Jump to content

Koziol1005

Users
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About Koziol1005

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Było wielokrotnie pisane Listopad lub Grudzień. W Październiku jest "To. Rozdział 2" Następny w kolejce WB jest "Joker"
 2. Czy ma ktoś wiedzę, kto emituje filmy Voltage Pictures, dystrybutor kinowy Forum Film POLAND. Film "OBLICZE MROKU" 2018r jest w Netflixie natomiast nie kojarzę żeby się pojawił w TV.
 3. HBO powiększyło swoje logo ekranowe. Osobiście uważam to za duży minus.
 4. Jest to koprodukcja MGM z New Line Jeżeli to MGM to TVP powinno wyemitować ostatnio był Ben-hur. Jeżeli film był w TVN to WB miało prawa w Polsce. Film jest z czasu w którym HBO nie emitowało WB, podobnie było z "W samym sercu morza" film trafił do TVN z pominięciem HBO. Z "Obecność 2" będzie podobnie.
 5. Z innej beczki dziś od 20:00 na TVN " Jak to robią single" WB 2016r. Filmu nie było w HBO.
 6. Jeżeli to prawda to słowo premium nabrało nowego znaczenia Na pewno Monolith to : Corgi. Psiak królowej, Chłopiec z burzy,
 7. Jakas dziwna jest dystrybucja filmów MGM. Film,, Laleczka" wziął Kino Świat film w C+, "Małgosia i Jaś" Monolith.
 8. HBO zaczęło pokazywać Warnera od połowy roku. Po rocznej przerwie w maju bądź czerwcu pojawiły się pierwsze filmy.
 9. Nie wydaje się żeby inny gracz kupił Monolith. W artykule jest mowa że Canal + jest z nimi od początku istnienia podobnie jak z ekstraklasa. Pewnie są jakieś problemy chwilowe. Nie do pomyślenia było jak podmiot należący do Time Warner nie ma przez rok praw do Warner Bros. Przykład Warnera pokazał że nie zdzwibym się jakby Canal + stracił prawa do Kino Świat mimo przejęcia tego dystrybutora.
 10. W 2019 r około 30 tytułów, które dysrybuował Monolith tylko pokazuje skalę strat.
 11. Telewizję posiadam od 4 lat. Plusem jest możliwość nagrywania przewijania bez dodatkowych opłat. Nagrywanie do 3 godzin od zakończonej audycji. Na wybranych kanałach możliwość oglądania programu do 3 dni wstecz. Tvp HD pojawił się w ofercie a jeżeli chodzi o Canal + to opłata wynosi 49,99 przy podpisaniu umowy na rok.
 12. A wiecie co jest najzabawniejsze? Canal+ zmienia nazwę od 1 maja na Canal + Premium i rozpoczyna od pięknej ramówki bez premiery. Kabaret pierwsza klasa.
×
×
 • Create New...