wybraniu w ica, zakryj tylko swój numer abonenta. U znajomego było wytłumaczenie w stylu: po okresie promocyjnym 25zł na miesiąc lub możliwość rezygnacji ale szczegóły w regulaminie.
 5. jagoda3

  nc+ – opcje dodatkowe

  Także się z czymś takim pierwszy raz spotykam ale może według kolegi lepiej dmuchać na zimne i dlatego tak napisał.
 6. jagoda3

  nc+ – opcje dodatkowe

  Pewnie chodzi koledze o rozłączenie opcji bo tak to jest w tabelce tzn. 20zł HBO i 5zł Go. Punkt 9. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO.
 7. jagoda3

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Jeżeli masz opcję HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów i w tabelce jest okres gwarantowanego korzystania 1 miesiąc po miesiącu skorzystania z promocji a później okres promocyjny za 25zł to jest właśnie opcja, którą możesz wyłączyć. Powinieneś mieć także wyjaśnienie zaraz po wejściu na opcję. Masz wyjaśnienie w punkcie 9 "9. Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Kolekcji nc+go TV HBO GO/Opcji dodatkowej HBO."
 8. jagoda3

  nc+ – opcje dodatkowe

  Dzięki w imieniu znajomego. On skorzystał z podpowiedzi.
 9. Super ale jak to zrobiłeś, jakiś argumentów używałeś i co miałeś wcześniej?
 10. jagoda3

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Dziękuję za info. Na smartfonie działa a wieczorem sprawdzę na laptopie.
 11. jagoda3

  nc+ – opcje dodatkowe

  Dziękuję za info. Twoje wcześniejsze zapewnienia odnośnie przedłużenia praw do PSP także się potwierdziły, choć NC+ nie podała żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
 12. jagoda3

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Mecz na smartfonie ? Mam pace więc u mnie nie działa ... Przez internet w laptopie także działa z przeglądarki?
 13. jagoda3

  Kanały Polsat Sport Premium

  Gdzie i w jaki sposób można zdobyć taki pakiet ?
 14. jagoda3

  nc+ – opcje dodatkowe

  Czyli jednak 2 mecze a nie 2 dni ... Jeszcze nie tak dawno prawa do Ligi Mistrzów miał Canal+, więc nie musieliśmy za to dopłacać...
 15. jagoda3

  nc+ – opcje dodatkowe

  Wczorajszy mecz oglądało się bez problemów na odkodowanym PSP. Dzisiaj przed wyjściem, chcąc nagrać studio pomeczowe niespodziewany komunikat o braku uprawnień na kanałach PSP. Też tak macie?
×