Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko do was jak działają u was dekodery do multiroom ale po WiFi jak z zasięgiem w domku jednorodzinnym piętrowym dają rade bo zastanawiam sie nad nimi czy jednak kabel to lepsze rozwiązanie do multiroom ?

Jeśli chodzi o zasięg WiFi to w dekoderach jest napewno lepszy niż w moim telefonie. Router mam na piętrze, wifipremiumbox na parterze, wifibox na piętrze i nie ma żadnych problemów ani z multiroomem ani z dostępem do materiałów z internetu.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy wasze dekodery pobierają NC + go dekoder? Bo mój już od dawna nic nie pobrał. Stanęło na 4 odcinkach Kruka, które miały ważność do końca czerwca, potem zmuszona byłam przez dekoder do sformatowania dysku i od tego czasu nic. Dysk pracuje poory, słychać, że niby coś pobiera, ale nic nie ma w kolekcji nc+ go dysk. Instalacja podwójna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy u Was tez od wczoraj po włączeniu deka uruchamia się "NC+ Poleca"? Czy pamięta ktoś, jak to wyłączyć?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dekoder mam od półtora roku i nie było problemu, dopiero teraz od jakiś dwóch miesięcy. Niby coś zasysa, ale nic nie przybywa. VOD internet jest, a VOD dekoder nie ma.

U mnie dokładnie tak samo. VOD internet działa bezproblemowo, a VOD na dekoderze puste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie informacje? Moi rodzice mają wifipremiumboxa i VOD dekoder działa normalnie. Moim zdaniem masz jakiś problem z dyskiem (czy nagrywanie działa?) albo z odbiorem satelitarnym albo z dekoderem.

Mam ten sam problem, zresztą kolega mnie cytował. Miałam kłopot z dyskiem, ale po formacie dysku wszystko działa. Nagrywa, timeshift, itp. Dekoder podłączony dwoma kablami. Do tej pory było ok. Owszem, mało co przybywało. Ostatnio był tylko "Kruk", cztery odcinki ważne do końca czerwca, ale od tego czasu nic nowego nie ma. Sprawdzam codziennie.

Edit: Dzwoniłam dziś na infolinię. Wszystko po stronie dekodera ok. Zajętość dysku, nr karty, siła sygnału na obu przewodach, itp. Usługa działa nieprzerwanie. Nic+ jej nie wyłączyło. Zostały przesłane uprawnienia na VOD. W ciągu dwóch dni ma coś się pojawić. Jak nie to trzeba znowu zadzwonić. Niby tylko trzeba przełączać jak się idzie spać na kanał 11 - TVP 1, wtedy niby lepiej pobiera się VOD. Zobaczymy.

Edytowane przez PWojciechowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...