Skocz do zawartości

Disney+ w Polsat Box, Plusie, Netii, Polsat Box Go


wojtekmedia2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Orzech_85 napisał:

 

Chyba wszystkim dołożyli za 28,99zł jako pakiet dodatkowy.
U mnie w pakiecie Familijny max hd też jest.


Czy ktoś pytał o włączenie pakietu Disney+ na 1 miesiąc i wyłączeniu go po wypróbowaniu?

Podobno można takie włączenie/wyłączanie robić w serwisie PB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kupując indywidualnie dinsney+ płacisz 28,99x12miesięcy= 347,88 a w pakiecie nawet przedłużając umowe lub biorąc nową masz za 10złx 12miesięcy= 120zł a że umowa na 24 miesące to daje wam 240 zł za disney+ wiec jak kto chce ale wydaje mi się że to jest dużo lepsze niż przedłużanie umów tylko brać nowe umowy i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Plusie nie mogą dać Disney+ jako pakietu dodatkowego do abonamentu bez konieczności podpisywania nowej umowy? 1 miesiąc gratis do przetestowania, a potem opłata do rachunku co miesiąc? Tak jak jest teraz z pakietami Tidal, Wyborcza, Legimi i HBO MAX? Nadal muszę zostawiać kontakt, aby natrętny konsultant zachęcał mnie do przedłużenia umowy, brak możliwości rejestracji bezpośrednio ze strony lub w aplikacji.

Swoją drogą, gdy na stronie Plusa chcę wyszukać informacje o usługach dodatkowych, to do wyboru nadal jest HBO GO. Po kliknięciu HBO GO otwiera się strona z informacjami o HBO MAX. Czemu jeszcze nie zmienili zakładki z napisem HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem telefon z Polsat Boxa.

Propozycja: do pakietu M , serwis Disney+ za 15 zł.

Aneks obowiązywałby na 24 miesiące.

Odrzuciłem.

Skorzystałem z promocji na rok , a za 12 miesięcy pewnie zacznę negocjacje z Polsatem.

W każdym razie na moim koncie jest cały czas propozycja aktualna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aro napisał:

@lakiman do końca umowy miałeś 12 miesięcy?

Umowa kończy mi się w grudniu 2023 r. 

(30 zł za pakiet M, żeby mieć zniżkę 50% w Plusie)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to się przełoży na liczbę subskrypcji, zainteresowanie ofertą Polsat Boxa.

Uważam, że jak C+ straci kolejne prawa filmowe i te obecne już wygasną  ( o ile jakieś konkretne jeszcze posiada)-Polsat będzie miał dobrą ofertę filmową. ;-) Ktoś tam dobrze faktycznie dba o biznes.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman , ale nie dajmy się zwariować. Kto będzie chciał brać Polsat Box tylko dla samego Disney+? Tym bardziej, że Disney+ można mieć bez udziału Polsat Box i dzielić się dostępnością z innymi (branie w kilka osób). A wyłączność Polsat Box na Disneya zapewne max za rok wygaśnie i Disney+ trafi też do innych operatorów.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dużo osób się na to nie skusi. Młodzi ludzie nie oglądają już tak tradycyjnej TV. Biorą Netflixa, Disney+ czy inne serwisy streamingowe i dzielą się w kilka osób. Biorą te usługi normalnie bez wiązania się z takimi operatorami jak Polsat Box czy Canal+ umowami. Tym bardziej, że w każdej chwili możesz zrezygnować i nie płacić, a jak wiążesz się umową, to przez 24 miesiące jesteś uziemiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zadowolony z oferty PB, a jednocześnie chce mieć D+, to te dodatkowe 10 zł. wydaje się bardzo atrakcyjną ceną w porównaniu do ceny rynkowej D+. Może nawet sam bym z tego skorzystał, gdyby nie to, że dla mnie D+ to atrakcja warta opłaty raz na jakiś czas, by nadrobić zaległości filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By mieć Disney za 10zeta wymagany chyba pakiet L. By dostać ten serwis z tego co wiem tracimy znikę na pakiet 240zł+ płacimy przez 2 lata 240 zł za serwis. Sam serwis w promocji można dostać pierwszy rok 229 zł  i drugi rok 289.90 zł co daje ok 519 zł. W PB  tracąc zniżkę i płacą za serwis jest kwota 480zł.Faktycznie bardzo dobra promocja na dwa lata 😂Operator tylko na takich liczy co z matematyką mają nie po drodze🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...