Skocz do zawartości

Disney+ w Polsat Box, Plusie, Netii, Polsat Box Go


wojtekmedia2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.09.2022 o 19:02, kubek1984 napisał:

to jak to zrobić ?? ja mam wykupioną usługę Disney + ale nie przez pakiet telewizyjny tylko przez plusa ... niestety mój telewizor nie obsługuje Disney +, ale widzę,  że aplikacja ta jest w dekoderze. Niestety żeby oglądać trzeba zaznaczyć, że wyraża się zgodę na opłatę pakietu... Jest jakiś inny sposób ??

 

1. wykupić w Polsacie (mniej opłacalne niż bezpośrednio w D+),

2. kupić tv, który posiada apkę D+

3. otwierać na tv w przeglądarce internetowej (nie zawsze pójdzie)

4. otwierać na kompie lub innym urządzeniu i udostępnić na tv

5. czekać i liczyć, że polsat zmieni politykę udostępniania aplikacji na dekoderach (najmniej prawdopodobna opcja)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ianus napisał:

 

1. wykupić w Polsacie (mniej opłacalne niż bezpośrednio w D+),

2. kupić tv, który posiada apkę D+

3. otwierać na tv w przeglądarce internetowej (nie zawsze pójdzie)

4. otwierać na kompie lub innym urządzeniu i udostępnić na tv

5. czekać i liczyć, że polsat zmieni politykę udostępniania aplikacji na dekoderach (najmniej prawdopodobna opcja)

podobno ktoś, gdzieś pisał, że jak się zadzwoni na punk obsługi klienta to możliwe, że odblokują apke w dekoderze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.10.2022 o 17:07, Ozzy666 napisał(a):

Kiedy mamy konto i subskrybcję w D+, a decydujemy się na wzięcie D+ w Polsat Box. W takiej sytuacji trzeba jedne konto usunąć i założyć drugie czy można to jakoś połączyć?

  

Mam co do tego pytanie.. czy wiesz jak to wygląda? Bo też mam do 14 czerwca D+ w rocznej subskrypcji.. i teraz oferują mi go w PolsatBox, ale jakby mi się to nakładało czy co? :) dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.10.2022 o 17:07, Ozzy666 napisał(a):

Kiedy mamy konto i subskrybcję w D+, a decydujemy się na wzięcie D+ w Polsat Box. W takiej sytuacji trzeba jedne konto usunąć i założyć drugie czy można to jakoś połączyć?

 

W dniu 8.12.2022 o 17:12, jaromir20 napisał(a):

  

Mam co do tego pytanie.. czy wiesz jak to wygląda? Bo też mam do 14 czerwca D+ w rocznej subskrypcji.. i teraz oferują mi go w PolsatBox, ale jakby mi się to nakładało czy co? :) dzięki za info

 

W dniu 8.12.2022 o 17:59, Ozzy666 napisał(a):

Nie wiem jak to jest bo do dziś nie otrzymałem odpowiedzi.

 

W dniu 9.12.2022 o 19:08, jaromir20 napisał(a):

Niestety tak się nie da. Będzie się nakładało, trza mieć 2 różne konta wtedy.

Konsultanci tak mówią,  ale to nie jest prawda. Na adres e-mail z umowy, Polsat przesyła wiadomość z numerem ID. Klikamy w "dokończ rejestrację". Możemy podać adres e-mail, który do tej pory używaliśmy w Disney+, a następnie hasło. To kończy proces aktywacji. 

 

Ja opłacałem Disney+ za pomocą PayPal. Miałem opłaconą i aktywną subskrypcję. Po aktywacji w sposób podany powyżej w aplikacji Disney+ w zakładce "Konto" -> Subskrypcje pojawia się informacja, że miesięczna forma rozliczenia jest "zawieszona" natomiast aktywna jest subskrypcja poprzez iPolsatBox.

Dodatkowo Disney+ przesłał e-mail o następującej treści:

"Zarejestrowano się w serwisie Disney+ za pośrednictwem iPolsat Box. Zauważyliśmy, że masz już subskrypcję Disney+ powiązaną z tym adresem e-mail. Wstrzymaliśmy tę subskrypcję oraz wznowimy ją po zakończeniu okresu subskrypcji za pośrednictwem iPolsat Box. Nie musisz wykonywać żadnych działań."

 

Konto bez zmian. Cała historia oglądanych treści, ulubionych, do kontynuowania oglądania, itd. nadal jest dostępna. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dobrze rozumiem, że po podaniu dotychczasowego adresu mailowego i hasła do subskrypcji a mam podpiętą kartę to obecna forma płatności zostanie zawieszona i płatność już będzie przez Polsat Box?

Na pewno nie musiałbym zakładać 2 konta ?

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...