Skocz do zawartości

Disney+ w Polsat Box, Plusie, Netii, Polsat Box Go


wojtekmedia2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest oferta dla Plusa? Każą tylko zostawić numer i czekać na konsultanta. Nie chcę, aby mi wciskali cyrograf na dwa lata za wyższą kwotę. Chcę na stronie zobaczyć jak wyglądają nowe abonamenty z D+. Na razie brak szczegółów i regulaminów na stronie.

Na Polsat Box Go także brak na razie pakietu Premium z D+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pół roku posiadam w Plusie internet 5G 500 GB za 100 zł miesięcznie. W punkcie stacjonarnym odesłano mnie na infolinię, a na infolinii dostałem informację, że promocja D+ jest możliwa dla mojego konta tylko przy przejściu na 1000 GB za 200 zł miesięcznie na 2 lata.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładną rozmowę z konsultantem jeszcze raz.

Wszyscy ci co mają pakiet powyżej 100zl i chcieli by skorzystać z nowych umów z Disneyem,to nie jest on za darmo.  Znaczy się jest, ale jest haczyk. Jest tylko w konfiguracji z PSP gdzie pakiet kosztuje już 20 zł.  Albo trzeba wziąć Eleven Sports razem z FilmBoxem

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojtekmedia2 napisał:

Odbyłem rozmowę z konsultantem i uwaga parafianie.  Każdy kto ma pakiet SportMax, pakiet PSP drożeje o 10 zł. W przypadku gdy ktoś chce nową ofertę z oobrcnych z Disneyem. Facet patrzył z kierownikiem. 

Kilka dni temu zastanawiałem się co zrobi PB,C+ czy inni z powodu szalejącej już inflacji- i wydaje mi się że znaleźli sposób by pomału przyskubać abonentów- chcesz nowy pakiet to podpisz nowy cyrograf a my Ci go damy "za darmo" ale przy okazji podniesiemy cenę innego:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie jakiś szpec z PB i powiedział, że D+ dostanę za 10zł razem z filmboxami. Umowa odnowa na 24mc. Mówię mu że mnie nie interesują filmboxy tylko chcę D+ za darmo bo mam pakiet L i płacę powyżej 100zł a on na to że nie widzi dla mnie D+ za darmo lol. Spytam się w salonie jeszcze co oni na to.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anita Kaźmierska napisał:

Przypominam link do artykułu z promocjami dla klientów Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go:

https://satkurier.pl/news/218342/disney-w-polsat-box-plusie-netii-i-polsat-box-go.html

Nijak ma się to do rzeczywistości. 

Dzwoniłem dziś na ten numer z ofertami 224666... 

Płacę 135zl za full ( L + dodatki ) umowa z grudnia 2021r. 

Gdybym chciał teraz przedłużyć umowe bez żadnych zmian ( sprzęt i pakiety ), a dodać Disney+ to oferta dla mnie 170zl z "kawalkiem" ( dokladnie nie usłyszałem ile )

Umowa na 24 mies 

 

Po zapytaniu to gdzie ta promocja na Disney+ i ile On kosztuje otrzymalem info że poprostu miałem ( ekstra, git, super promocje ) i teraz musiał bym dopłacać do multiroom zamiast 5zl to 10zl i Polsatsport Premium zamiast 10zl to 20zl itd 

 

Ale Disney+ bym miał za 10zl🙂, ale ogólnie płacił bym więcej o jakieś 35zl

Żenada.

Edytowane przez Sebek00
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz świeżą umowę to cię chcą oskubać.PSP 20 zeta i to zapewne zobowązanie cenią sie. Ja ta opcję mam za free w konkurencji. U mnie  przy Rodzinnym na bezterminowej mam Disney  za 28.99 zł. Nie wiem gdzie tu dla mnie interes by brać ta opcje w PB?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja mam full bez vod i c+3 i 4 które dostalem w promocji za 0zl na "chyba"  cała umowe. 

Poprostu myślę, że  mają mnie "gdzieś" bo niedawno podpisalem umowę i 1 5 roku chcę czy nie to muszę płacić, gdyby zostalo mi 3 czy 6 miesięcy do końca "gadka" była by inna na tą chwile 🙂

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...