Skocz do zawartości

Disney+ w Polsat Box, Plusie, Netii, Polsat Box Go


wojtekmedia2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może w szkole nie byłem geniuszem matematycznym. ale wiem co usłyszałem w lokalnym punkcie Plusa. Jeżeli ktoś obecnie płaci minimum 100 zł, to może dostać D+ za dodatkowe 10 zł. Tak więc 120 zł rocznie za dostęp do D+ to jednak lepsza oferta niż promocyjne 229 zł. a tym bardziej  289.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym filmboxem? :?:

5 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Wzięcie Disneya jest opłacalne w PB jeżeli na prawdę ktoś nie dawno podpisał umowę na kwotę powyżej 100zl I zamierza wziąć powiedzmy filmbox na 24 miesięcy lub dopiero zamierza wziąć. Ale tu pewnie nie wiele takich ci pragną Filmboxa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, neo_patryk napisał:

Może w szkole nie byłem geniuszem matematycznym. ale wiem co usłyszałem w lokalnym punkcie Plusa. Jeżeli ktoś obecnie płaci minimum 100 zł, to może dostać D+ za dodatkowe 10 zł. Tak więc 120 zł rocznie za dostęp do D+ to jednak lepsza oferta niż promocyjne 229 zł. a tym bardziej  289.90 zł.

Kto płaci ponad 100 zł teoretycznie powinien mieć za free😀Wszystko zależy co ma obecnie. Wyliczałem już w jednym wątku jaka to promocja dla stałych traci ok 1000 zł na jedym z przykładów by  zyskać 519 zł🤣 Jak dostaniesz do obecnej oferty bez nowego anksu to faktycznie możesz zyskać. W innych przypadkach zyskuje się niewiele a przy droższych opcjach nawet traci. @wojtekmedia2 czyli dodatkowo wyciągają od Ciebie 240 zł bo Filmboxy nie sa warte 10zł miesiecznie. Wcześniej były za free😀

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się na infolinii, czy D+ jest też na rok za darmo w abonamencie plush za 25 zł. i jest. Biorąc 2 abonamenty wychodzi 40 zł. za miesiąc i po roku 29 za D+. Ja do tej pory miałem telefon na kartę i z telefonem żony płaciłem 50zł. za miesiąc, więc w sumie to za D+ płaciłbym groszowe sprawy. Pytanie-czy będę miał tam co oglądać?. Z Netflixa chwilowo rezygnuje, HBO mnie nie interesuje, zresztą w tym abonamencie jest też na miesiąc za darmo, to może coś tam obejrzę. HBO mam średnio raz na rok z różnego rodzaju promocji i to mi wystarczy. Oferta w plushu na D+ wydaje się być najatrakcyjniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, neo_patryk napisał:

Może w szkole nie byłem geniuszem matematycznym. ale wiem co usłyszałem w lokalnym punkcie Plusa. Jeżeli ktoś obecnie płaci minimum 100 zł, to może dostać D+ za dodatkowe 10 zł. Tak więc 120 zł rocznie za dostęp do D+ to jednak lepsza oferta niż promocyjne 229 zł. a tym bardziej  289.90 zł.

Gdyby ktoś zrezygnował ze zniżki za pakiet M-a płacił do tego czasu 20 i przeszedł na umowę na 24 miesiące na pakiet M + Disney + za 15 zł...zaoszczędzi przez 2 lata 36 zł. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Praktycznie to się zgadza, filmboxy nie są warte ani złamanego grosza.  Lecz w teoretyce Polsatu, kanały te od kiedy jest nowa pakietyzacja, to są dodatkowo płatne.  Wcześniej były normalnie w pakiecie.  I chyba szła im słabo sprzedaż teraz i wypromowali filmboxy z Disneyem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu wyliczać? 

Każdy musi sam sobie policzyć czy mu się opłaca czy nie.

Dla mnie oferta jest kompletnie nie opłacalna, musiał bym dopłacić 15zl za multiroom, 10zl za PSP i teoretycznie ( niby tylko ) 10zl za D+. Co w praktyce dla mnie oznacza D+ za 35zl miesięcznie. Oferta sprawdzona 2 razy i przez infolinię jak i DUK.

 

Gdybym nie miał ( i nie potrzebował  ) multiroom i PSP  to D+ mialbym być może za 10zl dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebek00 napisał:

Co tu wyliczać? 

Ja mam PSP .Placilem 100zeta teraz dobralem D+ i place 10zl wiecej=110zl. Wiec zadne 10zl wiecej za PSP. O co kamam.?

Po co ferment siac?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neo_patryk napisał:

@czerstwy

A jak na twoich obliczeniach wychodzą abonenci, który maja umowy na czas nieokreślony? Też nie opłaca się brać D+ od PB?

Wtedy  masz opcję Za 28.99 zł😂Opłaca się?😀Edit @jaro64 jak płacisz 100zł to powienien być serwis za free czy ty wieszprzynajmniej za co masz te 10zł podwyżki?😂

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jaro64 napisał:

Ja mam PSP .Placilem 100zeta teraz dobralem D+ i place 10zl wiecej=110zl. Wiec zadne 10zl wiecej za PSP. O co kamam.?

Po co ferment siac?

"Co tu wyliczać? 

Każdy musi sam sobie policzyć czy mu się opłaca czy nie"

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Tobie może i się opłaca, mnie zupełnie NIE bo defakto D+ podnosi mi abo o 35zl choć w umowie miałbym go za niby 10zl. Rozumiesz gdzie jest myk?

Ferment to siejesz ewentualnie Ty.

 

Edit

Mam pakiet dodatkowy za 50zl ( PSP, HBO, Filmbox i rozrywka ) a podpisując nową umowe miałbym ten pakiet za 60zl czyli;

15zl multiroom 

10zl PSP.. 

10zl D+

Wychodzi 35zl jak wół 

Opłaca się? Chyba nie 

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym, chciałem wkleić zrzut ekranu z iCOK, jako dowód, że płacąc 100 PLN można mieć D+za friko.

Od chyba 2 lat zostałem na umowie na czas nieokreślony. Za 100 PLN mam: wszystkie pakiety oprócz C+ sportowych, Polsat Sport Premium i fikołków ;) Cała reszta jest (HBO i HBO Max, Cinemaxy, Filmboxy, Eleven 1-2-3, Polsat on the GO - czy jak się to nazywa, oglądanie online).

I mam nadal to samo za 100 PLN i Disney+ bez dodatkowych opłat. Jedynym warunkiem było podpisanie kolejnej umowy na okres 24 miesięcy (akurat nie mam zamiaru nic zmieniać) i zapis, że po okresie 24 miesięcy wartość tej umowy to 110 PLN.

Jak tylko iCok się zaktualizuje (bo jest komunikat o jakiś pracach i nie pokazuje moich pakietów), to mogę pokazać zrzut ekranu.

Edytowane przez monasterio
dodanie kanałów
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Umowę przedłożyłam w maju. Weszła w życie 4. 06, a mężowi z maja przedłużenie weszło w życie 17.06. Można uruchomić D+ tylko za standardowa kwotę. Obie umowy na usłudze telefonicznej. Ech…. Żadna łaska kiedy i tak muszę zapłacić pełna kwotę 29,99 zł niezależnie czy przez Plus, czy indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...