Skocz do zawartości

Disney+ w Polsat Box, Plusie, Netii, Polsat Box Go


wojtekmedia2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja natomiast coś od siebie zapodam odnośnie oferty Disney Plus w Polsat Box (CP). Otóż obecnie miałem w starej pakietyzacji pakiety: Familijny, Sport, Film, Cinemax, Filmbox, Eleven, HBO Max. Za to wszystko płaciłem 110 zł. Umowa dobiegła końca i dołączono mi Disney Plus. Myślałem że będzie jak to rzekomo miało być tj. Disney w cenie abonamentu, lecz tak się nie stało. Cena wyszła z Disneyem 115 zł. Czyli 5 złociszy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Dzisiaj dołożyłem Disney+ za cenę abonamentu od 100 zł za darmo.

 

Mam może i głupie pytanie ale nie mogę GO zainstalować na moim dekoderze PC Evobox PVR?

Dzięki za podpowiedź.

 

Na telewizorze z aplikacją i smartfonie działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mss napisał:

Nowa umowa jak wspomieli poprzednio niektórzy.

Nikt nie dostał D+ za darmo, przynajmniej ja się nie doszukałem takiego postu.

Ja nie wierzę, że dostałeś za free ale..... user Cp.go może zweryfikować czy jest to na tą chwile możliwe.

Mogłeś napisać co miałeś i ile płaciłeś, a co masz i ile płacisz chyba, że opcja 1:1 to też dobrze by było jakbyś napisał co miałeś. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2022 o 10:47, kubek1984 napisał:

Kontaktowałeś się z duk ??

Nie, byłem podpisać nową umowę za tą samą wartość zawierającą Disney+ i śmiga na wszystkich telewizorach, komputerach, tabletach i smartfonach BEZ ZMIANY CENY umowy.

 

Powodzenia dla wszystkich zainteresowanych tym kanałem.

Edytowane przez mss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mss napisał:

Nie, byłem podpisać nową umowę za tą samą wartość zawierającą Disney+ i śmiga na wszystkich telewizorach, komputerach, tabletach i smartfonach BEZ ZMIANY CENY umowy.

 

Powodzenia dla wszystkich zainteresowanych tym kanałem.

spróbuję zadzwonić do DUK zobaczymy co powiedzą ...

 

Dostałem informację, że w moim przypadku nie opłaca się aneksować umowy bo stracę rabat na pierwsze 12 miesięcy. Najlepiej jak wezmę umowę na telefon bo akurat mi się skończyła wtedy przez 12 miesięcy Disney + jest za 0 zł a następne 12 za 30 zł ...

Edytowane przez kubek1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.07.2022 o 13:13, kubek1984 napisał:

spróbuję zadzwonić do DUK zobaczymy co powiedzą ...

 

Dostałem informację, że w moim przypadku nie opłaca się aneksować umowy bo stracę rabat na pierwsze 12 miesięcy. Najlepiej jak wezmę umowę na telefon bo akurat mi się skończyła wtedy przez 12 miesięcy Disney + jest za 0 zł a następne 12 za 30 zł ...

Najlepiej to chyba wychodzi zostawić w spokoju umowę na tv w Polsacie a Disneya kupić bezpośrednio... Aktualnie jest promocja 12 miesięcy w cenie 10 czyli za 289,90 na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej (najtaniej) wychodziła promocja na powitanie w serwisie zaraz na początku.

A..za rok zobaczy się co będą i w jakiej cenie  proponować Polsat/ Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

POLSAT BOX zadowolony ze sprzedaży DISNEY+.

Cytat

Menadżer odniósł się też do kwestii współpracy z Disney+. - Nie za dużo mogę powiedzieć o szczegółach tego kontraktu. Jesteśmy jednak bardzo zadowoleni. To była świetna decyzja. Disney+ jest świetnym uzupełnieniem naszej oferty. Klienci się z tego ogromnie cieszą, co widzimy w wynikach sprzedaży. Bardzo doceniają też pracę Disneya, który kojarzony jest często z contentem dziecięcym, a tu mamy Disney, Pixar, Marvel, National Geographic, Star. Widzimy po użytkowaniu naszych klientów tego serwisu, że jest bardzo fajny. Ilość spędzanego przy nim czasu jest naprawdę bardzo duża. Fantastyczna decyzja (przyp. red. umowa z Disneyem) i też bardzo dobra decyzja o wyłączności - mówił Stec.


 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-polsat-box-cyfrowy-polsat-inflacja-podwyzki-liczba-abonentow-rgu-maciej-stec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry. 
 

Jak w temacie: mam problem z Hbo Max i Disney+ w Polsat Box Go. Oba te pakiety mam wykupione już w pakiecie podstawowym (przy podpisaniu nowego aneksu do umowy, zostały one przeze mnie wybrane i wykupione). Lecz nie działają mi one na dekoderze 4K, wyskakuje, ze mogę je wykupić… myślałam ze to problem dekodera, lecz w aplikacji mobilnej również to nie działa. Owszem mam dostęp do hbo i do disneya przez „ichniejsze” aplikacje na urządzeniach mobilnych. Chciałabym jednak korzystać z tego w pełni na tv poprzez dekoder… ma ktoś podobny problem? 

pozdrawiam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2022 o 18:59, Ktosiu napisał:

Ależ są dostępne wystarczy się zalogować odpowiednio na stronie. 

 

to jak to zrobić ?? ja mam wykupioną usługę Disney + ale nie przez pakiet telewizyjny tylko przez plusa ... niestety mój telewizor nie obsługuje Disney +, ale widzę,  że aplikacja ta jest w dekoderze. Niestety żeby oglądać trzeba zaznaczyć, że wyraża się zgodę na opłatę pakietu... Jest jakiś inny sposób ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...