Jump to content

daro

Users
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About daro

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostałem przed chwilą ofertę abonamentu na telefon z nc+. Dość korzystna. Moje pytanie: mam teraz mediabox i Superpremium +, dadzą Ultrabox 4k jeśli powiem że przyjmę ofertę na telefon jak dadzą nowy dekoder?
 2. Też myślę, że to bzdura, w rozmowie z konsultantem też wyraziłem zdziwienie, ale nic już chyba nie da się zrobić. Skargi pisać nie będę Komp za daleko, ale spróbuję zrobić zrzut z telefonu. Zobaczę jak będzie z jakością.
 3. Sorry, że nie podałem iż chodzi o dekoder, posiadam Multiboxa+. Właśnie jestem po kolejnej rozmowie z pomocą techniczną. Teraz z kolei poinformowano mnie po sprawdzeniu w specyfikacji, że żaden dekoder nie ma takiej opcji tj. przerywam oglądanie HBO GO i po wznowieniu mogę kontynuować. Na moje zastrzeżenie, że mają niedopracowany soft, konsultant stwierdził że soft do odtwarzania HBO GO otrzymują od... HBO GO! Na pytanie dlaczego więc nie interweniują? Widocznie tak ma być - odpowiedź konsultanta. Ręce i nogi i nie tylko opadają.
 4. Hmm. Nie znam się na tym, ale co ma do tego aplikacja w TV? Sygnał jest z dekodera i żeby wejść na HBO GO muszę nacisnąć na pilocie VOD, następnie film, odszukać HBO GO i jest. Prędzej chodzi o oprogramowanie dekodera. Rozumiem,że na niektórych TV jest aplikacja HBO GO?
 5. Mam następujący problem z HBO GO. Kiedy przerywam oglądanie filmu na TV i ponownie do niego wracam, film zaczyna się od początku. Na kompie i telefonie jest OK. tzn. mogę oglądać od momentu, w którym zakończyłem na TV. Po wyjściu i ponownym wznowieniu oglądania na kompie i fonie jest OK, na TV niestety tylko od początku. Dzwoniłem do pomocy technicznej i gość powiedział, że na TV powinienem zacząć od momentu zakończenia oglądania. Przesłał mi ponownie sygnał i kazał czekać 24 godziny. Jak jest u Was forumowicze?
 6. Z tego co się orientuję, mam kartę sparowaną z dekoderem ale nie znam się na tym. Karta z logiem "n" a dekoder Box +
 7. Umowa klepnęta. Superpremium+ Eleven Liga mistrzów History i History2 HBO Go Multiroom i 3 miesiące gratis 129. 88zl po uwzględnieniu gratisu wychodzi 113.65 na miesiąc
 8. W ramach zachęty na przedłużenie umowy(koniec 30 10.) dostałem propozycję 2 miesięcy gratis. Ktoś dostał coś takiego i czy da się wyrwać więcej miesięcy gratis?
×
×
 • Create New...